Odhalena čtvrtá japonská trať do Driveclubu
novinka•neděle 18. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (18)
tohle už není kára tohle je raketa.a to stírání vody těch stěračů..ta fyzika je..no jak bych to jen řekl.to jsem ještě nikdy neviděl!
wau Jaguar C-X75 Concept,F1 technika for street use[s11] ,uprimne zavidim čo ste hráči dostali ,,to nie je ani koncept,to je kára ktora bola hotová,len vo finále manažeris neodlklepli komerčný predaj pre zakaznikov :/ podla mna je to viac porno kára ako ohlaseny nový Ford pre Forzu 6(a to inak chvalim balíky aut pre forzu) chválim Driveclub
Jo vytáčí, protože tu budou kydat ty svoje warez nesmysly, výkony, rodiče, sestavy, komponenty, nerdy a tenhle web je určen pro konzole.
soky: Proč tě to tak vytáčí? My na konzolích máme co hrát, sice je to totální odpad, ale máme co hrát. Kdežto on chudák nemá na PC co hrát, jelikož jim vydání GTA V zase odložili a nějak tu frustraci z dalšího odkladu musí ze sebe dostat[s6] Jen tak mimochodem, není náhodou GTA V port z konzole, to je tak stará hra, že už si ani nepamatuju o co tam šlo[s6]
Já bych některým diskutujícím udělil řád zlatého drotára a za odměnu odpojil... Navždy. vigu alias asi pět dalších nicků, měl bys ho obdržet.
[s14]
vigu: Já to říkám taky, naprostý brak a přitom na PC je takových her, přitom o moc lepších tuna, už si na PC dohrál GTA V?[s6]
Téhle hře žádné tratě nepomohou, stejně je to konzolový odpad.
Nikdy bych nevyměnil drcení vinné révy za tyhle herní, grafické a hlavně zvukové orgie. [s7]
Škoda mizerného launche, protože se Driveclub vybarvil do jedné z nejlepších závodních her posledních let. Graficky nemá nyní konkurenci a jízdní model je skvěle vyvážen.
Tak tohle je další z tratí, díky kterým je DRIVECLUB tím, čím je - automobilovou závodní hrou zasazenou do překrásných a originálních lokací [s14]
tejklin,velkou chybu sice neudělal,ale ty malé dělá od začátku pořád....Je fakt,že obtížnost téhle hry se snižuje s odjetými kilometry-zkušenostmi. Tedy čím víc hrajete,tím to jde líp. Trať vypadá fantasticky,ale ne tak fantasticky,jako ten Jaguar. Na něj se strašně těším. Ale na Japonsko taky.[s7]
Krasny ,ale uz by mohli pridat moznost vytvareni vlastniho zavodu .A spis opravovat drobnosti treba vyber barvy auta pred zavodem jen ty 4 prednastavene tj na prd :)
Ta obtížnost je drsná,během závodu žádnou velkou chybu jezdec neudělal a stejně dojel na 5 místě. :) je to občas k nasr... [s15]
Czzero myslím tuhle godzillu link
Gambit92: třeba si ji nechali na konec [s6]
a godzilla furt nikde [s8]
Tak tahle mapa vypadá opravdu luxusně a ta grafika [s7] , proto mám rád Japonsko .
Tento rok už musím pořídit PS4 jinak se asi zblázním že nemůžu hrát takové krásné hry.