Konzolista.cz

Odhaleno třetí monstrum do hry Evolve

novinkačtvrtek 18. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Odhaleno třetí monstrum do hry Evolve
Vývojáři z Turtle Rock Studios dříve oznámili dvě monstra do své akční hry Evolve, které bude nahánět čtveřice hráčů, ale také za které rovněž bude možné hrát. Dnes bylo odhaleno třetí monstrum Wraith, což je malý nenápadný děsivý zabiják, který je rychlý a dokáže způsobit svými dvěma dlouhými noži velká zranění. Má ovšem ve srovnání s dalšími monstry méně zdraví, takže musí využívat své ostatní přednosti. Níže v novince se můžete podívat na oznamující trailer. Dnes rovněž vývojáři oznámili, že Xbox One betaverze bude probíhat od 15. ledna do 19. ledna. Hráči na PlayStationu 4 se bety dočkají od 17. ledna.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (1)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Vypadá to velice dobře [s16]

Související články

Nejčtenější články