Oznámen Mortal Kombat X

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Připravuje se hraný film podle úspěšné videohry Sea of Thieves
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
Komentáře (29)
No výkon obě nextgen konzole mají na to, aby pak tenhle trailer mohl jako gameplay vypadat.....Oldgen výslednej vizuál nextgenu si myslim srážet nebude. Páč pochybuju, že použijou stejnej engine jak pro next a old mašiny.....já to vidim na U4 a super vizuál u novejch a U3 u starejch.
Nerad kazím předčasné nadšení, ale jedná se o CGI, nikoliv o in-game záběry.
No nejni nad to, když si to v traileru rozdá velmistr řádu Lin Kuei s bojovníkem klanu Shiray Riu. Odvěký to souboj Sub-Zera a Scorpiona. Co dodat, jestli takovýmto způsobem bude vypadat gameplay, tak je to neskutečná paráda. Bojovníci se pohybujou jako u předcházejícího dílu, takže se dá odhadovat, že soubojovej systém je nezměněn, což je paráda......Doufám taky v stejně kvalitní, né li lepší Story mod jak minule(hrál jsem ho tušim 9x). Jen co bych uvítal tak změnu MP, něco na způsob MP u Tekkena, kdy je to více přehledný........
No je na čase potrénovat si údery s Kung-Laem a hlavně cilkulárkovou fatalitku. Na Scorpiona se těšim, jak si ho pěkně naparcuju, jak pašíka.....no to pak bude bordel všude po něm. Na zemi na zdi...všude Škorpík :-D
no nevim jak to do 2015 vydžim...to fakt nevim, nevim to čekání mě zničí :-(
Hudba právě zajímavá k tomu.. Umělecky vypilovanej trailer [s7] wow! Ale jestli to vyjde i na starý konzole tak to ingame asi neni
Ta hudba je nahovno! Ale ve me to evokovalo, ze to je gameplay, z cehoz jsem si cvrnknul do textilu,..pustil jsem si to bez hudby a je to jeste lepsi[s7]
I přes to že bojovky moc, spíše vůbec nehraju a nák extra mě nebaví, tak toto rozhodně pořídím. Vypadá to božsky [s16]
nechci nic říkat ale to byl fakt next gen gameplay..sub zero vypadal fantasticky líp než škorpik.tohle must have
Nechcu nic říkat, ale tohle vypadá jak next-gen gameplay ;)
Tak smekám doufám,že to bude takhle pokračovat,protože za mě je ten trailer exexkluzivní.Něco takovýho si přesně představuju.
No, kdyby to nevycházelo na old-gen, tak bych možná i věřil té grafice z videa, bohužel to ale naold-gen vychází, takže nejspíš jen render...každopádně svoji povinnost splnil - brutálně navnadil[s14]
Proč sub-zero vždycky prohrává?? :( :D
Prosim vas kolikateho cervna maj vyjit na PSnku ty 2 hry na PS4 ???
Nejhezčí videoherní trailer za poslední dobu, fakt super práce!! Moc se na tohle těším!
Co se týče použité hudby, možná by se mi také zamlouvalo více to epicky znějící pozadí, nicméně zkuste (Vy, co tu hned onu hudbu srážíte na úroveň hovna) si poslechnout text, než budete komentovat [s1]
4 hellicek: U bojovky je audiovizuální stránka ale jedna z těch podstatných věcí, kde se navíc můžou vývojáři předvést a pořádně si s efekty pohrát.. Jaké velké změny by jsi tu chtěl dělat? Open-world?? Tudíž ano, je to v podstatě pořád jedno a to samé, ale s lepší grafikou a zvuky.. Za to tvé komentáře jsou vesměs jedno a to samé hovno beze změny...
Fandil jsem Sub-Zerovi ale byla to důstojná smrt [s6]
sracka ..... mortal a vsechny bojovky jsou sracky, kde se opakuje jedno a to same porad dokola .... nic noveho, jen lepsi grafika. Bohuzel me bavil jen prvni a mozna druhej dil, ale pak uz to vse nudilo [s15]
Kupuji jen co bude v prodeji. [s7]
Minulej MK v PS+ vopravdu nebyl špatnej, ale na tandem Tekken/SoulCalibur nemá...a nikdy neměl.
Kdo se vyžívá v bezdůvodném násilí, tak nejlepší fatality má dodneška Thrill Kill, sice pro velkou brutalitu nevydaná hra, ale dá se sehnat/stáhnout novinářská verze[s14]
Podle mě v tom videu není ani jeden záběr ze hry. Což ale neznamená, že by hra takhle nemohla vypadat [s12]
snad to bude rychlejší než ukazujou :D a.. prvky z Injustice jako využívání prostředí je asi jasný :)
skryta propagace zelenyho smejdu![s14] proc to neni proste MK10?:-)
Hmmmm vypadá to hodně našlapaně.
Scorpion Power [s7] Těšim se!
Mortal Kombat byl vždy vyborna bojovka s brutalnim zakončenim a tohle zatim vypada na Excelentni zaležitost [s6] jenom me mrzy, že to bude na Old-Gen, tudiž graficky to asi takove nebude [s8]
hudbu sem přes hučeni v klacku nad touhle grafikou žadnou neslyšel, je to parada a pokud to bude takhle vypadat tak nevaham a kupuji :)
Souhlasím, hudba naprosto hrozná a nehodí se k tomu. Ovšem triler povedený a pokud by to na next-genu opravdu i takto vypadalo tak je to jasná koupě.
ty krávo..jestli to takhle bude vypadat tak se poseru!!mazec..
Jj ta hudba je shit ,ale jinak parada xD novy Mortal - kurnik kdyby to na ps4 vypadalo jak na tom videu tak smekam ... xD
Presne takhle by to mohlo vypadat na next genu :)
jaj tá hudba [s6]