Oznámena Panzerhund edice Wolfenstein: The New Order – bez hry
novinka•středa 26. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Bethesda Softworks
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
Komentáře (22)
Opravdu kam ten svět spěje...už dospěl, ale pořád to může (bohužel) být horší.
Panenko Maria podsrpenská, slyšíš to?
ja bych do toho i sel, hru si stahnu na xko a cajk:D
:D není 1.4? :D
mě se to celkem libí [s14]
limitka pekna,ale bez hry????WTF? tak to asi ne.
To je dobrá vyjebávka :D
Existují magoři co si to koupí. [s4]
Hlavouni z Bethesdy chtějí být asi za každou cenu originální, ale toto? :)
tak mozna ze nejaky shop udela nejake kombo i s hrou ale jako zajimave ... ona ta limitka je ale hodne pekna kdyby tam byla i ta hra tak nemam vytku asi zadnou ... :)
scorpio: 38 percentna dan, to znie rozumne :D link
100 dolarova limitka by mala stat 60, maximalne 65 eur a nie stovku. :D
100 éček za pancéřového pejska, no nekup to ....[s16][s16]
VulcanR: 100 $ - bez dane, treba doplatit (kazdy US stat ma inu sadzbu). 100 € s danou, finalna suma. Cize +/- troska viac vyrovna.
Super! Hned kupuju... Na co hru? Tohle bohatě stačí :D
100 dolarov = 100 euro [s15][s15][s15]
zdá sa že časy kedy sme za hry solili 1000 šilingov sa nám vracajú, vtedy boli hry ešte v kartónoch, takže vo výsledku to Bethesda asi myslí dobre
kolektorka hry Wolfenstein bez hry Wolfenstein...co mě na tom nesedí[s6][s6]??
Herní průmysl je čím dál větší odpad.
Logika EA
To je při nejmenším úsměvné :)
O hru tady přece vůbec nejde.Budu si prohlížet obrázky a snít o skvělé hře.[s6]
A čeho je to potom limitovaná edice, když ne hry?