Oznámeny květnové hry pro PlayStation Plus
novinka•středa 23. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: PlayStation
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie






Reklama


















novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (34)
no budu opět čekat další měsíc...
Pro mě byl zatím nejlepší plus hrou Outlast a poté Dont Starve. Ač to vypadá jako blbost tak je to super promakaná survival hra :) Jen by mě zajímalo, jestli skutečně na podzim dorazí první velké hry na plusko.
hmm, tak vita zklamani, oboji mam a muramasa me az tak moc nenadchla, golf je dobrej, alespon ze jsem dostal dead nation, to je skvela naplast na zklamani :-)
Tak pro me opet nic:)))
Muramasa potěší :)
Mě nejvic mrzi že mam ps4 pouze 14 dni, byly tam tituly ktery bych si rad zahral ale bohuzel:( škoda že za nejaky menší poplatek to nejde stahnout znovu.
to je zasa nudlí od nepríčetných magorov ktorý si myslia, že na ps4 mala byt nejaká AAA hra... takto svet nefunguje detičky... ešte si chvilku počkáte:)
Za mňa, naložený mesiac, z každého roška,troška a tešim sa.
Pozor pozor. Don't starve je náhodou dobrá hra.
jelikoz mam pouze ps3 tak za me super Puppeteer - stejne jako minulej mesic Sly = oboje to jsou kvalitni hry,ale penize se mi za to nechtelo davat tak a ted je mam v plusku a zahraju si je.takze spokojenost.
Krásnej výběr na každou konzoli...I na PS4 tomu dám šanci...[s7]
tak ten Puppeteer bude mazec, premyslela jsem uz i o koupi, a co se Payday 2 tyce tak z toho bude velmi nadseny bracha, to bude radosti az mu reknu zapni ps3 a tam na nej vykoukne Payday 2
To by slo.
osobně už dlouho čekám na TRine 2 a Escape plan na ps4, nebo ať je dají aspoň do slevy!
tak dá rozum ,že někdy se holt plusko někomu do noty netrefí,já to taky asi v květnu minu páč mě to nenadchlo ,neni důvod z toho ale dělat ukvapené závěry
Ach jo, když já chtěl na PS4 minimálně inFamous SS, na PS3 alespoň Dark Souls II a na Vitu ideálně Sly Cooper Trilogy, nebo by mohli počkat na Borderlands 2 to je lepší...ach jo, zlá Sony, teď jsem smutný...moc[s13][s13][s13][s13][s13]
No doufám aspoň, že v červnu na nás čeká pro PS4 Watch_Dogs nebo Wolfenstein, na PS3 Lego Hobit a na Vitu teda ten Borderlands 2, v tom případě budu šťastný, jinak asi prodám všechny PlayStationy co mám doma a pošlu mouku v obálce do české pobočky Sony.
Stick It To The Men vypadá parádně a na Pupeteera jsem se také chystal takže spokojenost.
nevím co pořád remcáte, vždyt to není tak špatné a navíc se dělá venku pěkně[s12][s12] a třeba já mám v létě podstatně méně času na hraní [s16][s16][s16]
naprd měsíc. se moc nepředvedli.
Asi stáhnu na PS3 Payday 2, vypadá to slušně a co jsem tak četl recenze tak je to prý o hodně lepší než díl první [s14]
Po těch hororech, co nemám nervy hrát, bude ten Stick it to the Man fajn :)
infamous 2 v plusku už bylo, mám ho stažený a čeká, až se k němu prokoušu [s6] Na PS4 budou tyhle pecky až časem.
Zas slabý měsíc :(
Puppeteer super, nedávno jsem dohrál LBP2, takže navážu [s12].
Škoda, že nedávají do pluska i hry z šuplíku "klasiky".. třeba Uncharted 1 a 2 bych bral. Nevím, jestli to už dřív v plusku bylo, každopádně já to propásl a kupovat se mi to zatím nechce [s6]
jj ale na PS3 [s14]
Protože čeká v plusku Infamous.
Pan T každého ale nebaví traparny tohoto stylu.Tou angličtinou to nebude.Chápu že je někdo z této hry nadšený. Ale proč by musel někdo být zabedněný když se mu hra nelíbí?
Pokud člověk umí základy angličtiny, má smysl pro humor, a není od přírody zabedněný, bude se u Stick it to the man náramně bavit. [s7] (link , link )
Takže tady těch lidí moc spokojených nebude.
PS4 = PS - klasika.[s6] Jelikož na PS4 nevyjde pomalu žádná hra jakou potom můžou dát zdarma!?Až bude nějaká starší AAA hra zdarma tak už jí budou mít stejně všichni doma.Mají štěstí že potřebuju + na hraní online,jinak to s...
Stick it to the Man .... strasnej nazev ale vypada to vtipne
podle me nejhorsi mesic za celou dobu
pro malyho by se me siknul na ps4 awesomenauts nebo jak se to pise :)