Konzolista.cz

Oznámeno tahové RPGčko Lost Eidolons

novinkaneděle 28. března 2021Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oznámeno tahové RPGčko Lost Eidolons
Vývojáři ze studia Ocean Drive Studio koncem týdne oznámili přípravu tahového taktického RPGčka Lost Eidolons pro konzole PlayStation a Xbox, která je naplánována na příští rok. Hra se odehrává ve fantasy světě Artemesia, kde bude muset hlavní hrdina Eden zabránit spiknutí na svržení císaře Ludivikta. Vývojáři slibují v oznámení taktické tahové souboje s velkou strategickou hloubkou, možnost vylepšovat své jednotky o nová kouzla, zbraně i dovednosti, případně zajímavý příběi i soundtrack od skladatele Clarka Abouda, který je znám pro hudební doprovod her Slay the Spire a Factory Town. Níže v novince se podívejte na oznamující trailer.

YouTube video: YouTube video player

Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (6)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Leon
Leon #Verum Rex

To mně hned zaujalo. Realistický Fire Emblem, pokud to bude mít dobrý příběh a postavy, není o čem.

Samugol XIII
👍1

Teraz ma napadlo, ze to vyzera ako realisticky Fire Emblem. Co je nieco co som uz dlho chcel.

Samugol XIII
👍1

Vypada to dost dobre, budem ocakavat so zaujmom.

rejca
👎2
👍1

@Marsam89CZE: xcom 2 super, ale k divinity 2 jsem si vubec nejak neudelal vztah. Za prvnich par hodin me nevtahl pribeh a osudy hrdinu mi byly fuk. Je to mnohem vice kecaci nez bojovaci.

Marsam89CZE
Marsam89CZE #TLOU II ❤️
👎3

Tohle by mohlo vypadat obstojně, jako fanda Xcomu a podobného jsem včera zakoupil Divinity 2 a ten souboják je tak blbě nepřehlednej, že mě to kazí celkový dojem

Kvalitních tahovek není nikdy dost!

nightwishmaster
👍1

Vypadá pěkně. Na každou tahovku se těším.