Odhalena pátá japonská trať do Driveclubu
novinka•neděle 18. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (12)
Mastaa: Díky za vysvětlení.
Man5on: Aby jsi vlastnil vsechny DLC a placene updaty ktere pro hru vydaji.
gumos22: Myslim ,ze jenom v DLC elements je toto pocasi. Ale jinak ted ,uz bude v kazdem DLC :)
MANATFILIP: Díky za odpověď. Takže jsou ve všech DLC závodech? I v těch co byly zdarma?
K čemu je ten Season pass?
gumos22: jsou, ale jen v dlc zavodech, v obyc driveclub tour to neni, taky to jeste nemam zakoupeny, ale mam to v planu napravit season passem [s14]
Takový dotaz. Driveclub mám asi necelý měsíc tak se chci zeptat, když do hry přibývají nové tratě a třeba i ta změna počasí, jsou pak někde tyto novinky i přímo v těch závodech? (myslím tím ty šampionáty co se jezdí na hvězdy) Nebo si je vlastně můžu zapnout jen v single závodu?
Už dnes, to bude jízda..... [s3][s3][s3][s12]
Pět tratí a ve skutečnosti jich bude zřejmě 11,tedy 4 tratě s reversníma variantama a jedna trať (ta závodní) by mohla mít tři layouty,jako doposud všechny. McLaren je boží,ale nejvíc je Enzo s Jaguarem. A třeba update přinese i nějakou laskominu navíc....
Chtěl jsem kdysi taky PS+ verzi, ale pak jsem hru vyzkoušel několikrát přes share play a hra se mi líbila a před 3 dny jsem ji koupil ve slevě na PS store za 680KČ(myslim) a koupě nelituju, stejně mi došlo, že ta PS+ verze by byla hodně ořezaná a bylo by to akorát takové větší demo... Ale je zase pravda, že když tu PS+ verzi slíbili, tak by to měli dodržet... :)
zajímalo by me kdy kucí ušatý odhalí PS+ verzi[s3]
Ta jízda od 1:50 mezi těma barevnejma stromama je nejhezčí! [s6] Zítra taky hned vyzkoušim.
Japonec nakonec! Tož zítra si to dám na vlastní gumy.[s14]