Odhalena vozidla z prvního DLC pro Driveclub
novinka•středa 19. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama













novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (14)
Na co jsou mi eventy so singlu a pár aut v DLC, když stále nefunguje MP....Chlapi ruku na srdce,to je průser jako kráva tohle. Radši by se měli soustředit na okamžitý dodělání online části, nebo to poserou úplně a odraději od toho lidi. Fandil jsem jim a držel palec,ať to zprovozní co nejdřív. Jak jsem byl překvapenej když místo toho vyjeli s 1GB updatem co to ten megaprůser vůbec neřeší. Možná se budu opakovat, ale závodní hra bez funkčního MP, je mrtvá závodní hra
Nej závodní hra!!![s14]
Dobrá práce [s14]
W Motors Lykan[s6] to by snad i bot mohl ocenit a neblit tady[s6]
Deloix: odložena na neurčito
PS+ verze zdarma už je?
Výběr aut celkem zklamání, samé béčko a žádná srdcovka, ale zadarmo neber to :-) Je jasný, že pořádný kousky si nechávají na později. Takové Ferrari 458 Speciale, Jaguar F-Type, XKR-S, Lamborghini Gallardo Squadra Corse, Huracan, Murcielago SV, Aventador a Veneno, McLaren 650S a F1 a urcite prijde nevyhnutelne vrchol v podobe LaFerrari, to bude muj svatek :-) Plus by mohl prijit pack s auty z 90. let a starsich dekad.
Hra je super zatím jsem zkusil jen skotskou novinku a trať je výborná. Poprvé se mi taky povedlo že jsem byl nejrychlejší na světě. Konkrétně s mercedesem cla
I love this game [s7]
Hlavně ta M4, imho nejhezčí auto současnosti
No město by nebylo špatný. Takový Tokio nebo Honkong bych si nechal líbit [s14] Neony, blikající reklamy, mrakodrapy v grafice DC ... vauu to by bylo.
K maximální spokojenosti potřebuji už jen Veyrona nebo Laferrari a nějakou městskou trať. [s7]
Pecka [s7] ...mimochodem ta Skotska trat je luxusni :D
link