Oznámen bonusy pro majitele GTA5, kteří si hru koupí na novou konzoli

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Komentáře (17)
Hmm, ja uz ps3 verzi prodal, poradne jsem ji ale ani nerozehral. Mam ji ale registrovanou v rockstar social club (vidim tam i progress za jednotlive postavy a statistiky), tak pocitam, ze to mi staci abych dostal bonusy... PS4 verzi si koupim :)
Doufám jako že to nedaj jenom do Onlinu jinak to je k hovnu protože nevím jestli se mi chce platit 1300 za net [s2]
No já doufám, že to bude platit ikdyž jsem přešel i mezi platformami. Mám starý X360 a přešel jsem na PS4 :-).
No Já bych jim za to takovou pálku rozhodně nedal, a hrát by se mi to opravdu nechtělo znovu. Třeba pokračovat v multiplayeru, ve kterém stejně už nic nejde dělat. Neskutečná nuda, kterou skoro nikdo nehraje z přátel. A navíc žádné Loupeže nepřidali jak slibovali, tak ať se jdou bodnout.
Už ať je to tady, Day One [s7]
furt nevim , zda za to dávat takovou pálku , když to mam asi 3x dohraný [s8] ach jo , ach jo
Supr! Neskutečně se těšííím ...
Mimochodem neměl být ještě nějaký exklusivní obsah pro PS4 ??
Když jsem to hrál na účtu b1 (ps3) jenž mam propojen ze social clubem, budu mít ty bonusy a přenesený data i když to zruším a propojím z účtem x2 (ps4) ? Asi ne co? :(
Hm..bonusy pekne,skoda ze nebudou i na starsi konzole.Taky by me zajimalo co je s tema HEISTAMA,protoze uz me online moc nebavi,hrat porad ty samy mise dokola..
Ale je docela vyjebanost že ten exklusivní obsah je pouze pro ty co to měli na předešlé generaci[s15][s15][s15]
Letadlo Dodo[s7]a samozřejmě už mám předobjednáno na Ps4. [s7]
Hra luxus,dohral sem na PS3. Ale kupovat tu stejnou hru za takovou cenu?[s1] Meli by to davat zadarmo,za to ze na PS4 neni co hrat [s6]
no, stejně počkám až to někdo prodá za nějakou lepší cenu, za plnou už to kupovat nebudu
Luxus ale co čekat od R* a za tu cenu[s7][s7]
[s7][s7][s7] Znovu to dám a basta....
lopataQ7: Není to len prenesenie multiplayeru ?
onuáá, super zpráva !!! Nové mise a monster truck , PECKA :-) :-)
ale jen mi není jasné to že pokud si převedu účtet GTA5 z Ps3 kde mám 100% a jak pak budu hrát na PS4, když si ji budu chtět dát od začátku ????