Konzolista.cz

Oddworld: New ‘n’ Tasty – porovnání staré verze s remakem + první recenze

novinkaúterý 22. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oddworld: New ‘n’ Tasty – porovnání staré verze s remakem + první recenze
Už tento týden vyjde plošinovka Oddworld: New ‘n’ Tasty, která je remakem oblíbené hry z prvního PlayStationu. Dnes se na internetu objevilo srovnávací video remaku s původní verzí, můžete se na něj podívat níže v novince. Oddworld: New ‘n’ Tasty už má i první recenze na zahraničních serverech, které většinou chválí nádhernou grafiku, zábavné hádanky, přepracované ovládání i Quicksave, jen mohli vývojáři více zapracovat na kooperaci, která se moc nepovedla. Každopádně známky jsou zatím následující: Eurogamer – 9/10, Destructoid – 8/10, PS Nation – 9/10 a IGN – 8.5/10.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (24)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
etj
etj #etj

Je to tam, 579 CZK, 4,8GB

BigFood79
BigFood79 #Ovw / Ttf2
👍1

A ja myslel že do Destyni nebude co hrát.Ráno před cestou do práce jsem koukal na twitch a je to neco neskutečného jak si s tím vyhráli.

ZET
ZET #ZETROPHIES
👍1

Taky už na to čekám:( Update PSN store je odpoledne... Celá Evropa a UK na to čeká.

qbickcze

V kolik to dnes bude na store ? vi to nekdo pls

senator

jovidash: co jsi mi to udělal? Já to chci už taky hrát!![s6] Snad až přijdu z práce, tak to na Store už bude.

jovidash
👍2

Lidi nevydržel jsem to a koupil Abeho z US store. Vyšlo to i s poplatkem Paypalu na 750,-Kč, ale to jedno.. Je to takový mazec jako kdysi, prochází mnou vlna nostalgie jak projíždím staronové lokace ta grafika je neskutečný mazec! Tolik drobných detailů, že mi až přecházejí oči. TOHLE je podstivá práce!!! A ta hratelnost.. stejně hardcore jako tenkrát:-)Průser je,že po útěku z Rupture Farms mám na kontě 50 mrtvých!! ty vole tehdá jsem to projel čtyřikrát ale fakt si spoustu věcí nepamatuju:-)Co vám tady budu povídat tohle je MUST HAVE pro pamětníky, ale i pro nové hráče! JE TO DOKONALOST!!!!!:-)

ZET
ZET #ZETROPHIES
👍1

jj taky bych bral KRABICI! Limited edition :D

smrtijed1
👍2

Kupuju skoda ae neni i krabicovka :(

markinho

nemělo to stát mín než 30 dolarů? koukám na store na netu

Silb
Silb #[+..••]
👎7

Vypada to celkem stejne.

marfal
👎2
👍1

Tak musím říct, že jednu výtku bych měl - staré výtahy na ruční pohon byly určitě kouzelnější než moderna v remaku... [s16]

weskerumbrella
👍2

jiridvorak : na PS3 možná ale na PS4 exklusivitu by si to doufám nedovolili..

jiridvorak515

Cau,temer vsechny store hry z Anglie maji zpozdeni v CR.Extrem byl u Virtua Fighter 5,kde spozdeni bylo pres mesic.

DoomedVítek
👍2

Jsem zvědavej jestli se tam objeví hned po půlnoci nebo ještě budeme muset čekat pár hodin :D Nemuže se ho dočkat :)

weskerumbrella
👍6

Za tuhle hru bych dal klidně 1000,- v den vydání.. a jsem takovej blázen že bych si i kvůli ní koupil PS4 pokud bych ho neměl.Platina to jistí.

jiridvorak515
👍1

23.7 datum je pro Anglii u nas v CR to bude asi pozdeji.Ale ja ted hraju na PS VITA Psone dily tak me to az tak nestve.Hlavne,ze je a o tom to je.

jiridvorak515
👍2

Abe se stal celebritou uz na PSX a nyni se ukazuje,ze po 17 letech je stale aktualni.

Uz se nemuzu docka na urdeni,knourani,facky a UPS?

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

Za kolik bude na store???

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍3

To je masakr remake - Takhle bych si pral aby udelali MGS1 .... Zitra to zacina ...[s7][s16]

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍4

remake jak má být..

ZET
ZET #ZETROPHIES
👍4

Přesně , nevím zda to vydržím do zítra................................. To je srdcovka z mladí :-) a uhraju se k smrti : D

senator
👍7

No nádhera, tomu říkám remake, už se nemůžu dočkat na zítra.

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍2

neni co resit klasika klasik super!

pjenkava1995
👍5

Tesim! :D

Související články

Nejčtenější články