Parádní záběry z LittleBigPlanet 3
novinka•středa 15. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (10)
...: Všechny DLC z předchozích her jsou kompatibilní s LBP3 a jsou už přímo na disku s hrou, dostat se k nim dá ale jen pokud jsou propojeny s tvým účtem. Takže odpověď na tvou otázku je ano.
Spíše mě zaráží že hra vychází za měsíc a pořad se neví jak je vyřešený přenos Moonu z PS3 do PS4.
Nejlepší hra, mooooc se těším.
A co jste jako čekali že uvidíte? Do bety se dostalo pár vyvolených lidí a ten malý počet udělal ještě méně zajímavých levelů. Takže na ukazování nějakých super komunitních výtvorů jaksi není moc prostor. Jako ukázka nových herních možností to ale slouží docela dobře.
Tesim se moc moc moc
v little big planet 1 jsem ztravil tak 50 hodin z toho tak 20 v creativu,v little big planet 2 to bylo podobne cislo,presto ze jsem fanousek tak toto lbp povazuju za zcela zbytecny dil.nejvetsi chyba tohoto dilu je urcite ze vychazi i na ps3,meli udelat ciste next gen dil s uzasnou grafikou a fyzikou.
No po fenomenalnom Mariovi 3D, doteraz najlepsom Mariovi 2D, a az k nasranu tazkom Donkey Kongovi, mi toto pride hoooooooooooooodne slabe... Hooooooooooooodne...
A to som hral doteraz vsetky LPB, pricom ich povazujem za skvele hry ale ... tak nejak toto mi fakt nic nehovori, a urcite by som to nekupil, ani keby som Ps4 vlastnil, naviac za tie nehorazne sumy co za to chcu...
Ale berte ma z rezervou, ja som teraz vdaka WiiU preplosinovkovany az tak, ze dalsiu plosinovku nechcem minimalne do konca roka vidiet ziadnu :D
Vynikající série [s7]
Z prvu se mi to nepozdávalo, ale rozdílnost postav (lítací, malej a silnej) maj do hratelnosti co nabídnout, rozhodně časem pořídím.
Vypadá to skvěle. Už abych to měl. Limitka asi nebude co?
Kde jsou ty "parádní" záběry ?? Jako ty videa ??