Konzolista.cz

Ono nevylučuje lokalizaci Dragon’s Dogma Online

novinkapondělí 9. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Ono nevylučuje lokalizaci Dragon’s Dogma Online
Nedávno Capcom oznámil velkou akční RPG MMO hru Dragon’s Dogma Online, kterou vytváří za asistence Sony pro konzole PlayStation 4 a PlayStation 3. Vydání je naplánováno formou free-to-play v Japonsku ještě na letošní rok, ale zatím byla otázka, jestli se hry dočkáme i v Evropě. Capcom se nechal během oznámení slyšet, že zatím nemá plán hru lokalizovat, ale producent Yoshinori Ono udělal fanouškům větší radost. „Začneme nejprve v Japonsku, protože zde máme pro značku největší základnu fanoušků. Co se týče ostatních teritorií, je to vždy otázka pokusů a omylů, a to i na asijských trzích. To ovšem neznamená, že hru neuvedeme i v Evropě a Severní Americe,“ říká Yoshinori Ono. Ten rovněž potvrdil, že i nadále se pracuje na hře Deep Down pro PlayStation 4, což je také free-to-play kooperativní hra v dungeonech, přičemž o ní budou moci říci více v brzké době.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1

Pfff jak to nedeji do evropy jsou to pyjove [s6][s6][s6]

CORDONASTRA
👍1

Dragon Dogma musi byt i v Evrope a Severni Americe,moc si to preju a nebudu zrejmne sam,dobre by bylo aby treba vznikla petice pro Evropu a mohl by ji nekdo udelat treba na konzolistovi ale ja nemohu nemam pc co vy ostatni na to nechame si dragon dogmu ujit nebo nekdo kdo ma pc neco vymysli,,,,[s14][s14][s14][s14][s14]

DoomedVítek
👎1

tj po Deepdown se slehla zem :D