Oznámeno NHL 15 + teaser
novinka•pondělí 5. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: EA Sports
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (23)
Už chci nový info!!![s12]
Kurva to bude žrádlo !!! [s7][s7]
No konečně-vloni jsem kupoval PS4 a těšil jsem se na NHL14 a bylo pro mne velkým zklamáním, že na novou konzoli nevyšlo... Letošní podzim bude u mě (MIMO JINÉ) zejména o tomto titulu! [s7]
Mezi kruhy, prask a goool.Takovy maly cheat.[s14]
Harrykoks: jojo, to je pravda... Taky jsem se toho nahral, pamatuju si takovou tu jednu akci, kdy jsi jel po strane, pak doleva k brankari a gol... :) bodyceky byly fajn, vytvrorit si druhyho Charu a pak najet do napr. Fleuryho :)
uz se tesim, konecne mi to ps4 nebude lezet... fifa me omrzela a jedu nhl na ps3 uz od olympiady :)))
Ja taky nejdyl vydrzel u 2000[s7][s7][s7]
Ještě tak kdyby tam byly národní dresy :D
forrest nhl 2000 bylo to nejnavykovejsi nhl, ktere jsem kdy hral.Stovky zapasu u kamose doma a nemohli jsme se od toho odlepit.
Tehdy nebylo problem mit kazdy pres 70 bodyceku za zapas, to bylo jenom prihravka, strela, bodycek, zrychleni, proste poradna mela.
hrál jsem každý ročník a letos to nebude jinak [s14]
No už aby to bylo ,stejně budem po měsíci hrání nadávat [s6]
Pamatujete na theme z NHL 2000? :-) link
Tenhle teaser z NHL15 má dobrou atmosféru. Jsem zvědav, jaký to bude skok s příchodem next-gen konzolí...
Musím smeknout klobouk před EA, tohle jsem opravdu nečekal po stránce grafické, teď ještě aby to bylo stejně famózní po stránce herní no :) Docela závidím vývojářům, kteří podle mne to už doma dávno mrskaj na svých next-gen bednách :) Nemůžu se dočkat E3, kde se snad dozvíme a i uvidíme více :)
PS : Nejspíše nemůžete očekávat , že to bude takhle vypadat na PS3 a X360 :) Za prvé to neutáhnout a IGNITE je stavěn pouze pro next-gen :) Takže v podobě old-genu bych čekal NHL14 poupravenou trochu k 15 na nextgenu a s novými soupiskami :) Nic méně výborná práce EA ! Konečně zase bude co natáčet na české youtube scéně
Největší skok byl pro mě z ultraslow NHL 97 na super NHL 98.
Zacinal som s NHL 99, potom NHL 2002 (paradany diel) a potom prisli velmi zle roky. 2004 a 2005 stali za staru backoru, ani som ich poriadne nerozohral a vratil. 2006 sa vraj podarila, ale uz ma to nebavilo. Az pri 2009 som sa k serii vratil opat na dlho a potom nedavno som domov kupil pouzitu NHL 12 ze si sem-tam dame s niekym. Absolutne ziadny pokrok... a stavim sa ze NHL 15 bude pre PS3 100% kopia NHL 14 len s poprehadzanymi hracmi. EA to robi uz roky aj s primarnou verziou, ale ako nahle sa objavi novy system tak ta "druhorada" verzia je cisty copy + paste. Nechapem kto to moze kupovat pravidelne...
Konečně!!! Už se nemůžu dočkat!!![s6]NHL[s7]
hokej populární je, ale série NHL od EA už tak populární neni, každý rok toho prodaj míň a míň a není se čemu divit...kéž by to jednou vypadalo tak jako NBA od 2K na nextgenu [s4]
Ano jedine nba 14 jede na novem enginu ktery bude pouzit i pro nove nhl a fifu...
to jsem teda zvedavej ale mělo by to bejt stejný graficky jak na ps4 tak i na xbox one
ukázali toho ´´veľa´´ presne ako som očakával :D dúfam že na next-gen to bude vyzerať podobne ako nba2k14, v tom prípade must have
To zní dobre urcite koupím na ps4
Bomba Nutně to potřebuju [s12][s12][s12][s12][s12][s7][s7][s7]
Čekám [s7]