Konzolista.cz

Payday 3 je oficiálně ve vývoji

novinkapátek 17. února 2017Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Payday 3 je oficiálně ve vývoji
Švédské studio Starbreeze, které v posledních letech působí i jako vydavatel, vydalo finanční zprávu, v níž je uvedeno, že na tom není vůbec špatně, přičemž do budoucna připravuje nejen konzolovou verzi Dead by Daylight, ale také třetí díl úspěšné značky Payday, který má být podle zprávy v současnosti už plně ve vývoji. Více pochopitelně zatím nevíme, ale určitě budou vývojáři stavět na úspěšných základech druhého dílu, který má i dnes řadu fanoušků, které vývojáři zásobují novým obsahem. Jakmile se o Payday 3 dozvíme více, tak vás budeme informovat.
Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (1)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Unholyu

Az vyjde payday pak se muzeme tesit asi na 1000 dalsich dlc pro tuto hru jupi...:)