Oznámen dárek za předobjednávku hry WRC8

novinka  16
Martin Šmíd, 27. 8. 2019 9:49
Český distributor her Comgad dnes oznámil speciální bonus za předobjednávku hry WRC8 pro hráče v České republice a na Slovensku. Tím bonusem je plakát, na který se můžete podívat níže v novince, kde přikládáme i oficiální popisek hry. Plakát bude dostupný u vybraných obchodů. WRC8 vychází 5. září 2019 na Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC.

Oficiální popisek

50 týmů, 14 rally a více než 100 speciálních etap sezóny 2019 čeká na všechny hráče v dalším pokračování oblíbené offroadové závodní série WRC s číslem 8.

Dynamické počasí, vyvinuté speciálně pro WRC8, měnící se přilnavost vozovky i zdatná konkurence budou představovat pořádnou výzvu, a tak jsme pro všechny odhodlané závodníky připravili jednu nevirtuální cenu, kterou je speciální plakát velikosti A2. Ten dostanou všichni, kdo si WRC 8 zavčas předobjednají.

Mistrovství WRC je tou nejtěžší a nejméně předvídatelnou motosportovní soutěží na světě. Závodníci, spolujezdci i tým techniků se musí neustále přizpůsobovat, aby ze svých vozidel vytěžili maximum a byli těmi nejrychlejšími na každém povrchu, nehledě na počasí či denní dobu. 

Je třeba brát v potaz volbu pneumatik i správu inventáře a co nejlépe využívat rady od týmu pro povětrnostní podmínky... Počasí je mnohem víc než jen grafický efekt – nyní má konečně vlastní funkci a přidává hře zcela nový rozměr. 

 V sólovém režimu přibydou nové výzvy, a to samé platí i pro režim kariéry, který byl navržen ve spolupráci s závodníky WRC: správa rozvrhu a aktivit mezi závody, výzkum a vývoj kvůli vylepšování auta, nábor a správa týmu (mechanici, technici, zdravotníci a meteorologové, finanční ředitel, komunikační manažer atd.).  

 Do režimu pro více hráčů se vrací týdenní výzvy a e-sporty WRC. Konkurence je silnější než kdy dřív – jste připraveni? 

Zdroj: Tisková zpráva

WRC 8

ps4xonensw
Bigben Interactive, Kylotonn
Datum vydání hry:
5. 9. 2019
Žánr:
Závodní, Simulátor, Sport
KARTA HRY

Komentáře