Konzolista.cz

Oznámen Lego Batman 3: Beyond Gotham

novinkaúterý 27. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oznámen Lego Batman 3: Beyond Gotham
LEGO hry tu s námi jsou už několik let a nezdá se, že by nás nedoprovázely i nadále, zvláště po stále výborných prodejích. Dnes vývojáři z TT Games oznámili novou LEGO hru, kterou je trochu překvapivě Lego Batman 3: Beyond Gotham, který vyjde letos na podzim pro PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Wii U, PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo 3DS a PlayStation Vita. Hlavní nepřítel hrdinů Brainiac, opět chce zničit celou planetu, takže se mu v tomto plánu musí zabránit. Podle vývojářů se můžeme těšit na více jak 150 postaviček z The Legion of Doom a Justice League s unikátními schopnostmi. Níže se můžete podívat na oznamující teaser.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
milhaus
milhaus #PSN: mhsCZ

lego proste vali, tak chrli jednu hru za druhou. to byl sakra dobry napad, spojit kosticky se znamou licenci. rad bych zkusil lego simpsons.

alex33cz
👎1

Lego best. Synator se zblazni radosti,je na lego dost ujetej. S klukem jsem odehral vsechny serie, takze zase budeme mit co hrat ve spolecnem coopu.

ft5678877uy5
👍2

Lego her není nikdy dost

Raiden_cz
Raiden_cz #Dovahkiin

Zrovna dneska sem si zapnul dvojku... :D

Krox
Krox #noping out

kdyby tam člověk hral jenom za 1 postavu a tou byl batman, maximalně jeho pomocnici tzn. catwomen nebo robin ale takhle ne děkuji ...

noxus

Tiez si myslim ,ze uz to s tymi Lego hrami prehanaju.4 hry za rok je fakt privela.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

Těším se...Jen škoda,že Vita verze bude určitě zas port z 3DS[s15]. Proto beru PS4 verzi.[s12]

666bocjan666

ale z teaseru sem byl koženej :D

djtoko
👎1

To už je horší než Assassin's Creed série :) ta výjde "jen" 2x do roka.

U Lego The Movie jsme se ale doma náramně bavili...

Související články

Nejčtenější články