Konzolista.cz

Pěkný TGS trailer na Final Fantasy XV

novinkačtvrtek 18. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Pěkný TGS trailer na Final Fantasy XV
Před rokem Square Enix na E3 oznámil akční RPG hru Final Fantasy XV pro konzole PlayStation 4 a Xbox One, což je prakticky dlouho vyvíjený Final Fantasy Versus 13. Protože vypadala parádně z prvního nového traileru, fanoušci si přáli další informace, které ale následně nepřišly. Na ty musíme ještě počkat, naštěstí dnes byl vydán během Tokyo Games Show nový parádní trailer se spoustou gameplay záběrů, na který se můžete podívat níže v novince. Rovněž bylo oznámeno, že Tetsuya Nomura se už nadále nebude podílet z vedoucí funkce na vývoji, protože se plně věnuje vývoji Kingdom Hearts. Pokud si budete chtít Final Fantasy XV vyzkoušet před vydáním, budete moci díky hře Final Fantasy Type-0 HD, jejímž obsahem bude hratelná demoverze, ukazující začátek hry.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (23)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
IvanLanicek
IvanLanicek #IvanPlajer
👍1

Tak určitě taky pořídím..Ale jak psal někdo na demnou,chci taky remaster FF XII..Nejlepší hra co jsem kdy hrál,a to už hraju nějakejch let...[s6]

papirus20

Nádhera trochu devil may cry trochu gta trochu xenoblade to vsechno zabalený do epickýho final fantasy kabatu.Jen by me zajimalo jak to bude vypadat ve mestech nejak si totiz nedkazu pretstavit Nocta a spol jak kradou lidem auta.Jinak doufam ze budou motorky takova akcní jízda ve stylu Advent Children by byla lahudkova.

Paprik
Paprik #PS5&XSX

Moc se mi nelíbí ten akční styl boje, ale vypadá to natolik špičkově a nádherně, ze to asi překousnu...

soboldaHK
soboldaHK #soboldaHK

beru hned spolu s ps5 day one ....

Temp27
Temp27 #^ *,.,* ^
👍2

Což o to, grafika je pěkná, hudba taktéž, první vteřiny nám dokonce dávají jistou dávku epičnosti, ale jak hra nakonec dopadne je věc druhá. To, že to bude ''rubačka'' mi nevadí, pokud to bude mít hlavu a patu a dost velký RPG prvky na vývoj postavy. Líbí se mi krásný otevřený svět a Noctisovi schopnosti mohou také zaručit určitý druh zábavy. No, pořád doufám, že tento díl FF sérii zase nakopne po tom propadáku s Lightning trilogy, ale já jsem blázen na tuhle sérii a koupim si to i když to bude totální hovadina :D

altar
altar #Dagra_22
👎1

tvl...to je Jurassic Park néééé... ať si celou 15ku strčí pr..e,chci remastered ff12[s16]

kazuma.w
👍1

Moc hezká grafika, a ten jeden borec trochu vypadá jak Zack Fair. Ale jak pro koho.

MikeCZ
MikeCZ #PS5
👍1

Mno tohle bych si zahrál :)

venim69
venim69 #ANIME♥
👍1

to chci hned teď [s7]

Krox
Krox #noping out
👎1

to vypada jako uplně neskutečna chujovina ....

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍2

Japaci ukazuji svaly [s7][s7]

magicomira
magicomira #devoted...
👍1

Luna je krásná, měla by se na Noctise vykašlat a najít si někoho s lepším účesem [s6] Žádnej hype ani hááájp u mě nehrozí. To známe - skvěle sestříhanej MGS a černej mág nikde... snad to nebude coolboys-road-story, pro Jehovu... Po osobním rekordu, kdy jsem nahrál v LR:FFXIII 5 hodin, zhnuseně odložil gamepad a od tý doby už na to nesáhl, mě nic nepoloží. Nezabilo mě to, tak asi posílilo...

godycz
godycz #katana-san

z FF to ma mece, monstra a hudbu.

mno me to staci. jsem smireny s tim, ze uz to lepsi nebude..

takze si to taky v roce 2019 koupim.

nitratip
nitratip #ps power
👍2

Tak jako oslnivé to je... Ale to byly trailery na třináctý díl taky... Přál bych si ff podobné dílům s ps one...

Tohle vypadá na japonský roadtrip říznutý kulisami z FF universa...

mevi

Mě se to líbí moc.

Paprik
Paprik #PS5&XSX
👍4

PS3 fanboy: já jsem byl dvacetiletej capart, když vznikla FF 7... Což je pořád nejlepší FF... bohužel

Banan
👍1

místo na koni budem jezdit v autě ? :)

Tohle si chci zahrát

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

mnaca: Ja jsem byl 20ti letej capart. [s6][s6][s6]

Konsty_ml
Konsty_ml #ZONE 2
👍1

Zamilovanost [s7]

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍1

Xenoblade taky vypadá jako bojovka a přitom je to super Jrpg.

Opravdu krása a nemůžu se dočkat. Snad bude FF15 zachránce serie, má na to našlápnuto.

sephiroth_-77
👍1

Dechberoucí. Grafika, hudba, meče, všechno maximálně ladí. [s7]

Radegast
Radegast #Rado86

Ja hral naposled 7 to mne bavilo a od te doby uz zadne japonske sracky ale tohle by fakt slo :-)

Phoenix_CZ
👍1

Ale jo trailery maji pekny jen co je pravda [s14Ale jak pise sega.maniac skoda ze na toho typka v aute koukame uz osmym rokem[s8]Ale tak snad uz se vse v dobré obrati a do 2-5 let se dockame[s16]krome Type-0 (nebo jak se to pise) tak snad uz nas zadnej mezidil neceka[s14]...ale i tak mam strach co z toho vzejde[s8]bo Final Fantasy je jako Titanic kterej se topi a uz se nikdy nepodiva na denni svetlo[s13]Fuj je mi blbe z toho jak se tehle klenot dostal do takoveho stadia ze uz ani ja Obr fanousek Obr Mrdy FF nemam chut utratit dalsich 1500,- +- za dalsi dobrodruzstvi ve svete Final Fantasy!!!!!Uff skoda!!!Ale neda se svitit Vse dobre jednou zacina a Vse dobre jednou konci!Bohuzel[s13]Chtel bych si jeste rejpnout do Sony a MS fanboyu ale prdim na to[s14]Nebudu rozpoutavat zbytecne peklo[s6]

Související články

Nejčtenější články