Oddworld: New ‘n’ Tasty - Launch Trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (16)
to bych i koupil,ale nejak nejsou penize.
Jedna z mála PS her, kterou Mjollnir nepoplivává a nekope do ní......co to znamená? Bude to pecka![s7] [s6]
Jinak už si brousím zuby na platinu.. na PSX jsem zachránil všech 99 mudokenů.Ale bylo to hodně vostrý.
Já myslím že konkrétně u této HRY nebude problém s 500 000 prodejem. Kor kdyz to vychazi pozdeji na vic platforem.
Ja to vim.
Hlavne aby se prodalo 500.000 kopii a Oddworld bude pokracovat dal
To je jediny ukol nas hracu,protoze by to byla velka skoda
Ups ?
valis1: aha, dík, moc jsem se na to nedíval abych se nepřipravil o překvápko.[s6]
se fakt nedočkám :-D středa.. Abeho třeba ![s7]
senator: podivej se na ten trailer az do konce, je tam datum pro evropu 23.7 :)
jiridvorak: boded by nebyli vsechny ultra rare, kdyz to jeste nikdo nehral :)
Tohle je ta nejlepší plošinovka ve vesmíru, day one nákup povinností :)
Je potvrzen crossbuy pro všechny konzole,tudíž A je správně. Moc se těším.[s6]
Konecne jsem se dockal :) je ten cross doufam ps4+3+vita. Nebo jen ps3+vita jak to vyzniva z novinky?
ODDWORLD na Psone je srdcovka.
UPS ?
Prej to tenkrat byla dobra hra. Libi se mi i ted, takze tvurce podporim treba vydaji i pokracovani :)
Mrzí mě,že nebude krabicovka:(..pěkně si počkám na vita verzi[s7][s7]
Skvele.Dodam,ze hra ma celkem 37 trofeji vcetne platiny a hodnoceni 36 Ulra Rage
No konečně, beru v den vydání.[s7]
22 je snad úterý, nebo to bude na Store až ve středu?