Pěkné artworky z Hellblade - víme, proč je PS4 exkluzivní

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (14)
JJ taky bych rekl ze Ninja theory to zvladaj dobre.staci se jen mrknout na jejich starsi tituly (Heavenly sword,DMC,enslaved) a clovek musi hned poznat ze jsou to mistri v oboru...snad se Hellblade povede a my dobre zaparime
Ninja Theory je od zacatku nedocenene studio.Jejich hry byly vzdy skvele hlavne Heavenly Sword moje srdcovka patri porad mezi nejlepsi akcni bojove adventury.Na Hellblade jsem hodne zvedavej a verim ze to bude pecka.
Ta hudba v traileru nemá chybu !
Doufám, že ti zmínění další vývojáři pracují na remasteru HS [s14]
Ach jo... 2016. No tak si holt počkáme. Upřímně mě tenhle anouncement na Gamescomu potěšil snad ještě víc než Silent Hills od Kojimy, asi proto že Heavenly Sword je srdcovka.
Věřím tomu, že to bude pecka.
Na tuhle hru se tesim - vypada to ze to bude v podobnem duchu jako skveli Heavenly Sword . Jen at v klidu makaji maji hromadu prace kdyz delaji jeste jednu hru .... 2016 je sice za dlouho , ale u ps4 to utece jak nic [s14]
Ajajajaj to je moc málo lidí, to si myslim je i nerálný ten rok 2016. To spíš ještě jeden rok navíc. Nevíte někdo, jestli se bude angažovat i Andy Serkis? Páč to by pak mohlo být zase něco atmosféricky a dějově vyjímečnýho jako Heavenly Sword.....No co si budeme povídat společně s Bloodborn jediný dvě věci co mě z GC od Sony zaujaly
Heh a čo že málo ľudí? Sú skvelé indie hry na ktorých robili aj len dvaja alebo štyria ľudia s strčili do kapsy AAA hry. Tu je exkluzivita časová tak časom to vyjde na ďalšie platformy.
12 lidí? Tak to bude na dlouho... [s8]
První video ze hry mě nezaujalo, ale třeba se z toho něco vyklube. Snad se exkluzivita nakonec povede pro PS4. Přeju vám to. Zatim to byl jen přeskinovanej Oblivion s trochu lepší grafikou
Hell yeah! Verim ze se tahle gamesa povede.
Hellblade vypada zatim hodne dobre a je to jeste doba, az to bude, kazdopadne na E3 nebo GC se muzeme tesit na velkou podivanou [s6]
To je rozumné. Asi bych se s malým teamem taky takto rozhodl. Mají větší šanci, že se to tam zaplatí. A třeba se to pak bude moct objevit i jinde.