Konzolista.cz

Oddworld: New ‘n’ Tasty - Launch Trailer

novinkapondělí 21. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oddworld: New ‘n’ Tasty - Launch Trailer
Po dlouhém vývoji už tento týden vyjde plošinovka Oddworld: New ‘n’ Tasty pro konzoli PlayStation 4, díky níž se na naše televizní obrazovky vrátí jeden z nejoblíbenějších herních hrdinů. Aby vývojáři na středeční vydání upozornili, vydali dnes pěkný launch trailer, na který se můžete podívat níže v novince. Oddworld: New ‘n’ Tasty vyjde během léta i pro konzole PlayStation 3 a PlayStation Vita (potvrzen cross-buy), koncem roku by pak měl vyjít i na Nintendo Wii U a Xbox One.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
the_edge
the_edge #dave3345

to bych i koupil,ale nejak nejsou penize.

POBI607
👍3

Jedna z mála PS her, kterou Mjollnir nepoplivává a nekope do ní......co to znamená? Bude to pecka![s7] [s6]

weskerumbrella
👍1

Jinak už si brousím zuby na platinu.. na PSX jsem zachránil všech 99 mudokenů.Ale bylo to hodně vostrý.

weskerumbrella
👍3

Já myslím že konkrétně u této HRY nebude problém s 500 000 prodejem. Kor kdyz to vychazi pozdeji na vic platforem.

jiridvorak515
👍2

Ja to vim.

Hlavne aby se prodalo 500.000 kopii a Oddworld bude pokracovat dal

To je jediny ukol nas hracu,protoze by to byla velka skoda

Ups ?

senator
👍1

valis1: aha, dík, moc jsem se na to nedíval abych se nepřipravil o překvápko.[s6]

weskerumbrella
👍7

se fakt nedočkám :-D středa.. Abeho třeba ![s7]

valis1
valis1 #klobáska
👍4

senator: podivej se na ten trailer az do konce, je tam datum pro evropu 23.7 :)

jiridvorak: boded by nebyli vsechny ultra rare, kdyz to jeste nikdo nehral :)

426kahemi
👍7

Tohle je ta nejlepší plošinovka ve vesmíru, day one nákup povinností :)

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍5

Je potvrzen crossbuy pro všechny konzole,tudíž A je správně. Moc se těším.[s6]

KoLi-xVx
KoLi-xVx #[cZ]
👍3

Konecne jsem se dockal :) je ten cross doufam ps4+3+vita. Nebo jen ps3+vita jak to vyzniva z novinky?

jiridvorak515
👍2

ODDWORLD na Psone je srdcovka.

UPS ?

pjenkava1995
👍1

Prej to tenkrat byla dobra hra. Libi se mi i ted, takze tvurce podporim treba vydaji i pokracovani :)

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍2
👎2

Mrzí mě,že nebude krabicovka:(..pěkně si počkám na vita verzi[s7][s7]

jiridvorak515
👍2

Skvele.Dodam,ze hra ma celkem 37 trofeji vcetne platiny a hodnoceni 36 Ulra Rage

senator
👍5

No konečně, beru v den vydání.[s7]

22 je snad úterý, nebo to bude na Store až ve středu?

Související články

Nejčtenější články