Konzolista.cz

Oznámeno RPG Heart Forth, Alicia

novinkaneděle 20. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oznámeno RPG Heart Forth, Alicia
Herní vývojář Alonso Martin z Mexika v tomto týdnu šel na Kickistarter se svoji hrou Heart Forth, Alicia, pro niž potřeboval vybrat 60 tisíc dolarů. Tato částka byla po pár hodinách vybrána, takže mohl oznámit další cíle, mezi nimiž je i konzole PlayStation 4. Je pravděpodobné, nebo spíše téměř jisté, že se podaří tento cíl splnit, navíc v dalších dnech budou doplněny další, mezi kterými bude i PlayStation Vita a Nintendo Wii U. Teď ale ke hře. Heart Forth, Alicia je akční RPGčko s mladým čarodějem v retro stylu, pro které se Alonso Martin nechal inspirovat hrami jako Castlevania: Symphony of the Night, The Legends of Zelda nebo Xenogears. Hra se tak bude skládat nejen z bojů s nepřáteli, kterých bude dost, ale také z vývoje postavy, detailního světa se spoustou skrytých míst i hádanek a dokonce má být přítomen zajímavý příběh. Více se o hře dozvíte níže v novince, kde naleznete oznamující video.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (6)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Paprik
Paprik #PS5&XSX

Vypadá to hodně dobře.

Fenix

Tohle bych možná vzal na Vitu , ale na PS4 určitě ne :) abych tohle hrál na Tv to jako takový maniak do her nejsem :D

Harnet
Harnet #SONY

Vypada to moc pekne, urcite poridim casem, az treba bude cena 10$ [s6]

MarcusChef
MarcusChef #Team PS/XB
👍1
👎1

leco77: To je jasné, že jsem to vzal v PS+, ale když jsem to dohrál, tak bych možná i ty čtyři kila za to dal. Jsme nahráli s kamarády asi 45 hodin v kooperaci. Je to sranda. Na PC to stojí taky 20 euro.

MarcusChef
MarcusChef #Team PS/XB
👍1

leco77: Mě indie hry nerozčilujou, jako některé jiné tady. Hraju to, co mě baví. Třeba Outlast byl super a také mě bavil Mercenary King, SteamWorld Dig a Don't Starve, takže proč by nemohly vycházet. Samozřejmě se těším na Transistor a hlavně Oddworld, na ten se nejde netěšit.

MarcusChef
MarcusChef #Team PS/XB
👍1

leco77: Však se taky dočkáš kostiček, neboj a dokonce hodně exkluzivních portů z Windows Phone a Androidu :P - link