Osm minut dlouhý launch trailer na Far Cry 4
novinka•středa 12. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (13)
Uz se nemuzu dockat ,to bude jizda
Skôr by som to nazval Far Cry 4: Spoiler trailer. Podobne sračkový trailer vyšiel aj na tretí diel a po ňom si toto už nekúpim. Nebudem kupovať preskinovaný diel, ktorý Ubisoft opäť vyspoileroval, sa idú chváliť nákym teplým záporakom v ružovej košielke - no to bude zas somarina. Nemám slov a hej super určite aj Season Pass. Po FC 3, WD a teraz aj AC:Unity to bude určite hra roka ako vyšitá [s6][s6][s6]
Ja na trailery nekoukam, ale nahodou jsem jeden videl, hrac jel na nesmrtelnem slonovi asi v nejake neprustrelne kukani, takze zlikvidoval asi deset az patnact nepratel s utocnymi puskami a ti proti nemu nemeli sanci. Auta od slona litaly jak nakopnute papírove krabice, no, co budu povidat - uplne jsem prestal mit o hru zajem. Nevim jestli se to treba adolescentum libi, ale mne rozhodne ne. Ale treba to byl jen spatny trailer a hra bude rozumnejsi.
Tesim se na to moc! Ale prostredi karibskeho ostruvku mi je proste blizsi.
Tak jsem zvedavej jak to dopadne. Snad to nezklame. Na vanoce to mam slibeny od prizelkyne, tak snad to bude stat za to! :)
Doufam ze to dopadne dobre...hral jsem 3 a byla super...na tohle se fakt tesim..snad vyvojari nezklamou :D
Hezký, jen škoda, že ta grafika je taková... no.. low..
Doufám, že to bylo natáčený na oldgenu. [s8]
Dyt je to preskinovana trojka, tady poslape vše jak hodinky, ne jak #fuckunity
Doufam!!! ze to nepose*ou!! Ubisofte, vzpamatuj se!!
jojo trailery ubi umí otom žádná :D ale teď záleží jak dopadne finální produkt :D
Vrtulník poletí maximální rychlostí 23 fps za hodinu.
se těším na ten vrtulník dobrá vychytávka
chcel som predobjednať ale po skúsenosti s WD a AC radšej počkám na dojmy hráčov
Tak doufám že to bude v cajku.Ne jak AC Unity :D