Konzolista.cz

Osm minut dlouhý launch trailer na Far Cry 4

novinkastředa 12. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Osm minut dlouhý launch trailer na Far Cry 4
Příští týden vyjde akční hra Far Cry 4, a proto dnes Ubisoft vydal hned osm minut dlouhý launch trailer obsahující spoustu gameplay záběrů. V traileru se navíc dozvíte, jaké lokace ve hře navštívíte, jaké zbraně budete používat, či do jakých dopravních prostředků půjde vlézt. Na trailer se podívejte níže v novince. Far Cry 4 vychází s českými titulky pro staré i současné konzole. Doufejme, že u Far Cry 4 nic vývojáři nepodcenili, a dočkáme se o poznání zdařilejší a odladěnější hry, než jakou je Assassin’s Creed: Unity.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
qbickcze

Uz se nemuzu dockat ,to bude jizda

MARTASLJ

Skôr by som to nazval Far Cry 4: Spoiler trailer. Podobne sračkový trailer vyšiel aj na tretí diel a po ňom si toto už nekúpim. Nebudem kupovať preskinovaný diel, ktorý Ubisoft opäť vyspoileroval, sa idú chváliť nákym teplým záporakom v ružovej košielke - no to bude zas somarina. Nemám slov a hej super určite aj Season Pass. Po FC 3, WD a teraz aj AC:Unity to bude určite hra roka ako vyšitá [s6][s6][s6]

eeeee
eeeee #můj názor
👍1

Ja na trailery nekoukam, ale nahodou jsem jeden videl, hrac jel na nesmrtelnem slonovi asi v nejake neprustrelne kukani, takze zlikvidoval asi deset az patnact nepratel s utocnymi puskami a ti proti nemu nemeli sanci. Auta od slona litaly jak nakopnute papírove krabice, no, co budu povidat - uplne jsem prestal mit o hru zajem. Nevim jestli se to treba adolescentum libi, ale mne rozhodne ne. Ale treba to byl jen spatny trailer a hra bude rozumnejsi.

Rimi
Rimi #PS forever
👍2

Tesim se na to moc! Ale prostredi karibskeho ostruvku mi je proste blizsi.

Tak jsem zvedavej jak to dopadne. Snad to nezklame. Na vanoce to mam slibeny od prizelkyne, tak snad to bude stat za to! :)

ScaryBean
ScaryBean #PS3/PS4

Doufam ze to dopadne dobre...hral jsem 3 a byla super...na tohle se fakt tesim..snad vyvojari nezklamou :D

Phlips

Hezký, jen škoda, že ta grafika je taková... no.. low..

Doufám, že to bylo natáčený na oldgenu. [s8]

Kanive
Kanive #IDontKnowU
👍2

Dyt je to preskinovana trojka, tady poslape vše jak hodinky, ne jak #fuckunity

Martinoslav

Doufam!!! ze to nepose*ou!! Ubisofte, vzpamatuj se!!

JOHN CENA
JOHN CENA #NaughtyDog

jojo trailery ubi umí otom žádná :D ale teď záleží jak dopadne finální produkt :D

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👍3
👎3

Vrtulník poletí maximální rychlostí 23 fps za hodinu.

alex33cz

se těším na ten vrtulník dobrá vychytávka

miREC666
miREC666 #PC2, PS6
👍1

chcel som predobjednať ale po skúsenosti s WD a AC radšej počkám na dojmy hráčov

tvitak93

Tak doufám že to bude v cajku.Ne jak AC Unity :D

Související články

Nejčtenější články