novinkaBulkhead Interactiveps4xone
Oznámena multiplayerová střílečka Battalion 1944
Martin Šmíd
Akčních her z druhé světové války už moc není, a nezdá se, že by se do nějaké velký herní vydavatel v nejbližší době vrhnul. Call of Duty se přesunulo do budoucnosti, Battlefield si hraje na moderním písečku a po Medal of Honor se před několika lety slehla zem, a možná je to i dobře. Každopádně nezávislé studio Bulkhead Interactive se rozhodlo, že připraví akční hru Battalion 1944, která si bere inspiraci z oblíbených her jako Call of Duty 2 nebo Medal of Honor, přičemž poběží na Unreal 4 enginu a dalších moderních technologií. Vývojáři už na hře nějakou dobu pracují, takže je v pokročilé fázi, níže se můžete podívat na oznamující video s gameplay záběry. V brzké době hra vstoupí na Kickstarter, na níž budou chtít vývojáři vybrat částku potřebnou k dokončení. Pokud se podaří, Battalion 1944 vyjde pro PlayStation 4 a Xbox One.
ZdrojTisková zpráva
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Hra v článku
- Vývojář
- Bulkhead Interactive
- Vydavatel
- Bulkhead Interactive
- Vydání
- 23. května 2019
Reklama


Komentáře (31)
link hra na sebe dokázala vybrat během 3 dnů. Bude se zase opravdu válčit!
Konečně dohajzlu... už to chtělo. Jediný co se mi nelíbilo, byla mapa s lesem, je moc otevřená, takový v CoD2 netáhli, např. nevim jak se menovala ta s těma kravama chciplejma :D Brecourt? :D
Tak mně to taky zaujalo. Ale co se týče té techniky, nevím, druhá světová byla hlavně o technice.Krčit se podělanej strachy pod oknem, když kolem projíždí Tygr, v hrsti pancéřovku, já bych s tím problém neměl.Záleželo by to hodně na vyváženosti.Ale jinak souhlas. Už by to chtělo na PS4 něco pořádného ze druhé světové. Při těch možnostech....
Don Papasgon: Ani nemluv, vylodění v Normandii bylo v AA úžasný. Tak snad Gearbox pracuje na novém Brothers in Arms, když ostatní na to kálí.
Synactix: ano na jednu stranu souhlasím ale zase kolik her už mířilo na kickstarter a byly čistě single :)
chci singleplaerovou hru s velkym otevrenym svetem s riditelnou technikou,multiplayer me nezajima.
Pokud mluvite o chybejicim SP - na jinem webu dnes vysla novinka, ze SP je zdaleka nejdrazsi polozka pri vyvoji her. A jelikoz tvurci miri na Kickstarter, tak tak nejak chapu, ze to bude ciste MP hra. A pokud bude uspesna, treba se vyvojaru ujme nejaky vydavatel, ktery zaplati druhy dil vcetne singlu.
pokud chce nekdo hrat hned paradni WWII,doporucuju heroes and generals.da se hrat za GER,US,RUS.battlefield muz jit do pr.... nejnovejsi funny moments od her schilli link
Chtěl bych remaster Call of Duty 2 :D Nebo CoD4 :D To byly aspon FPSka, z BO III. se mi chce už pomalu brečet :D Ani ten singl jsem nedohrál jak mě to nebavilo.
Minuta ticha pro všechny členy klanu sK!LLERs, dále jen pod pseudonymem no-Escape :D link
Volám po fps z WW2 už hodně dlouho,staré COD a MOH,to bylo něco a teď v grafice PS4... pořádnej dlouhej single player a k tomu i mulťák třeba na pláži v Normandii při vyloďení... to by se po tom v obchodech zaprášilo!! To moderní teď už mi trhá žíly...COD AW exoskelet...skoky 15m do výšky.COD BO3...běhaní po zdech a v dalším COD už budou běhat po stropě ne?? :D nic proti,určitě je to slušná hra ale chtělo by to už ZASE pořádnou střílečku z 2. světové a koukám,že nejsem sám koho už to moderní " hopsání" SE*E :D ;)
Em-jednička, Bárovka, Mp-čtyřiačtyřicítka, hlavně 60fps a bude zábavu postaráno
Už se těším jak budu pěkně s MG42 někde v okně a budu řezat spojence :D
Já jim fandim ať se jim to podaří
Mě nejvíc mrzí chybějící SP! Za mě veliká škoda a bohužel pro mě rozhodující věc o koupi.
Konečně !!! Moje sny byli vyplněny a děkuju bohu , že se konečně někdo rozhodl udělat zase hru ve 2.světový válce , ještě Vietnam a jsem nad míru spokojen . Konečně něco válečnýho , kde nebudu muset střílet po dronech a polovičních robotech . Hurááá !!!!
Je fakt že zmiňovaný day of defeat byla super hra v mulťáku... Ale já radši singl a nějakou zajímavou story. Běhat po mapě a střílet se dokolečka neni nic pro mě
Že by konečně hra kde by mě pořád nezabíjely jen rentgenový pušky, ninjové v kevlaru nebo satelitní lasery? Už se nemůžu dočkat :D Ale zase aby to nebylo moc sticks & stones, customizace ala CoD 4/WaW byla ideální.
Kuva když se na to dívám, a vidím jak tam má ten vývojář ty staré CODka tak mě začne šrotovat hlava se vzpomínkama na ty první codka, týhle grafice. To by bylo sakra žrádlo. No snad na nás někdo chystá pravý SP
Už by to chtělo sp fps z 2sv války. Dost bylo moderny.
vypada to jako Day of Defeat a ten byl dobrej
Přesně žádný perky tanky atd jen běhat a rubat ať se ukáže kdo má rychlejší palec
M1 Garand clip sound
Já to chci, ale se singlem!!!!
Konecne, super hra
Když to má Single je to sra*ka z budoucnosti... když se konečně někdo odhodlá udělat 2.světovou tak jen multiplayer... já se z toho fakt poseru :D
Hlavně aby hra běžela v 60fps a bude to super. Vypadá to lákavě. Žádnou techniku ani perky jen čistou FPS !!! Techniky bude v Battlefieldu 5 dost. BF5 beru taky ale chci čistou FPS když to s CS nevyšlo.
Hlavně, ať tam není technika. Nechci další Battlefield, kde mě z 95% zabijí pouze tanky.
Vypadá to skvěle, chci to teď hned hrát!
Hlavně ať je tam technika.
Já jsem teda zastáncem hlavně MP her, takže se na to moc těším!
Nejsem zas tak velký fanda multiplayeru. Ale jelikož v poslední době vychází minimum her z protředí 2 světové války tak doufám , že to dodělaj a bude to stát za to
Napsat komentář
Chceš se zapojit do diskuze?
S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.