Konzolista.cz

Obrázky z Everybody’s Gone to the Rapture

novinkapondělí 7. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Obrázky z Everybody’s Gone to the Rapture
Vývojáři ze studia The Chinese Room už nějakou dobu připravují ve spolupráci se Sony hru Everybody’s Gone to the Rapture na CryEnginu, která se celá točí kolem konce světa. Vývojáři hodlají o hře prozradit v následujících týdnech spoustu nových informací, zatím se můžete podívat na čtyři nové obrázky, které naleznete níže v novince. Hra Everybody’s Gone to the Rapture zatím nemá stanovené datum vydání, ale vyjít by měla v příštím roce exkluzivně pro konzoli PlayStation 4.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (5)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Harnet
Harnet #SONY
👍1

BlacksheepTNT me se libi ta od japonskyho studia, je to neco s drakama, zatim snad prvni hra a me nadseni je z her, cim vic, tim lip a myslim, ze v sony pochopili, proc byla PS2 tak uspesna konzole, ktera mela unikátní hry a pouze pro PS2 a rekl bych, ze se to Sony snaží zopakovat s PS4 a hlavne jsem nadsenej z toho, jak MS delal do Sony: Pojdme znicit SONY a zatim se nici sam MS [s6]

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only
👍4

Opravdu nádhera, to se musí uznat. Zajímalo by mě co to bude za hru, nebo typ hry. Cry Engine mám rád, zvlášť když s ním někdo umí.

Harnet: Mě se exkluzivity pro One líbí, jsou takové zábavné, veselé. Ale samozřejmě chápu že jsi nadšen z ps4.

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍6

Moc pěkné. Jak kdyby to někdo fotil přímo na svojí zahradě.

Starky
Starky #NaughtyGod
👍6
👎1

Harnet: Vubec se nemusis omlouvat, napsal jsi to dobre a zaroven jsi polozil zaklad dalsi plodne diskuzi o tom, kdo je vetsi idiot, kdo Madar a kdo vzdy nestranny svatousek. :-D

Harnet
Harnet #SONY
👍7

Dalsi exclusivka pro PlayStation [s7]

Ja to rikal, dalsi a dalsi exclusivky pro Sony a dopadne to tak, ze se na xbox bude delat min her, protoze se to vyvojarum neoplati, Sony moooc dobre vedi, co delaji a takhle se fackuje konkurence, az MS dostane zacateho loket a pujde k zemi a nepomuze mu ani halo 28 a ani forza 13. Omlouvam se, nechal jsem se kousek unest, ale dle cele te situace, nemocnem xboxu, cim dal, tim vic exclusivkam pro PS, no co si ma clovek myslet. Sony rozjela bomby a v MS se zatim jen drbou po palici [s8]

Související články

Nejčtenější články