Konzolista.cz

Oznámena hra The Assembly pro PS4 a Project Morpheus

novinkastředa 11. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oznámena hra The Assembly pro PS4 a Project Morpheus
Vývojáři ze studia nDreams před E3 lákali na oznámení své nové velké hry, které vzniká pro konzoli PlayStation 4 a VR headset Project Morpheus. Hra se jmenuje The Assembly a zavede nás do podzemních laboratoří mezi nejrůznější vědce a akademiky, kteří si myslí, že morálka ve společnosti brání vědeckému pokroku. Příběh pro hru napsal mladý spisovatel Tom Jubert, který se podílel na menších hrách jako FTL, Penumbra a The Swapper (tento měsíc vychází na PlayStation konzole). Více se máme o hře dozvědět v následujících týdnech, do vydání je ještě času dost. Níže se zatím můžete podívat na oznamující trailer.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

Kachlo: to by bylo od nich moc pěkné, protože PS 4 s eye, Play tv taky bude přes 100 dolcků a Morpheus, mám obavu, že budu muset prodat manželku do otroctví[s6]

Kachlo
Kachlo #BOSS

Sony by to podle informací chtěla prodávat max za 250 euro.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

Starky: tak je tu Oculus Rift, tak předpokládám podobnou cenu, spíše o něco levnější, ale nikdy nevíš. Ta hra vypadá dost depresivně, to by ve 3D s helmou na hlavě, jajky po týdnu v blázinci, nádhera[s6]

bf333
bf333 #Ravens

Rikalo se neco o cene do 300$,takze asi 300$:)

Starky
Starky #NaughtyGod
👍1

Pet tisic by bylo super, ja se obavam, aby to nebylo treba patnact.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

Starky: mám obavu, že pět tisíc to vezme.

Starky
Starky #NaughtyGod

Ja teda o tech brejlich realne uvazuji, ale pokud to bude stat nejakej velkej ranec, tak bych to teda radeji hral rozmazany. :-D

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

Starky: tak já předpokládám, že to půjde hrát i bez toho, ale akorát to budeš mít rozmazaný[s6]

Tak určitě to půjde hrát i normálně, to by musel být Morpheus masovka jak kráva, aby se jim vyplatila hra, kterou můžeš hrát jen s Morpheusem.

Banan
👍2

Starky: to nedělá SONY, ale síla, obliba a prodejnost PlayStation 4 konzole.

Starky
Starky #NaughtyGod
👍4

Jak to ta krachujici Sony dela, ze oznamuje jednu libovku za druhou?

Tohle by me hodne zajimalo a to bude ciste jen pro Morpheus?