Oznámeno Call of Duty: Advanced Warfare + trailer
novinka•pátek 2. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (78)
Bude to pecka nej nej ! 3 roky na vyvoj to je paradicka. A tohle studio bych rekl 1a. Posledni slusna MW 3 ( nejlepsi dil serie aspon pro me )byla od nich potom to slo do pr...Treyarch ten hru udelat neumi ( multak ) pro me to je srac.. A ghoust hnus k zbliti (multak) Verim ze to bude pecka. Kdo chce hrat druhou svetovou tak at ji hraje je jich prece dost. Koupe jasna prodat to muzu vzdycky a zustat u Titanfallu. Uz se tesim[s14]
Po vizuální stránce vypadá hra z ukázek velice pekne, námet a zasazení do (neprílis vzdáleny) budoucnosti pusobí zajímave, takze to vypadá, ze si zase po 6 letech s chutí zahraju hru, která má v názvu slova CALL OF DUTY [s14]
Jsem na hru zvedavej a budu doufat, ze tím skoncí recyklacní období, kterym si série COD prosla po povedenym CALL OF DUTY 4: MODERN WARFARE...
stillalive: mě se COD bohužel už tak od roku 2009 jeví jako rychlo-vyrobená sezonní sračka, která má výhodu jen v tom, že má v multiplayeru perky a scoresteaks, které v jiných střílečkách prostě nejsou, dále výbornou ovladatelnost, které přispívá slušná plynulost(jak kdy) a splitscreen. jinak pro mě zůstane favoritem COD:2 a Modern Warfare 1. to že vývojáři používají stále stejné téma je asi jejich omezená fnkce mozku, stejně jako je COD posledních pár let velice omezené a nejvíc Ghosts. přitom nápad na parádní COD bych měl hned. stačí kdyby to začlo ve 2 sv. válce zhruba 1/3 kampaně a pak by hlavní postavu nacisté zajali a nechali zmrazit. důvod by třeba mohl být zmražené tělo pro mimozemský výzkum, který by se ale neuskutečnil, pač by nacisté prohráli a hlavní postavu by objevili třeba v období vietnamu, kde by šlo hrát stylem rambo...takže klást pasti a střílet ze všeho, co jde, včetně lodí, vrtulníků atd. v příběhu by hl. postava mohla zachránit nějakou důležitou postavu, nejlépe malého kluka, který zná tajné válečné informace. na konci části z vietnamu by se hl. postava obětovala v kritické chvíli pro záchranu malého kluka. následuje o 30 let později a malý kluk může být nová hl. hratelná postava a děj může odpovídat současným válkám. jsem magor, ale věřím, že takovou hru by hrál každý. :D
stillalive: Tak třeba právě kvůli tomu scifi, který mi k cod serii absolutně nesedí, kvůli tý ošklivý zastaralý grafice (jeden poměrně dobře udělanej xicht á la Kevin Spacey to nevytrhne) a taky kvůli tomu čerpání nápadů z jinejch scifi... Nesouhlasím s tím, že je to něco neokoukaného, poněvadž snad u každý tý "jejich scifi vychytávky" mě napadne: "Jejda, tohle jsem už někde viděl. Proč bych na to měl koukat i tady?"
Ok, kdyby to byla jedna/dvě věci, tak neřeknu, a možná by se i v takovým případě dalo mluvit jen o inspiraci, ale tohle co předvedli, je vykrádačka na ntou bez jedinýho vlastního nápadu...
Ano, říct že je to sračka je jednoduchý, ale já zkrátka vycházím z toho co mi dosud bylo předloženo, nemusí to bejt nic definitivního. Je to prostě o tom, jak to na mě teď působí a doufám, že už víckrát nebudu muset zmiňovat jak hrozně :D
Spatne to nevypada,ale na prdel uz si z toho nesednu...jelikoz to proste kopiruje sebe sama a to uz peknou radku let...a to na sobe ty figurky muzou mit obleky jaky chtej
Tak to je velká škoda, kdyby vyšlo Modern Warfare tak by to ještě šlo. Tohle asi ne. To vypadá, že opět stáhnu a dohraji jen příběh.
Phlips: Jednoduchá otázka: Proč se ti to jeví jako sračka?
Podle mého názoru zařazení rovnou do sci-fi hře může jen prospět, protože nejsou tvůrci omezeni realitou. Doposud až na výjímky vycházeli ze prvků moderních válek. Celá poslední generace ukázala jak je tohle limitující a tak vznikali spíše variace na své předchozí díly, než nové originální díly série a to se týká i jiných herních sérií čerpajících z tohoto tématu. Se zařazením do sci-fi si mohou vývojáři upustit fantazii, čerpat z dobrých nápadů dobrých sci-fi filmů posledních let a obohatit tak celou hratelnost něčím neokoukaným. Samotný trailer zde ukázal spoustu zajímavých prvků, ale chce to opravdu se na trailer dívat a všímat si. Jsem zvědavý na první ucelenou gameply ukázku ze hry, která by nám ukázal nové prvky. Z tohoto cítím naopak šanci pro novou trilogii v sérii s nadějí na nové osvěžující hratelnostní prvky. Říct, že to bude sračka je hrozně jednoduché, i můj papoušek to dokáže říct, když ho to naučím :)
Pro mě tímhle dílem zase CoD serie začala. Call of Duty: Advanced Warfare [s7][s7][s7][s9]
stillalive: "Nevím co od her očekáváte, hlubší filosofii?" Ne, jen... se mi to jeví jako sračka, nic víc :D
Pro mě CoD série skončila dílem Modern Warfare 2 :-(
Tak tímto asi pro mě končí serie COD [s13][s13][s13]
Scifi v podani COD dopadne asi dost tragicky. ..
killzone shadow fall a crysis na to jednou vlítly a vzniklo tohle ....
Trailer vypadá moc pěkně, ale pokud bude gameplay stejný jako u posledních dílů, není o co stát. A je to škoda... nějaké povedené sci-fi z blízké budoucnosti by celkem bodlo.
Ze by napodobenina filmu Elysium? [s6]
stillalive: Omezenci tu byli, jsou a budou. Nejvíce k smíchu jsou ti, co dokáží hru odsoudit na základě jednoho jediného traileru, kde bylo odhaleno nula nic. Asi nějací profi. [s1]
Nevím co od her očekáváte, hlubší filosofii? Až na jednu výjímku z tisíce jsou hry pořád jen pro pobavení, nebo na chvilkové odpoutání se od reality. Další Call of Duty jste odsoudili už před tímto oznámením a ty stejné rozsudky píšete i nyní a budete psát v ještě větší míře po vydání, až zase tahle hra překoná rekordní prodejnost. Jako ovce se řídíte jen předsudky a hážete hnůj na něco, od čeho jste někteří z vás hráli poslední díl naposledy před x lety. Každý koukne na walktrought na youtube a potom tu aspoň předstírá, že to hrál, aby svou kritiku trochu obhájil. Nechápu tento zaseklý postoj.
Je to pořád jedna z nejkvalitnějších žánrovek.
Být to jen na Xbox nemůže, PSkaři by zase plakaly že nemají co hrát :)
Viz. TitanFall [s12]
Mňamka.Už se těším.
Nemusí se vám to líbit , nemusíte s tím souhlasit , ale o nejprodávanější hře podzimu je nejspíše rozhodnuto :)..
Mohlo by to byt na xbox 360...no uvidime[s6]
Kevin Spacey jak cip, ani bych ho nepoznal :) Další CoD, už se tomu jen směju :)
Panenko skákavá!! Taková sračka... Jak dlouho to bude trvat než to lidi přestanou kupovat?..
hehe, spousta efektů a smysl žádnej. Ještě by tam mohlo být úzké zaměření na americký patriotismus a nacionalismus a bude to parádní přírustek do rodiny COD :-D
Pecka a rozhodně kupuju z bazaru. Doufám že se z Call of Duty serie stane časem něco jako je Killzone. Jen at je to pořádná scifárna
Zase to posrali....
Scifi sračka plna perku antiprku a killstrajku...
Avatar střihlej Killzonem....
miky20 hele, napsat tam mužou cokoliv, kež by to bylo jen pro Xbox, at se jako PSfan nemusim stydet za to ho*no, co se nam bude snažit Activision prodat [s8]
Knox budu muset šahnout po nečem jinem, nebo si ješte počkat, ale Wolfik se me moc libi, toho beru [s6] [s7]
426kahemi, chtel jsem ti tam dat plusko, ale ukliknul jsem se [s14]
[s6] Při traileru (který jsem pro samou nudu ani nedokoukal celý..) se mi vybavil ten jantar Babica.. Aneb, vezmete kousek Halo, přidáte Killzone, hodíte pro jistotu ještě špetku TitanFall a vyleze z toho takovýhle EPIC shit [s1] Dobrou chuť přátelé!
Modern warfare, advanced warfare, tak to už se nemůžu dočkat call of duty:warfare warfare. Chlapci nemaji problem s fantazí
Na hru se samozřejmě všichni těšíme, soudit budeme, až hra vyjde. [s12]