Konzolista.cz

Oznámena Panzerhund edice Wolfenstein: The New Order – bez hry

novinkastředa 26. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oznámena Panzerhund edice Wolfenstein: The New Order – bez hry
Bethesda dnes trochu nečekaně oznámila, že akční hra Wolfenstein: The New Order dostane speciální limitovanou Panzerhund edici, která bude vytvořena pouze v 5000 kusech. Cena je stanovena na 100 euro, což není moc, ale musíte vzít na vědomí, že neobsahuje hru, kterou si musíte koupit samostatně. Každopádně obsahem celkem pěkná figurka, steelbook na hru, různé nášivky, obrázky, dog tagy a další bonusy. Jak tato edice vypadá, se můžete podívat přímo na obchodu Bethesdy - http://store.bethsoft.com/brands/wolfenstein/wolfenstein-the-new-order-panzerhund-edition.html . Jak se vám líbí?
Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (22)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Predator

Opravdu kam ten svět spěje...už dospěl, ale pořád to může (bohužel) být horší.

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER

Panenko Maria podsrpenská, slyšíš to?

maro16
maro16 #ϟƘƦƖןןΣx

ja bych do toho i sel, hru si stahnu na xko a cajk:D

miky20
miky20 #One& only

:D není 1.4? :D

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T

mě se to celkem libí [s14]

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍1

limitka pekna,ale bez hry????WTF? tak to asi ne.

426kahemi

To je dobrá vyjebávka :D

weskerumbrella

Existují magoři co si to koupí. [s4]

Frenky7
Frenky7 #Kafe

Hlavouni z Bethesdy chtějí být asi za každou cenu originální, ale toto? :)

TheMachineXYZ

tak mozna ze nejaky shop udela nejake kombo i s hrou ale jako zajimave ... ona ta limitka je ale hodne pekna kdyby tam byla i ta hra tak nemam vytku asi zadnou ... :)

VulcanR
VulcanR #Trogári
👍2

scorpio: 38 percentna dan, to znie rozumne :D link

100 dolarova limitka by mala stat 60, maximalne 65 eur a nie stovku. :D

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7

100 éček za pancéřového pejska, no nekup to ....[s16][s16]

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👍1

VulcanR: 100 $ - bez dane, treba doplatit (kazdy US stat ma inu sadzbu). 100 € s danou, finalna suma. Cize +/- troska viac vyrovna.

mejts

Super! Hned kupuju... Na co hru? Tohle bohatě stačí :D

VulcanR
VulcanR #Trogári

100 dolarov = 100 euro [s15][s15][s15]

ApsidalTill
ApsidalTill #One/U/PS4
👍2

zdá sa že časy kedy sme za hry solili 1000 šilingov sa nám vracajú, vtedy boli hry ešte v kartónoch, takže vo výsledku to Bethesda asi myslí dobre

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

kolektorka hry Wolfenstein bez hry Wolfenstein...co mě na tom nesedí[s6][s6]??

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍5

Herní průmysl je čím dál větší odpad.

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍1
👎1

Logika EA

Vinnie
Vinnie #Hraju hry
👍3

To je při nejmenším úsměvné :)

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍5

O hru tady přece vůbec nejde.Budu si prohlížet obrázky a snít o skvělé hře.[s6]

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍3

A čeho je to potom limitovaná edice, když ne hry?

Související články

Nejčtenější články