Oddworld New 'n' Tasty se dostane později i na Xbox One

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
Komentáře (20)
To je pěkné že oznámili i na XBOXONE, ale Já chci datum na PS3 nebo VITU.
Kostej_diky:),ale resit nejake tecky co hned po zaregistrovani zacnou kolem sebe plivat je zbytecne.
FuckFanboys:Ono MS tak PGR doslova nepohřbil,lidi ze zkrachovalého studia Bizzare Creations které dělali PGR mají teď stuio Playground Games,a to přece vyvíjí Horizon 2 a dělalo i první díl [s1] takže Horizon je jakoby PGR jen s trošku jiným konceptem a názvem [s14]
btw:na oddworld se těším jak malej,na ps1 jsem ho žral všemi 10 [s6]
Abe je masakr,budete cucet xboti :)
Na x360 nebude? [s8]
...: Mě jich zaujalo o něco víc. Třeba Inside od tvůrců LIMBO. Ještě pořád jsem nehrál ten RAIN na PS3. Hodně mě zajímá ten RIME na PS4, který bohužel letos na E3 chyběl, ale samozřejmě i ty větší komerční AAA tituly jako U4, MGS5, Batman, The Order: 1886, Evil Within, Alien Isolation atd. Je jich poměrně dost. V tomto roce vidím jako tutovky next-gen GTAV a TLOU. Nemám ani moc času na hraní, tak když už si ten čas na to udělám, tak chci, aby mě ten zážitek z toho opravdu odrovnal, jinak to nemá cenu. Když jsem ještě chodil do školy, tak jsem hrál prakticky všecho, co se dalo sehnat, ale hold časy se mění.
... : jo v pohode - vypada ze te budu mit rad [s6]
...: Zajímavé, že já před dvěma lety nenašel jediný online obchod s jediným dostupným kusem. Dotazy na objednávku byli zbytečné. Čekal jsem, čekal jsem, ale nedočkal jsem se. Jaká je situace teď, nevím, už nemám XBOX 360, ale bylo by fajn, kdyby aspoň hry jako Alan Wake a Lost Odyssey udělali v HD reedici na XO. Za několik takových HD vydání na PS3 a PS4 jsem byl nesmírně rád a bylo jich vskutku hodně. Microsoft ale spíš v budoucnu oznámí Gears of War Trilogy v HD na XO, než Lost Odyssey.
...: Taky mám rád hry bez ohledu na platformu, ale když už si tu konzoli kupuji, tak rozhodně se mi nečte dobře, jako majiteli XBOX konzole, že si támhle a támhle vývojáři stěžují na to, že k dohodě nedošlo a hra na konzoli nevýjde. Zaplať pánbůh za konkurenci. Ta totiž v posledním roce předvedla jasně, že umí měnit konkurenci k lepšímu.
FuckFanboys : ja ten koment necetl - tak ze nevim ...Ja kdyz jsem prisel novi zacal jsem krytizovat RE6 a to bylo flame jaky jsem pako atd. a dnes RE6 ? Kde je pravda xD Mas pravdu a proto jsem se omluvil - vim moc dobre jake to ma tezke novacek ... Valim do prace caute
... Ten komentar na bf333 se mi nelibi - bf333 je kamos ...Jinak neves hlavu jesi jsem te urazil tak se ti omlouvam ...Nechci aby ses tu citil hnet ze zacatku napadeny ...
FuckFanboys : jsi precti co napsal - mam k nemu mit uctu ? uctu si clovek musi zaslouzit - gord kdyz pride novi - mel by zacit trosku jako clovek ne ? Asi na okolnich webech je to normalni ale tady se mi to nelibi - proto muj komentar je takovi jaky je sry ....
...: Limbo mám na PS VITA, vynikající hra i když na 3 hodinky. Alan Wake jedna z nejlepších her minulé generace jakou jsem hrál, Lost Odyssey znám velmi dobře už od jeho oznámení, ale XBOX360 jsem měl příliš pozdě a ten jako jediný jsem nesehnal už v žádném obchodě. Naprosto nedostupná hra. Zajímalo by mě, co tak skvělou hru pohřbilo. Nakonec ten Alan Wake mi zbyl jako jediná hra. Rád bych víc takových. Ještě že bude na XO Quantum Break, ale pořád se bavíme o titulech, které jsou takovou sázkou na jistotu, nic naprosto ojedinělého. Právě od takových těch velmi originálních her už několikrát dal Microsoft ruce pryč a nechápu proč.
... : není nad to, když se čobolák rozkřikuje na českým webu a ještě se otírá o náš stát..to teda klobouk dolů
... : <---- a to to je zase co za uzivatele[s6][s6] ? Pan tecka ? [s6] A jen je nechte at kamaradi ze zeleneho udoli okusi hru na ktere vyrustali plejky [s6] jou jou jou jou jou prds [s6][s16][s7]
FuckFanboys sory že sa miešam do vašej net bitky ale tvoje kedysi nezaujaté postoje tiež bývali nestrannejšie .. v poslednej dobe čo novinka to min jeden koment pisneš blbplejky, sonyboys atp. stoho nestrannosť nesrší .. je fakt že tu treba aj niekoho na druhej strane na vyváženie nech to tu neni samá zaujatá plejka ale keď už máš v nicku fuckfanboys tak sa toho drž, s stilalivom súhlasím a nevidím vtom prvom komente žiadny hejt.. microsoft sa spočiatku naozaj spraval arogantne a je blbé čitať otom že sa im musia indie vývojári takpovediac vnucovať pritom v indie scéne sa nájde kopa skvostou ... edit no trocha ta prva veta v prvom stillalivovom komente je zahejtovanie to uznávam :D ale vpodstate má pravdu
still_Presne,ale tady kdyz neudelas u x novinky nekolik srdicek tak se na tebe sesypou,s tim musis pocitat.
...: Konstatování vlastních pocitů z celé té situace není žádné tzv. "hejtování". Kdokoliv normální by tam po takovéto hře okamžitě měl skočit a chtít, aby na jeho platformě vyšla. Místo toho se jednání táhla jako nudle, jako by ta hra měla zapříčinit konzoli XO nějakou katastrofu, nebo ji nakazit vážným virem. Ta jejich výběrová řízení mi připadají jako karanténní zóna s lidmi v bílých oblecích, kteří chodí a dělají ty nejpřísnější testy na možné nákazy. Ani nepamatuji, kdy jsem na XBOX konzolích hrál nějakou tu citlivější záležitost typu ICO, OKAMI, SotC atd. Když jsem měl XBOX 360 a chtěl po letitých majitelých nějaká doporučení tohoto typu, tak nikdo o ničem takovém nevěděl, neslyšel. Je to škoda, protože jsem si myslel, že když budu mít těch konzolí doma víc, tak o to větší sbírku těchto her budu doma mít. Je mi jedno jaká krabice se mi válí pod televizí, zajímají mě tituly pro mě něčím zajímavé, oslovující.
Stillalive: nové vedení :)
Prase Mattrick je už pryč :D a letos jde vidět, kdo to vede - hráč.
Microsoft dělá už zoufalé ústupky. Chtěl bych vidět, jací lidé tam rozhodují o tom co na jejich konzoli má a nemá vyjít, protože se mi už hodně let zdá, že nemají prostě vůbec čuch na ty správné hry a v rozhodování o tom co jo a co ne jsou na posledním místě za konkurencí Nintendo a SONY. Neriskují a přitom disponují tak ohromným kapitálem. Nelíbí se mi, že nedávají prostor větší rozmanitosti a nakonec to dělají jen na úkor konkurence jako poslední možnost. Já tu jejich politiku nechápu už od loňské E3.
To je dobře, to Xboxákům přeju, bude to super hra.