Konzolista.cz

Oznámen Homefront: The Revolution – trailer

novinkapondělí 2. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oznámen Homefront: The Revolution – trailer
V roce 2011 vyšla povedená akční hra Homefront, odehrávající se v alternativní současnosti. Prodalo se jí několik milionů kopií, přičemž herní vydavatel THQ ihned oznámil pokračování, které si vzalo na starost studio Crytek. To následně od THQ koupilo celou značku, přičemž právě bylo oznámeno, že pokračování se bude jmenovat skutečně Homefront: The Revolution a vyjde pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Hlavní hrdinou bude bojovník za svobodu v okupované Philadelphii, který se bude muset postavit nepříteli a rozpoutat druhou americkou revoluci. Vývojáři slibují, že nepůjde jen o lineární střílečku, ale úrovně budou daleko otevřenější, přičemž v nich budete plnit spoustu rozmanitých úkolů. Hra bude mít i kooperativní režim pro čtyři hráče. Více se dozvíme později, níže v novince první trailer.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
zubica
zubica #pamik56

TommyKeez - jsem na tom stejně....grafika krásná, ale ze hry to asi nebude...

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Trailer vypadá krásně, ale je to přece jen trailer. Bojím se, aby hra nebyla nudná a nebylo to pouhé tech demo, třeba jako Crysis 3. Uvidíme co ukážou na E3.

dado20

toto ma zanecháva absolutne kludným... vypadalo to strašne a doba? to má byt ako pokračovanie Homefrontu? no... uvidime

TommyKeez
TommyKeez #PS5 PRO
👍1

Vypada to luxusne ale neverim ze je to ingame grafika

Kristos00
👍1

Budoucnost? Fuj [s13]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

skvele

jesterkacz
👍1

vypadá to skvěle, doufám že se to bude i skvěle hrát :D

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

Cecil: Nic

Cecil
Cecil #Cecilt5632
👎2

Co bylo na prvním díle povedeného to fakt nevim, ale jinak vpohodě no. [s6]

Krox
Krox #noping out
👍1

to mandaz: urcite to bude stokrat lepši strilečka a vsadil bych nato i svoje boty že bude mit jak rika tullvan krasne neokoukane mapy než to vaše oblibene CODko ....

Harnet
Harnet #SONY
👍2

Tohle vypada docela huste [s6]

Související články

Nejčtenější články