OnlineArena.cz - pozvánka na nové turnaje ve vašich oblíbených hrách
novinka•sobota 24. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (14)
Děkujeme za upozornění z řad největších zlodějů her na planetě, PC hráči. Až tě budou bolet záda z toho sezení na židli, přijď si ke mě na gauč dát nohy na stůl a zahrát si.
kusleaui seš pc magor!
haha? Bez se splachnout ,, kazdy ma svuj styl zabavy to co tady pises je akorad smesny... Krom toho spise ted PC mely problemy jak z vydavanim her, tak padanim systemu..[s12]
Hahahaha, progaming jedině na pc, konzole jsou jen pro ovce, které neumí pořádně hrát a nevadí jim, že jsou ty hry nejdražší a přitom polofunkční.
Boha jeho, změňte pozadí té stránky. Dostal jsem z ní epileptický záchvat.
Parada l:)))) Tak pojdme lidi do toho at se uskutecni Turnaj v BF4 a TLOU .....Ale radsi uvitam spise TLOU [s6][s7]
Zalozeni privatnich mistnosti , The last of us a Battlefield 4 myslim ze maji..Zajem by tu byl ne jenom u me...Co jsem koukal na aktualni turnaje, tak tam hlavne povysuji sportovni a zavodni pasaze .... Jsem spis FPS hrac....
Absence turnajů u některých her není dána tím, že by admin hru nevlastnil, ale mohou za to spíše možnosti jednotlivých her a samozřejmě zájem a přístup hráčů. Některé gamesky například nemají možnost zakládání privátních místností, některé nemají možnost založit turnaj pro jednotlivce, takže toto nemůžeme ovlivnit. Samozřejmě se najdou hry, které tyto možnosti částečně mají, napřiklad BF nebo TLOU, tam pak je organizátor omezen herními módy. I tak se ale i přes tyto podmínky občas pokusíme nějaký takovýto turnaj připravit a zde už je to pak jen na Vás hráčích, zda to přijdete zkusit. Pokud je o turnaj zájem, vždycky jsme se snažili vyjít vstříc.
Co se týče pravidel a způsobu, jak se turnaje zúčastnit, tak to je dáno konkrétní hrou, vše podstatné však najdete přímo v zadáni pravidel turnaje. Stručně shrnuto, turnaje jednotlivců si hráči domlouvají mezi sebou, tak jak se jim to časově hodí, a turnaje týmové nebo Free For All vyžadují účast všech přihlášených v předem stanovenou hodinu. Každý si tak může vybrat, co se mu časově hodí.
Poslední komentář byl k cenám. Věčně to diskutované téma :) Ano, je jasné, že hráči uvítají motivaci v této podobě a my se v rámci možností snažíme průběžně přinášet možnost vyhrát nějakou tu cenu. Měli jsme zde ceny v podobě her, ovladačů, triček, tablet, PSN Plus atd. a věříme, že jsme výhrou udělali radost spoustě hráčům. Budeme se snažit dále a pokud uvidíme, že soutěžení v našich luzích a hájích má smysl, že česká a slovenská konzolová základna chce turnaje hrát, budeme se snažit ještě více :) Přijďte si zahrát, zastřílet, zablbnout, vždyť jde především o zábavu :)
nějakej turnájek ve fifě o nějakou cenu by to chtělo :)
na tom webu chybi hry jako The last of us remastered PS4 , BF4 PS4 , KZ shadow Fall PS4 , Far Cry 4 PS4 ... koukal jsem do zebricku her a nejsou tam.. Tak jak si mam vybrat turnaj kdyz ji provozovatel/admin nevlastni? Hry co tam jsou me nektery nezajimaji..Chce to udelat zmenu a pridat tam dalsi hry kachlo...
No the last of us nebo Far cry 4 bych dal...Akorad nevim jak to funguje s turnajem..Nikdy jsem to taknehral... aregistroval jsem se tam, no a co ted dam zvoleny turnaj treba fifa 15 - pridam se a pak zapnu na PS4 fifu 15 a samo me to navede nebo jak?
Registrujte se do NHL 15[s16] link
....přijdte zazávodit a poměřit se s ostatníma v driveclubu....čím více nás bude tím to bude lepší a zábavnější[s6]
Ach, na The Last of Us se nějak zapomíná ne ?