Oznámena Slayers kolekce her DOOM

novinka  13
Martin Šmíd, 3. 12. 2019 15:33
Herní vydavatel Bethesda Softworks dnes oznámil speciální Slayers kolekci her DOOM, která se bude prodávat od 13. prosince letošního roku pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Ta nabídne na jednom disku legendární akční hry DOOM, DOOM II, DOOM 3 a DOOM (2016). Kolekce je určena pro fanoušky i nováčky, kteří se tak budou moci připravit na vydání nového dílu DOOM Eternal. Ten vyjde příští rok.


Oficiální popisek her od českého distributora, kterým je Cenega Czech

DOOM (1993)

Jsi jedním z nejdrsnějších mariňáků se základnou na Marsu, kde vojenský experiment otevře brány do pekla. Je pouze na tobě, abys nakopal a rozstřílel hordy démonů v této klasické hře DOOM, hře, která byla jedním z pionýrů first-person stříleček a navždy změnila pohled na videohry celkově.

DOOM II (1994)

Milované pokračování veleúspěšné hry DOOM (1993). DOOM II tě posílá na Zemi a dává ti do rukou super silnou dvouhlavňovou brokovnici, abys měl pořádný nástroj k likvidaci těch nejsilnějších démonů. Na závěr se také utkáš se s ikonickým bossem, Icon of Sin!

DOOM 3 (2004)

V tomto kritikami oceňovaném akčně-hororovém převyprávění původní hry DOOM se znovu ocitáte na démony obsazené UAC základně na Marsu. Tentokráte je ale vše mnohem temnější, hůře osvětlené a děsivější. V závěru se vydáte do pekla, abyste srovnali účty s jeho nejsilnějším bojovníkem.

DOOM (2016)

DOOM se vrátil ve své brutálně zábavné a podstatně vylepšené moderní podobě. Nelítostní démoni, nesmyslně ničivé zbraně a rychlá, zběsile plynoucí first-person akce jsou zpět. Nezáleží přitom na tom, jestli budete vyhlazovat hordy démonů z pekla na vlastní pěst, v single-player kampani, anebo bojovat proti ostatním hráčům v některém z multiplayerových módů.

Zdroj: null

Komentáře