Konzolista.cz

Parádní záběry z LittleBigPlanet 3

novinkastředa 15. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Parádní záběry z LittleBigPlanet 3
Fanoušci LittleBigPlanet už jistě netrpělivě vyhlížejí vydání třetího dílu, který vyjde příští měsíc pro konzole PlayStation 4 a PlayStation 3. Nový díl oblíbené série má přinést spoustu nových prvků do hratelnosti, propracovanější editor a hlavně tři nové hratelné postavičky, které bude možné různě editovat. V současnosti probíhá betaverze, na kterou jsou docela přísná embarga, ale sem tam Sony dovolí zveřejnit nějaké to video. Na některá se můžete podívat níže v novince, přičemž je z nich patrné, že LittleBigPlanet 3 vypadá prostě a jednoduše parádně. Těšíte se?
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
InvalidDante
InvalidDante #PPPPPPP

...: Všechny DLC z předchozích her jsou kompatibilní s LBP3 a jsou už přímo na disku s hrou, dostat se k nim dá ale jen pokud jsou propojeny s tvým účtem. Takže odpověď na tvou otázku je ano.

Spíše mě zaráží že hra vychází za měsíc a pořad se neví jak je vyřešený přenos Moonu z PS3 do PS4.

ft5678877uy5
👍1

Nejlepší hra, mooooc se těším.

InvalidDante
InvalidDante #PPPPPPP
👍1

A co jste jako čekali že uvidíte? Do bety se dostalo pár vyvolených lidí a ten malý počet udělal ještě méně zajímavých levelů. Takže na ukazování nějakých super komunitních výtvorů jaksi není moc prostor. Jako ukázka nových herních možností to ale slouží docela dobře.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Tesim se moc moc moc

the_edge
the_edge #dave3345

v little big planet 1 jsem ztravil tak 50 hodin z toho tak 20 v creativu,v little big planet 2 to bylo podobne cislo,presto ze jsem fanousek tak toto lbp povazuju za zcela zbytecny dil.nejvetsi chyba tohoto dilu je urcite ze vychazi i na ps3,meli udelat ciste next gen dil s uzasnou grafikou a fyzikou.

Aligator
Aligator ##PlayGames
👍2

No po fenomenalnom Mariovi 3D, doteraz najlepsom Mariovi 2D, a az k nasranu tazkom Donkey Kongovi, mi toto pride hoooooooooooooodne slabe... Hooooooooooooodne...

A to som hral doteraz vsetky LPB, pricom ich povazujem za skvele hry ale ... tak nejak toto mi fakt nic nehovori, a urcite by som to nekupil, ani keby som Ps4 vlastnil, naviac za tie nehorazne sumy co za to chcu...

Ale berte ma z rezervou, ja som teraz vdaka WiiU preplosinovkovany az tak, ze dalsiu plosinovku nechcem minimalne do konca roka vidiet ziadnu :D

Smileface
👍3

Vynikající série [s7]

Banan
👍3

Z prvu se mi to nepozdávalo, ale rozdílnost postav (lítací, malej a silnej) maj do hratelnosti co nabídnout, rozhodně časem pořídím.

MarcusChef
MarcusChef #Team PS/XB
👍5

Vypadá to skvěle. Už abych to měl. Limitka asi nebude co?

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👍4
👎3

Kde jsou ty "parádní" záběry ?? Jako ty videa ??

Související články

Nejčtenější články