Oznámena bojovka Dead or Alive 5: Last Round pro PS4 a XO

Tvoje reakce na článek
Galerie


















novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí
novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
Komentáře (7)
moje oblíbená hra ,brzo přijde doba na prodej PS3
Konečně! Konečně bude na PS4 v dohledné době velmi povedená bojovka, která na Xbox 360 a PS3 dělala doslova zázraky. Co bych si přál, tak to aby hra obsahovala všechny postavy, a současné DLC oděvy, které jsou skutečně velmi, ale velmi předražené. Prozatím je zmíněno, že hra by se mohla objevit na konzolích nové generace někdy na jaře 2015, tak doufejme, že 18-21.9 na Tokyo Game Show upřesní datum vydání a rovnou uvidíme i nějaký ten gameplay :-)
Pro lidí, pro který je ta nebo ta videohra "stará", tak pro ty není ta nebo ta videohra urcená [s14]
Radši bych úplně novej díl,ale i tak jsem zvědavej na to grafický vylepšení.Pro mě nejlepší bojovka na týhle generaci konzolí [s1]
Pro miliony lidi "stará" hra.
no snad uz to bude 3 finalni verze ktera uz zase nebude rozsirovana dalsimi dlc
Kdo konkrétní videohry nehrál, tak nemá jediný duvod k tomu, aby nejaký "remastery/remaky" pocítal, jelikož pro takovýho herního nadšence jsou to proste úplne nový videohry. Takových lidí jsou miliony a i já patrím mezi ne - nehrál jsem, tudíž pro me je to nová bojovka a bude-li povedená, tak jí na mojí PS4 rád vyzkouším [s14]
Remaster/remake ODDWORLD: ABE'S ODDYSEE - pro miliony lidí nová videohra, METRO: REDUX - pro miliony lidí nová videohra, THE LAST OF US - pro miliony lidí nová videohra, RESIDENT EVIL HD - pro miliony lidí nová videohra, RATCHET & CLANK - pro miliony lidí nová videohra, GRIM FANDANGO - pro miliony lidí nová videohra....no, nevím jak ostatní, ale já nemám s POVEDENÝM remasterem/remakem videoher ani ten nejmenší problém [s14]