Konzolista.cz

Oznámeno Call of Duty: Advanced Warfare + trailer

novinkapátek 2. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oznámeno Call of Duty: Advanced Warfare + trailer
V neděli jsme se měli dočkat odhalení nového dílu Call of Duty, ale protože předčasně unikl na internet trailer, už nebyl důvod čekat. Activision oficiálně oznámil, že se hra bude jmenovat Call of Duty: Advanced Warfare a vyjde 4. llistopadu pro zatím neupřesnění platformy. Nový díl se bude odehrávat v budoucnosti, kdy hrají důležitou roli soukromé vojenské společnosti, které je možné si kupovat. Více vám o hře řekne parádní trailer, na který se můžete podívat níže v novince. Více informací se dozvíme v neděli
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (78)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
markos tech

Bude to pecka nej nej ! 3 roky na vyvoj to je paradicka. A tohle studio bych rekl 1a. Posledni slusna MW 3 ( nejlepsi dil serie aspon pro me )byla od nich potom to slo do pr...Treyarch ten hru udelat neumi ( multak ) pro me to je srac.. A ghoust hnus k zbliti (multak) Verim ze to bude pecka. Kdo chce hrat druhou svetovou tak at ji hraje je jich prece dost. Koupe jasna prodat to muzu vzdycky a zustat u Titanfallu. Uz se tesim[s14]

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Po vizuální stránce vypadá hra z ukázek velice pekne, námet a zasazení do (neprílis vzdáleny) budoucnosti pusobí zajímave, takze to vypadá, ze si zase po 6 letech s chutí zahraju hru, která má v názvu slova CALL OF DUTY [s14]

Jsem na hru zvedavej a budu doufat, ze tím skoncí recyklacní období, kterym si série COD prosla po povedenym CALL OF DUTY 4: MODERN WARFARE...

Lovefist_88

stillalive: mě se COD bohužel už tak od roku 2009 jeví jako rychlo-vyrobená sezonní sračka, která má výhodu jen v tom, že má v multiplayeru perky a scoresteaks, které v jiných střílečkách prostě nejsou, dále výbornou ovladatelnost, které přispívá slušná plynulost(jak kdy) a splitscreen. jinak pro mě zůstane favoritem COD:2 a Modern Warfare 1. to že vývojáři používají stále stejné téma je asi jejich omezená fnkce mozku, stejně jako je COD posledních pár let velice omezené a nejvíc Ghosts. přitom nápad na parádní COD bych měl hned. stačí kdyby to začlo ve 2 sv. válce zhruba 1/3 kampaně a pak by hlavní postavu nacisté zajali a nechali zmrazit. důvod by třeba mohl být zmražené tělo pro mimozemský výzkum, který by se ale neuskutečnil, pač by nacisté prohráli a hlavní postavu by objevili třeba v období vietnamu, kde by šlo hrát stylem rambo...takže klást pasti a střílet ze všeho, co jde, včetně lodí, vrtulníků atd. v příběhu by hl. postava mohla zachránit nějakou důležitou postavu, nejlépe malého kluka, který zná tajné válečné informace. na konci části z vietnamu by se hl. postava obětovala v kritické chvíli pro záchranu malého kluka. následuje o 30 let později a malý kluk může být nová hl. hratelná postava a děj může odpovídat současným válkám. jsem magor, ale věřím, že takovou hru by hrál každý. :D

Phlips
👍2

stillalive: Tak třeba právě kvůli tomu scifi, který mi k cod serii absolutně nesedí, kvůli tý ošklivý zastaralý grafice (jeden poměrně dobře udělanej xicht á la Kevin Spacey to nevytrhne) a taky kvůli tomu čerpání nápadů z jinejch scifi... Nesouhlasím s tím, že je to něco neokoukaného, poněvadž snad u každý tý "jejich scifi vychytávky" mě napadne: "Jejda, tohle jsem už někde viděl. Proč bych na to měl koukat i tady?"

Ok, kdyby to byla jedna/dvě věci, tak neřeknu, a možná by se i v takovým případě dalo mluvit jen o inspiraci, ale tohle co předvedli, je vykrádačka na ntou bez jedinýho vlastního nápadu...

Ano, říct že je to sračka je jednoduchý, ale já zkrátka vycházím z toho co mi dosud bylo předloženo, nemusí to bejt nic definitivního. Je to prostě o tom, jak to na mě teď působí a doufám, že už víckrát nebudu muset zmiňovat jak hrozně :D

cermi85cz

Spatne to nevypada,ale na prdel uz si z toho nesednu...jelikoz to proste kopiruje sebe sama a to uz peknou radku let...a to na sobe ty figurky muzou mit obleky jaky chtej

Predator

Tak to je velká škoda, kdyby vyšlo Modern Warfare tak by to ještě šlo. Tohle asi ne. To vypadá, že opět stáhnu a dohraji jen příběh.

stillalive
👍2

Phlips: Jednoduchá otázka: Proč se ti to jeví jako sračka?

Podle mého názoru zařazení rovnou do sci-fi hře může jen prospět, protože nejsou tvůrci omezeni realitou. Doposud až na výjímky vycházeli ze prvků moderních válek. Celá poslední generace ukázala jak je tohle limitující a tak vznikali spíše variace na své předchozí díly, než nové originální díly série a to se týká i jiných herních sérií čerpajících z tohoto tématu. Se zařazením do sci-fi si mohou vývojáři upustit fantazii, čerpat z dobrých nápadů dobrých sci-fi filmů posledních let a obohatit tak celou hratelnost něčím neokoukaným. Samotný trailer zde ukázal spoustu zajímavých prvků, ale chce to opravdu se na trailer dívat a všímat si. Jsem zvědavý na první ucelenou gameply ukázku ze hry, která by nám ukázal nové prvky. Z tohoto cítím naopak šanci pro novou trilogii v sérii s nadějí na nové osvěžující hratelnostní prvky. Říct, že to bude sračka je hrozně jednoduché, i můj papoušek to dokáže říct, když ho to naučím :)

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍1
👎1

Pro mě tímhle dílem zase CoD serie začala. Call of Duty: Advanced Warfare [s7][s7][s7][s9]

Phlips
👍1
👎1

stillalive: "Nevím co od her očekáváte, hlubší filosofii?" Ne, jen... se mi to jeví jako sračka, nic víc :D

Broecz
Broecz #PS5, XSX,PC
👍2
👎1

Pro mě CoD série skončila dílem Modern Warfare 2 :-(

jaroslav24player
👍1
👎1

Tak tímto asi pro mě končí serie COD [s13][s13][s13]

dragy
dragy #Legenda
👍1
👎1

Scifi v podani COD dopadne asi dost tragicky. ..

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T
👍1

killzone shadow fall a crysis na to jednou vlítly a vzniklo tohle ....

Broecz
Broecz #PS5, XSX,PC

Trailer vypadá moc pěkně, ale pokud bude gameplay stejný jako u posledních dílů, není o co stát. A je to škoda... nějaké povedené sci-fi z blízké budoucnosti by celkem bodlo.

gambit
gambit #gambit

Ze by napodobenina filmu Elysium? [s6]

poutnik36
poutnik36 #hádankář
👍1
👎1

stillalive: Omezenci tu byli, jsou a budou. Nejvíce k smíchu jsou ti, co dokáží hru odsoudit na základě jednoho jediného traileru, kde bylo odhaleno nula nic. Asi nějací profi. [s1]

stillalive
👍3
👎1

Nevím co od her očekáváte, hlubší filosofii? Až na jednu výjímku z tisíce jsou hry pořád jen pro pobavení, nebo na chvilkové odpoutání se od reality. Další Call of Duty jste odsoudili už před tímto oznámením a ty stejné rozsudky píšete i nyní a budete psát v ještě větší míře po vydání, až zase tahle hra překoná rekordní prodejnost. Jako ovce se řídíte jen předsudky a hážete hnůj na něco, od čeho jste někteří z vás hráli poslední díl naposledy před x lety. Každý koukne na walktrought na youtube a potom tu aspoň předstírá, že to hrál, aby svou kritiku trochu obhájil. Nechápu tento zaseklý postoj.

Je to pořád jedna z nejkvalitnějších žánrovek.

koubecx
koubecx #KCX B01
👎7
👍1

Být to jen na Xbox nemůže, PSkaři by zase plakaly že nemají co hrát :)

Viz. TitanFall [s12]

JinKazama
JinKazama #Kazama

Mňamka.Už se těším.

risix
👍4
👎1

Nemusí se vám to líbit , nemusíte s tím souhlasit , ale o nejprodávanější hře podzimu je nejspíše rozhodnuto :)..

kenji

Mohlo by to byt na xbox 360...no uvidime[s6]

Frenky7
Frenky7 #Kafe
👎4
👍2

Kevin Spacey jak cip, ani bych ho nepoznal :) Další CoD, už se tomu jen směju :)

Phlips
👍2
👎1

Panenko skákavá!! Taková sračka... Jak dlouho to bude trvat než to lidi přestanou kupovat?..

Hromotluk
Hromotluk #nezávislý

hehe, spousta efektů a smysl žádnej. Ještě by tam mohlo být úzké zaměření na americký patriotismus a nacionalismus a bude to parádní přírustek do rodiny COD :-D

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👎1

Pecka a rozhodně kupuju z bazaru. Doufám že se z Call of Duty serie stane časem něco jako je Killzone. Jen at je to pořádná scifárna

dragy
dragy #Legenda
👍1
👎1

Zase to posrali....

Scifi sračka plna perku antiprku a killstrajku...

Avatar střihlej Killzonem....

Harnet
Harnet #SONY

miky20 hele, napsat tam mužou cokoliv, kež by to bylo jen pro Xbox, at se jako PSfan nemusim stydet za to ho*no, co se nam bude snažit Activision prodat [s8]

Knox budu muset šahnout po nečem jinem, nebo si ješte počkat, ale Wolfik se me moc libi, toho beru [s6] [s7]

426kahemi, chtel jsem ti tam dat plusko, ale ukliknul jsem se [s14]

426kahemi
👍6
👎3

[s6] Při traileru (který jsem pro samou nudu ani nedokoukal celý..) se mi vybavil ten jantar Babica.. Aneb, vezmete kousek Halo, přidáte Killzone, hodíte pro jistotu ještě špetku TitanFall a vyleze z toho takovýhle EPIC shit [s1] Dobrou chuť přátelé!

nevim
nevim #808
👍1

Modern warfare, advanced warfare, tak to už se nemůžu dočkat call of duty:warfare warfare. Chlapci nemaji problem s fantazí

poutnik36
poutnik36 #hádankář
👎1

Na hru se samozřejmě všichni těšíme, soudit budeme, až hra vyjde. [s12]

Související články

Nejčtenější články