Oddworld: New ‘n’ Tasty – porovnání staré verze s remakem + první recenze

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
Komentáře (24)
Je to tam, 579 CZK, 4,8GB
A ja myslel že do Destyni nebude co hrát.Ráno před cestou do práce jsem koukal na twitch a je to neco neskutečného jak si s tím vyhráli.
Taky už na to čekám:( Update PSN store je odpoledne... Celá Evropa a UK na to čeká.
V kolik to dnes bude na store ? vi to nekdo pls
jovidash: co jsi mi to udělal? Já to chci už taky hrát!![s6] Snad až přijdu z práce, tak to na Store už bude.
Lidi nevydržel jsem to a koupil Abeho z US store. Vyšlo to i s poplatkem Paypalu na 750,-Kč, ale to jedno.. Je to takový mazec jako kdysi, prochází mnou vlna nostalgie jak projíždím staronové lokace ta grafika je neskutečný mazec! Tolik drobných detailů, že mi až přecházejí oči. TOHLE je podstivá práce!!! A ta hratelnost.. stejně hardcore jako tenkrát:-)Průser je,že po útěku z Rupture Farms mám na kontě 50 mrtvých!! ty vole tehdá jsem to projel čtyřikrát ale fakt si spoustu věcí nepamatuju:-)Co vám tady budu povídat tohle je MUST HAVE pro pamětníky, ale i pro nové hráče! JE TO DOKONALOST!!!!!:-)
jj taky bych bral KRABICI! Limited edition :D
Kupuju skoda ae neni i krabicovka :(
nemělo to stát mín než 30 dolarů? koukám na store na netu
Vypada to celkem stejne.
Tak musím říct, že jednu výtku bych měl - staré výtahy na ruční pohon byly určitě kouzelnější než moderna v remaku... [s16]
jiridvorak : na PS3 možná ale na PS4 exklusivitu by si to doufám nedovolili..
Cau,temer vsechny store hry z Anglie maji zpozdeni v CR.Extrem byl u Virtua Fighter 5,kde spozdeni bylo pres mesic.
Jsem zvědavej jestli se tam objeví hned po půlnoci nebo ještě budeme muset čekat pár hodin :D Nemuže se ho dočkat :)
Za tuhle hru bych dal klidně 1000,- v den vydání.. a jsem takovej blázen že bych si i kvůli ní koupil PS4 pokud bych ho neměl.Platina to jistí.
23.7 datum je pro Anglii u nas v CR to bude asi pozdeji.Ale ja ted hraju na PS VITA Psone dily tak me to az tak nestve.Hlavne,ze je a o tom to je.
Abe se stal celebritou uz na PSX a nyni se ukazuje,ze po 17 letech je stale aktualni.
Uz se nemuzu docka na urdeni,knourani,facky a UPS?
Za kolik bude na store???
To je masakr remake - Takhle bych si pral aby udelali MGS1 .... Zitra to zacina ...[s7][s16]
remake jak má být..
Přesně , nevím zda to vydržím do zítra................................. To je srdcovka z mladí :-) a uhraju se k smrti : D
No nádhera, tomu říkám remake, už se nemůžu dočkat na zítra.
neni co resit klasika klasik super!
Tesim! :D