Odhalen hlavní hrdina Assassin‘s Creed 5?
novinka•úterý 11. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft Montreal
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (22)
Feudální Japonsko nebo nic [s1]
Mediální masírka začíná
Ja bych se asi nejradeji podival do starovekeho Rima do doby gladiatoru a otrockych povstani to by pro me byla srdcovka rad bych nakopal casara[s14]
já myslel že se spekulovalo o japonsku.. uvidíme co se ukáže :)
No tesim se ale mam obavu ze se AC serie bude uz jenom opakovat. AC je moje nejoblibenejsi serie ale mam strach o jeji zanik
Všichni jsou chytří.
Supr, pravej čas rozehrát Black flag :)
Seth, preto Ultimate verzia :-D Viedeň, Bratislava a Budapešť sú kúsok od seba, síce Bratislava nebola nijako dôležitá v tom období (akurát tam chodil následník trónu František Ferdinand za frajerkou), ale nejaké bočné misie by sa tam dali dať. No a Praha je celkom od ruky, ale už by tam bolo dobré dať aj tú. Cisár Karol tam študoval a rokovalo sa v tých časoch o tom, že Česi dostanú rovnaké práva ako Maďari a prejde sa na 3 vládnuce národy. Jedno bez druhého si neviem predstaviť, bola by tam epická single player kampaň na 200 hodín a la Skyrim :)
No raději bych byl pro trochu větší změnu prostředí v podobě zasazení do samurajského japonska, ale to se alespoň zatím bohužel nestane. Ale jsem si jistý, že se i u tohoto dílu budu zase dobře bavit a o to jde především.
El_Scorpio dobré období :) ale narvat to do jedné hry by byla blbost to zas tak na 3 díli
Ten Ubisoft ty hry poslední dobou dost sype :-D
Náhodou Londýn ve stylu Thiefa propracovaný alespoň stejně jako AC4 by byla bomba!
El:bylo yb to lepší od období 1848 to bylo jaro národů (revoluce) aby to lépe zapadalo do děje :D
Ja vidim injekcni strikacku a ne revolver... Treba se jedna o pokracovani Theme Hospital :))
El: to by byla bomba! Super nápad na období.
A mohli by spravit niekedy ultimate Assassin's Creed z Rakusko-Uhorska - historicka Vieden, Budapest, Bratislava a Praha v mierke 1:1 z obdobia okolo 1850 - 1918. Mapy su a v tej dobe sa toho dialo. Revolty, konspiracie, atentaty, 1. svetova vojna a potom rozpad monarchie aj zmena usporiadania celej Europy. Samozrejme do toho obrovska mapa okolitych dedin, lesov a podobne.
Ten Londyn nie je vobec isty, len sa uviedlo ze pojde o oblubenu dobu Jade Raymond. Navyse Ubi capol nejake koordinaty na stranky, ktore su pobliz Moskvy tak sa zacalo spekulovat aj o ruskej revolucii a Nikolajovi z komixu.
Londyn ne probuh...to je thief,order 1886...chce to neco noveho
A vypadá úplně stejně.
V Londýně a bude tam beztak i spolupráce se Sherlockem Holmesem [s6]
Definice originality...prijde mi to stejny jako tuna kostymu pro kazdeho z tuny Assasinu ktery jsem doted videl.
Začínám se teda pekelně těšit. Snad nebudou čekat až na E3, ne? Londýn by byl můj splněný AC sen, ještě ng only a je vymalováno :)