Paříž v Assassin's Creed Unity je větší jak pevnina v Black Flag

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (12)
hlavně jde o to že to nebude na old gen takže si myslím že se máme na co těšit
Po tý dvojici gameplayů z E3 se na tu hru nejde netěšit. Vypadá to fantasticky. Dle mého to má velké ambice, aby se to stalo nejlepším dílem série. O prostředí ani nemluvim. NÁDHERA! [s16]
bude to pecka..hlavně se těším na coop a interiéry..
Vypadá to zajímavě ale na podzim pojedu GTA 5 tohle koupím až ve slevě :)
hned mě napadlo napsat jek se těším jak polezu po Eiffelovce, ale pak mi došlo že v té době tam ještě asi nebyla [s12][s12][s12]
Jinak na Paříž se velmi těším .... i ty inetiéry budou mazec ...
a taky se něco psalo že tam bude i Markýz de Sade, takže možná i trocha perverznosti přibude ... :-D :-D
Prave ze se AC Unity vraci po herni strance k puvodnim dilum.Jak muze nekdo rict ze na E3 ukazali stale se opakujici ulohy kdyz jsme videli jen jednu na singl a jednu na co-op.Navic AC Revelations byl nejslabsim a nejkratsim dilem.A i ve starsich dilech jsou opakujici ulohy tak nevim co se tu resi.AC:Unity bude urcite pecka ve skvelem next-gen kabatu.
Čo z toho, keď to bude nudné so stále sa opakujúcimi sa úlohami. Už E3 demo vyueralo po hrateĺnostnej stránke hrozne(podobne ako Watch Dogs - nuda). Celý Assasin už úplne pokazili. Posledný dobrý diel bol Revelations.
Rozhodně to bude pecka!!! Těším se[s16]
Ta kooperace mě odrazuje.
Tak tenhle díl nabídne hlavně kooperaci jinak počítám že bude podobný jako první díly
Bolo by to super, v Benátkach ma štvalo, že námestie sv. Marka je oproti realite strašne kratučké...
No já jsem na toto zvědavej, francie není úplně dle mého gusta, ale myslím že to dám.[s1] Jen jsem zvědavej čím oslní v této hře čtyřka ať je to jak je to nabídla nové věci a čekám to i u tohoto. Nejde jen o grafický kabátek a podle mne se na toto bohužel soustředí nejvíc...