Konzolista.cz

Oznámena hardcore plošinovka Fenix Rage pro PS4 a Xbox One

novinkapátek 30. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oznámena hardcore plošinovka Fenix Rage pro PS4 a Xbox One
Vývojáři z menšího indie studia Green Lava dnes oznámili svoji novou hru, kterou je 2D hardcore plošinovka Fenix Rage v retro stylu. Vyjde už letos na podzim pro konzole PlayStation 4 a Xbox One, takže pokud máte rádi pořádné výzvy, měli byste hru v následujících měsících sledovat. Vývojáři v oznámení říkají, že je hodně ovlivnila hra Sonic The Hedgehog, což je na prvních ukázkách vidět, ale přinesou i svoje vlastní nápady. Těšit se můžeme na desítky zapeklitých levelů se spoustou nepřátel, pastí a dalších překážek. Níže naleznete první gameplay trailer. Na kartě je pak ještě několik prvních obrázků - http://konzolista.tiscali.cz/games/onegame?link=fenix-rage-5446&game5446-show=2 .
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Oznámena hardcore plošinovka Fenix Rage pro PS4 a Xbox One
Oznámena hardcore plošinovka Fenix Rage pro PS4 a Xbox One
Oznámena hardcore plošinovka Fenix Rage pro PS4 a Xbox One
Oznámena hardcore plošinovka Fenix Rage pro PS4 a Xbox One
Oznámena hardcore plošinovka Fenix Rage pro PS4 a Xbox One
Oznámena hardcore plošinovka Fenix Rage pro PS4 a Xbox One
Oznámena hardcore plošinovka Fenix Rage pro PS4 a Xbox One
Oznámena hardcore plošinovka Fenix Rage pro PS4 a Xbox One
Oznámena hardcore plošinovka Fenix Rage pro PS4 a Xbox One
Oznámena hardcore plošinovka Fenix Rage pro PS4 a Xbox One
Oznámena hardcore plošinovka Fenix Rage pro PS4 a Xbox One
Oznámena hardcore plošinovka Fenix Rage pro PS4 a Xbox One

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
weskerumbrella

Když plošinovka tak styl Rayman nebo Limbo. Toto mě nebere.

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍1

Chápu, že programovat videohry v tomhle "retro stylu" je mnohem snažší a casove i financne míñ nárocný, ale osobne už jsem tehle "retro návratu" natolik presycenej, že další "retro styl" už nepozru...

Od podobných her dávám ruce pryc a teším se na dobu, kdy vetšina indie vývojáru prinese - krome zajímavých nápadu - i stylizovanejší (koukatelnou) vizuální stránku. Protože nejen hratelnost delá výbornou hru, výbornou hrou [s14]

Konsty_ml
Konsty_ml #ZONE 2

Bral bych na Vitu :(