Paul Rustchynsky: #Driveclub vyjde v tomto roce

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (16)
miky20..tak radši nemysli:-).Mě The Crew například vůbec nezaujal a na Driveclub si rád počkám.
vyjde do až po gran turismu 7[s6] a pak se každej vykašle na nějakej trapnej drive club
Stále tajně doufám, že už si to v létě zahrajeme a všichni nás chtějí jen držet napnutý.... kéž by h se nemýlil.
Jinak se připojuji k názoru, že už to začíná být trapné....
link
Az tahle, tam ta nebo támhle ta hra vyjde, tak vyjde a neresím to. Proc by to mel taky normální clovek resit, ze? Normální dospely clovek má i jiny starosti a povinnosti, nez vyhlízet nejaky videohry a nadávat denne na internetu [s16]
Ale co, kazdy svyho stestí strujcem. Prima víkend [s14]
to mik5cz: vzdyt GT7 ani neni oznameny :D
o důvod více se těšit na xone a forzu 5!!!
slibotechny zkurvený!!! a koukal sem že JRC má datum GT7 na listopad, tak si ho z prdele předobjednám[s6] drive club sem měl taky[s15]
No myslím, že The Crew bude zajímat lidi víc než tohle.
Zlatý link
hmm ... když vam odkladali X let diablo, ted odkladaj HF3 a kdo vi jake hry jeste jake studia odkladaj tak je to spoko ale tahle hra ma odklad 1 ROK a je to v koncich? proberte se hateri nebo si jdete zpatky hrat svoje NFS RIVALS ...
přes krabici s hrou by mělo být napsáno namísto DriveClub jedno velké "Sorryyyyyy" .. hřebíček do rakve by byl, kdyby hra byla shit a papalala Evolution Studio.. dělalo! si dobré hry .. a pak přišel motorstorm apokalypsa :o)))
Nevím jestli se mám smát nebo brečet...
bf333 to velmi trefne vystihl...mam na to stejny nazor.
Doufam, ze to alespon bude kvalitni hra (uprimne stejne necekam v recenzich zadne 9ky, spis sotva 8ku).
no vcera nebo kdy rekli ze nebudou zadne mikrotransakce a tedkom tohle? no ja nevim co si otom mam myslet ... ale je pochopitelne jestli hra vyjde az na podzim ...
Už to začíná ... :D
ne trochu ale trochu vic...doufam, ze to bude stat za to a nebude to nejaka srac.. po takovych odkladech...
Uz je to trochu trapne...