Konzolista.cz

Oznámen Mortal Kombat X

novinkapondělí 2. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oznámen Mortal Kombat X
Už delší dobu se spekulovalo o novém dílu oblíbené série bojovek Mortal Kombat. Vývojáři z NetherRealm Studios nedávno začali lákat na jedno velké oznámení, což samozřejmě fanoušky nemohlo nechat v klidu. Dnes bez většího humbuku byla potvrzena bojovka Mortal Kombat X, která vyjde v příštím roce pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Fanoušci se mohou těšit na opět krvavou bojovku s oblíbenými bojovníky, která bude kombinovat filmové podání s dynamickou hratelností. Níže v novince se můžete podívat na oznamující trailer.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (29)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
RobotCZ
👍1

No výkon obě nextgen konzole mají na to, aby pak tenhle trailer mohl jako gameplay vypadat.....Oldgen výslednej vizuál nextgenu si myslim srážet nebude. Páč pochybuju, že použijou stejnej engine jak pro next a old mašiny.....já to vidim na U4 a super vizuál u novejch a U3 u starejch.

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👎1

Nerad kazím předčasné nadšení, ale jedná se o CGI, nikoliv o in-game záběry.

RobotCZ

No nejni nad to, když si to v traileru rozdá velmistr řádu Lin Kuei s bojovníkem klanu Shiray Riu. Odvěký to souboj Sub-Zera a Scorpiona. Co dodat, jestli takovýmto způsobem bude vypadat gameplay, tak je to neskutečná paráda. Bojovníci se pohybujou jako u předcházejícího dílu, takže se dá odhadovat, že soubojovej systém je nezměněn, což je paráda......Doufám taky v stejně kvalitní, né li lepší Story mod jak minule(hrál jsem ho tušim 9x). Jen co bych uvítal tak změnu MP, něco na způsob MP u Tekkena, kdy je to více přehledný........

No je na čase potrénovat si údery s Kung-Laem a hlavně cilkulárkovou fatalitku. Na Scorpiona se těšim, jak si ho pěkně naparcuju, jak pašíka.....no to pak bude bordel všude po něm. Na zemi na zdi...všude Škorpík :-D

no nevim jak to do 2015 vydžim...to fakt nevim, nevim to čekání mě zničí :-(

Kawex
👍1

Hudba právě zajímavá k tomu.. Umělecky vypilovanej trailer [s7] wow! Ale jestli to vyjde i na starý konzole tak to ingame asi neni

Arrozo
Arrozo #PS5

Ta hudba je nahovno! Ale ve me to evokovalo, ze to je gameplay, z cehoz jsem si cvrnknul do textilu,..pustil jsem si to bez hudby a je to jeste lepsi[s7]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

I přes to že bojovky moc, spíše vůbec nehraju a nák extra mě nebaví, tak toto rozhodně pořídím. Vypadá to božsky [s16]

GaMbLeRcz
👍1

nechci nic říkat ale to byl fakt next gen gameplay..sub zero vypadal fantasticky líp než škorpik.tohle must have

doca8
doca8 #Top Player
👍2

Nechcu nic říkat, ale tohle vypadá jak next-gen gameplay ;)

VenousekVesely

Tak smekám doufám,že to bude takhle pokračovat,protože za mě je ten trailer exexkluzivní.Něco takovýho si přesně představuju.

norbish

No, kdyby to nevycházelo na old-gen, tak bych možná i věřil té grafice z videa, bohužel to ale naold-gen vychází, takže nejspíš jen render...každopádně svoji povinnost splnil - brutálně navnadil[s14]

díkej96

Proč sub-zero vždycky prohrává?? :( :D

TdiRs

Prosim vas kolikateho cervna maj vyjit na PSnku ty 2 hry na PS4 ???

426kahemi
👍5

Nejhezčí videoherní trailer za poslední dobu, fakt super práce!! Moc se na tohle těším!

Co se týče použité hudby, možná by se mi také zamlouvalo více to epicky znějící pozadí, nicméně zkuste (Vy, co tu hned onu hudbu srážíte na úroveň hovna) si poslechnout text, než budete komentovat [s1]

4 hellicek: U bojovky je audiovizuální stránka ale jedna z těch podstatných věcí, kde se navíc můžou vývojáři předvést a pořádně si s efekty pohrát.. Jaké velké změny by jsi tu chtěl dělat? Open-world?? Tudíž ano, je to v podstatě pořád jedno a to samé, ale s lepší grafikou a zvuky.. Za to tvé komentáře jsou vesměs jedno a to samé hovno beze změny...

gambit
gambit #gambit
👍3

Fandil jsem Sub-Zerovi ale byla to důstojná smrt [s6]

hellicek
👎10

sracka ..... mortal a vsechny bojovky jsou sracky, kde se opakuje jedno a to same porad dokola .... nic noveho, jen lepsi grafika. Bohuzel me bavil jen prvni a mozna druhej dil, ale pak uz to vse nudilo [s15]

Daemon666
Daemon666 #Freedom

Kupuji jen co bude v prodeji. [s7]

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER
👎1

Minulej MK v PS+ vopravdu nebyl špatnej, ale na tandem Tekken/SoulCalibur nemá...a nikdy neměl.

Kdo se vyžívá v bezdůvodném násilí, tak nejlepší fatality má dodneška Thrill Kill, sice pro velkou brutalitu nevydaná hra, ale dá se sehnat/stáhnout novinářská verze[s14]

inmax

Podle mě v tom videu není ani jeden záběr ze hry. Což ale neznamená, že by hra takhle nemohla vypadat [s12]

Hansmaster

snad to bude rychlejší než ukazujou :D a.. prvky z Injustice jako využívání prostředí je asi jasný :)

milhaus
milhaus #PSN: mhsCZ
👎1

skryta propagace zelenyho smejdu![s14] proc to neni proste MK10?:-)

POciSEM
POciSEM #DooM 3

Hmmmm vypadá to hodně našlapaně.

PLAYSTATION.123
PLAYSTATION.123 #mr_spajdy

Scorpion Power [s7] Těšim se!

Harnet
Harnet #SONY

Mortal Kombat byl vždy vyborna bojovka s brutalnim zakončenim a tohle zatim vypada na Excelentni zaležitost [s6] jenom me mrzy, že to bude na Old-Gen, tudiž graficky to asi takove nebude [s8]

Krox
Krox #noping out
👍1

hudbu sem přes hučeni v klacku nad touhle grafikou žadnou neslyšel, je to parada a pokud to bude takhle vypadat tak nevaham a kupuji :)

Algeroth

Souhlasím, hudba naprosto hrozná a nehodí se k tomu. Ovšem triler povedený a pokud by to na next-genu opravdu i takto vypadalo tak je to jasná koupě.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍2

ty krávo..jestli to takhle bude vypadat tak se poseru!!mazec..

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍3

Jj ta hudba je shit ,ale jinak parada xD novy Mortal - kurnik kdyby to na ps4 vypadalo jak na tom videu tak smekam ... xD

xRay
xRay #Really?
👍2

Presne takhle by to mohlo vypadat na next genu :)

kuki164
kuki164 #Play3Day

jaj tá hudba [s6]

Související články

Nejčtenější články