Konzolista.cz

Oznámena bojovka Dead or Alive 5: Last Round pro PS4 a XO

novinkaneděle 31. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oznámena bojovka Dead or Alive 5: Last Round pro PS4 a XO
Herní vydavatel Tecmo Koei dnes během akce Dead or Alive 5 Ultimate Arcade Fighting Carnival 2014 oznámil novou hru, kterou je bojovka Dead or Alive 5: Last Round. Ta vyjde začátkem příštího roku pro konzole nové generace PlayStation 4 a Xbox One. V současnosti moc informací nemáme, ale pochopitelně se jedná o značně vylepšenou verzi hry, která vyšla na starší konzole, a podle všeho se dočkáme i spousty obsahových novinek. Snad v brzké době budeme vědět více informací.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Oznámena bojovka Dead or Alive 5: Last Round pro PS4 a XO
Oznámena bojovka Dead or Alive 5: Last Round pro PS4 a XO
Oznámena bojovka Dead or Alive 5: Last Round pro PS4 a XO

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
bobosek

moje oblíbená hra ,brzo přijde doba na prodej PS3

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍2

Konečně! Konečně bude na PS4 v dohledné době velmi povedená bojovka, která na Xbox 360 a PS3 dělala doslova zázraky. Co bych si přál, tak to aby hra obsahovala všechny postavy, a současné DLC oděvy, které jsou skutečně velmi, ale velmi předražené. Prozatím je zmíněno, že hra by se mohla objevit na konzolích nové generace někdy na jaře 2015, tak doufejme, že 18-21.9 na Tokyo Game Show upřesní datum vydání a rovnou uvidíme i nějaký ten gameplay :-)

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍1

Pro lidí, pro který je ta nebo ta videohra "stará", tak pro ty není ta nebo ta videohra urcená [s14]

Munky
👍1

Radši bych úplně novej díl,ale i tak jsem zvědavej na to grafický vylepšení.Pro mě nejlepší bojovka na týhle generaci konzolí [s1]

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👍1

Pro miliony lidi "stará" hra.

LuboDante
LuboDante #LuboDante
👍2

no snad uz to bude 3 finalni verze ktera uz zase nebude rozsirovana dalsimi dlc

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍6

Kdo konkrétní videohry nehrál, tak nemá jediný duvod k tomu, aby nejaký "remastery/remaky" pocítal, jelikož pro takovýho herního nadšence jsou to proste úplne nový videohry. Takových lidí jsou miliony a i já patrím mezi ne - nehrál jsem, tudíž pro me je to nová bojovka a bude-li povedená, tak jí na mojí PS4 rád vyzkouším [s14]

Remaster/remake ODDWORLD: ABE'S ODDYSEE - pro miliony lidí nová videohra, METRO: REDUX - pro miliony lidí nová videohra, THE LAST OF US - pro miliony lidí nová videohra, RESIDENT EVIL HD - pro miliony lidí nová videohra, RATCHET & CLANK - pro miliony lidí nová videohra, GRIM FANDANGO - pro miliony lidí nová videohra....no, nevím jak ostatní, ale já nemám s POVEDENÝM remasterem/remakem videoher ani ten nejmenší problém [s14]

Související články

Nejčtenější články