Konzolista.cz

Paul Rustchynsky: #Driveclub vyjde v tomto roce

novinkasobota 12. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Paul Rustchynsky: #Driveclub vyjde v tomto roce
Se závodní hrou #Driveclub se to má tak nějak všelijak. Ačkoliv byla odložena z launche konzole PlayStation 4 na začátek letošního roku, nevíme nyní o ni vůbec, ale vůbec nic. Paul Rustchynsky dnes na twitteru alespoň potvrdil, že #Driveclub vyjde v letošním roce, takže smetl ze stolu dřívější spekulace o možném delším odložení. Přesnější termín ovšem říci nemůže. Dodal ale, že během vydání bude podporovat minimálně volanty Thrustmaster T80 a T500RS, které jsou kompatibilní s konzolí PlayStation 4, o dalších se bude teprve jednat. Ke včerejší informaci o mikrotransakcích ještě dodal, že hra bude mít nějaký ten stahovatelný obsah, ale mezi ten nebudou patřit věci usnadňující hraní. Tím obsahem myslí nová auta, tratě a další věci, na které jsme zvyklí v klasických DLCčkách.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
argokib
argokib #PS space

miky20..tak radši nemysli:-).Mě The Crew například vůbec nezaujal a na Driveclub si rád počkám.

markinho

vyjde do až po gran turismu 7[s6] a pak se každej vykašle na nějakej trapnej drive club

PS4Gamer

Stále tajně doufám, že už si to v létě zahrajeme a všichni nás chtějí jen držet napnutý.... kéž by h se nemýlil.

Jinak se připojuji k názoru, že už to začíná být trapné....

link

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍1

Az tahle, tam ta nebo támhle ta hra vyjde, tak vyjde a neresím to. Proc by to mel taky normální clovek resit, ze? Normální dospely clovek má i jiny starosti a povinnosti, nez vyhlízet nejaky videohry a nadávat denne na internetu [s16]

Ale co, kazdy svyho stestí strujcem. Prima víkend [s14]

Krox
Krox #noping out
👍1

to mik5cz: vzdyt GT7 ani neni oznameny :D

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👍1
👎1

o důvod více se těšit na xone a forzu 5!!!

slibotechny zkurvený!!! a koukal sem že JRC má datum GT7 na listopad, tak si ho z prdele předobjednám[s6] drive club sem měl taky[s15]

miky20
miky20 #One& only
👍2

No myslím, že The Crew bude zajímat lidi víc než tohle.

altar
altar #Dagra_22
👍1

Zlatý link

Krox
Krox #noping out
👍1

hmm ... když vam odkladali X let diablo, ted odkladaj HF3 a kdo vi jake hry jeste jake studia odkladaj tak je to spoko ale tahle hra ma odklad 1 ROK a je to v koncich? proberte se hateri nebo si jdete zpatky hrat svoje NFS RIVALS ...

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club

přes krabici s hrou by mělo být napsáno namísto DriveClub jedno velké "Sorryyyyyy" .. hřebíček do rakve by byl, kdyby hra byla shit a papalala Evolution Studio.. dělalo! si dobré hry .. a pak přišel motorstorm apokalypsa :o)))

HorcaCZ
HorcaCZ #HorcaCZ
👍1

Nevím jestli se mám smát nebo brečet...

CZtwins
👍1

bf333 to velmi trefne vystihl...mam na to stejny nazor.

Doufam, ze to alespon bude kvalitni hra (uprimne stejne necekam v recenzich zadne 9ky, spis sotva 8ku).

Krox
Krox #noping out

no vcera nebo kdy rekli ze nebudou zadne mikrotransakce a tedkom tohle? no ja nevim co si otom mam myslet ... ale je pochopitelne jestli hra vyjde az na podzim ...

426kahemi
👍2

Už to začíná ... :D

Zz3r0o-CZ-
Zz3r0o-CZ- #Zz3r0o-CZ-
👍1

ne trochu ale trochu vic...doufam, ze to bude stat za to a nebude to nejaka srac.. po takovych odkladech...

bf333
bf333 #Ravens
👍11

Uz je to trochu trapne...

Související články

Nejčtenější články