Konzolista.cz

Oddworld: New N' Tasty! se připomíná novými obrázky

novinkapátek 30. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oddworld: New N' Tasty! se připomíná novými obrázky
Už v brzké době se na konzole PlayStation dostane plošinovka Oddworld: New N' Tasty!, která je vlastně remakem výborného Oddworld: Abe's Oddysee. Vývojáři ze studia Just Add Water dnes vydali na svých stránkách několik srovnávacích obrázků, ukazujících lokace z původní verze a pak ty samé v moderním podání, které je postaveno na zcela novém enginu. Na porovnání se můžete podívat níže v novince. V brzké době bychom se měli dozvědět konečný termín vydání pro Oddworld: New N' Tasty, hra bude dostupná na konzolích PlayStation za 25 euro, přičemž bude podporovat Cross-buy.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Hellmut
Hellmut #PS5
👎1

tak dlouho jsem na to čekal, až sem Vitu prodal... škoda

na PS4 mě to už tak neláká [s8]

jovidash
👍1

Stillalive: Lorne Lanning se v rozhovoru v Levelu zmínil, že potřebujou prodat 600 000 kusů, aby mohli předělat Abe´s Exoddus. Takže lidi kupujte:-)

Já doufám, že se to povede a potom třeba vznikne úplně nová hra ze světa Oddworld-to bych si nechal líbit:-)

stillalive
👍3

Tady už dávno není co řešit. Remake ukazuje fakt, jak by první Oddworld vypadal, kdyby byl ve vývoji dnes. Ještě by mohli páni mistři naservírovat remake dvojky a vydat ji spolu s jedničkou na Blu-Ray jak se patří. Potom se klidně mohou vrhnout na zbrusu nový díl. Já jen doufám, že lidi budou kupovat a budou dobré prodeje, jinak v opačném případě by asi žádný další remake už nevznikl.

Abe
👍3

K tomuhle se docela hodí rčení: zezadu a bez předehry :)

Už žádné další srovnávací obrázky, všichni víme že je ta hra dokonalá, prostě nám ji tady co nejdřív naservírujte. Děkuji :)

weskerumbrella
👍3

Kdýýýýýý ??????????????

Sol!d_Sn@k3
Sol!d_Sn@k3 #MGS fan
👍3

Už to chci mít na pamětovce.

426kahemi
👍4

Super, tohle je jasná koupě! Myslím že kluci z Just Add Water tímhle dílem ukážou všem, jak se mají správně dělat remaky [s1]

valis1
valis1 #klobáska
👍4

já už chci datum vydání

senator
👍3

Bomba, král remaků!! Chci datum, to datum, sakra!!!![s6]

CZtwins
👍6

Vypada to naprosto uzasne! Klobouk dolu.

Související články

Nejčtenější články