Konzolista.cz

Odhalena pátá japonská trať do Driveclubu

novinkaneděle 18. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Odhalena pátá japonská trať do Driveclubu
Už zítra vývojáři z Evolution Studios vydají update pro závodní hru Driveclub, který bude obsahovat hned pět japonských tratí. První čtyři tratě už byly odhaleny, dnes vývojáři odhalili poslední, přičemž se jmenuje Goshodaira a můžete se na ni podívat níže v novince. Za zmínku jistě stojí, že ve videu je nový McLaren 650S, který bude součástí nového DLCčka Apex Expansion Pack, které vyjde 29. ledna (je součástí Season passu).
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Man5on

Mastaa: Díky za vysvětlení.

Mastaa
Mastaa #PS5/XOX

Man5on: Aby jsi vlastnil vsechny DLC a placene updaty ktere pro hru vydaji.

Mastaa
Mastaa #PS5/XOX

gumos22: Myslim ,ze jenom v DLC elements je toto pocasi. Ale jinak ted ,uz bude v kazdem DLC :)

gumos22
gumos22 #Učitelskej

MANATFILIP: Díky za odpověď. Takže jsou ve všech DLC závodech? I v těch co byly zdarma?

Man5on

K čemu je ten Season pass?

MANTAFILIP
MANTAFILIP #Frydlis37

gumos22: jsou, ale jen v dlc zavodech, v obyc driveclub tour to neni, taky to jeste nemam zakoupeny, ale mam to v planu napravit season passem [s14]

gumos22
gumos22 #Učitelskej

Takový dotaz. Driveclub mám asi necelý měsíc tak se chci zeptat, když do hry přibývají nové tratě a třeba i ta změna počasí, jsou pak někde tyto novinky i přímo v těch závodech? (myslím tím ty šampionáty co se jezdí na hvězdy) Nebo si je vlastně můžu zapnout jen v single závodu?

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

Už dnes, to bude jízda..... [s3][s3][s3][s12]

Pět tratí a ve skutečnosti jich bude zřejmě 11,tedy 4 tratě s reversníma variantama a jedna trať (ta závodní) by mohla mít tři layouty,jako doposud všechny. McLaren je boží,ale nejvíc je Enzo s Jaguarem. A třeba update přinese i nějakou laskominu navíc....

Foxman196
Foxman196 #^ _ ^
👍2

Chtěl jsem kdysi taky PS+ verzi, ale pak jsem hru vyzkoušel několikrát přes share play a hra se mi líbila a před 3 dny jsem ji koupil ve slevě na PS store za 680KČ(myslim) a koupě nelituju, stejně mi došlo, že ta PS+ verze by byla hodně ořezaná a bylo by to akorát takové větší demo... Ale je zase pravda, že když tu PS+ verzi slíbili, tak by to měli dodržet... :)

Loser
👍2

zajímalo by me kdy kucí ušatý odhalí PS+ verzi[s3]

zigi2846
👍1

Ta jízda od 1:50 mezi těma barevnejma stromama je nejhezčí! [s6] Zítra taky hned vyzkoušim.

Pan T
Pan T #Drifter
👍5

Japonec nakonec! Tož zítra si to dám na vlastní gumy.[s14]

Související články

Nejčtenější články