Pěkný TGS trailer na Final Fantasy XV
novinka•čtvrtek 18. září 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Square Enix
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
fórum
Think before you sleep
Komentáře (23)
Tak určitě taky pořídím..Ale jak psal někdo na demnou,chci taky remaster FF XII..Nejlepší hra co jsem kdy hrál,a to už hraju nějakejch let...[s6]
Nádhera trochu devil may cry trochu gta trochu xenoblade to vsechno zabalený do epickýho final fantasy kabatu.Jen by me zajimalo jak to bude vypadat ve mestech nejak si totiz nedkazu pretstavit Nocta a spol jak kradou lidem auta.Jinak doufam ze budou motorky takova akcní jízda ve stylu Advent Children by byla lahudkova.
Moc se mi nelíbí ten akční styl boje, ale vypadá to natolik špičkově a nádherně, ze to asi překousnu...
beru hned spolu s ps5 day one ....
Což o to, grafika je pěkná, hudba taktéž, první vteřiny nám dokonce dávají jistou dávku epičnosti, ale jak hra nakonec dopadne je věc druhá. To, že to bude ''rubačka'' mi nevadí, pokud to bude mít hlavu a patu a dost velký RPG prvky na vývoj postavy. Líbí se mi krásný otevřený svět a Noctisovi schopnosti mohou také zaručit určitý druh zábavy. No, pořád doufám, že tento díl FF sérii zase nakopne po tom propadáku s Lightning trilogy, ale já jsem blázen na tuhle sérii a koupim si to i když to bude totální hovadina :D
tvl...to je Jurassic Park néééé... ať si celou 15ku strčí pr..e,chci remastered ff12[s16]
Moc hezká grafika, a ten jeden borec trochu vypadá jak Zack Fair. Ale jak pro koho.
Mno tohle bych si zahrál :)
to chci hned teď [s7]
to vypada jako uplně neskutečna chujovina ....
Japaci ukazuji svaly [s7][s7]
Luna je krásná, měla by se na Noctise vykašlat a najít si někoho s lepším účesem [s6] Žádnej hype ani hááájp u mě nehrozí. To známe - skvěle sestříhanej MGS a černej mág nikde... snad to nebude coolboys-road-story, pro Jehovu... Po osobním rekordu, kdy jsem nahrál v LR:FFXIII 5 hodin, zhnuseně odložil gamepad a od tý doby už na to nesáhl, mě nic nepoloží. Nezabilo mě to, tak asi posílilo...
z FF to ma mece, monstra a hudbu.
mno me to staci. jsem smireny s tim, ze uz to lepsi nebude..
takze si to taky v roce 2019 koupim.
Tak jako oslnivé to je... Ale to byly trailery na třináctý díl taky... Přál bych si ff podobné dílům s ps one...
Tohle vypadá na japonský roadtrip říznutý kulisami z FF universa...
Mě se to líbí moc.
PS3 fanboy: já jsem byl dvacetiletej capart, když vznikla FF 7... Což je pořád nejlepší FF... bohužel
místo na koni budem jezdit v autě ? :)
Tohle si chci zahrát
mnaca: Ja jsem byl 20ti letej capart. [s6][s6][s6]
Zamilovanost [s7]
Xenoblade taky vypadá jako bojovka a přitom je to super Jrpg.
Opravdu krása a nemůžu se dočkat. Snad bude FF15 zachránce serie, má na to našlápnuto.
Dechberoucí. Grafika, hudba, meče, všechno maximálně ladí. [s7]
Ja hral naposled 7 to mne bavilo a od te doby uz zadne japonske sracky ale tohle by fakt slo :-)
Ale jo trailery maji pekny jen co je pravda [s14Ale jak pise sega.maniac skoda ze na toho typka v aute koukame uz osmym rokem[s8]Ale tak snad uz se vse v dobré obrati a do 2-5 let se dockame[s16]krome Type-0 (nebo jak se to pise) tak snad uz nas zadnej mezidil neceka[s14]...ale i tak mam strach co z toho vzejde[s8]bo Final Fantasy je jako Titanic kterej se topi a uz se nikdy nepodiva na denni svetlo[s13]Fuj je mi blbe z toho jak se tehle klenot dostal do takoveho stadia ze uz ani ja Obr fanousek Obr Mrdy FF nemam chut utratit dalsich 1500,- +- za dalsi dobrodruzstvi ve svete Final Fantasy!!!!!Uff skoda!!!Ale neda se svitit Vse dobre jednou zacina a Vse dobre jednou konci!Bohuzel[s13]Chtel bych si jeste rejpnout do Sony a MS fanboyu ale prdim na to[s14]Nebudu rozpoutavat zbytecne peklo[s6]