Obrázky z Everybody’s Gone to the Rapture

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
Komentáře (5)
BlacksheepTNT me se libi ta od japonskyho studia, je to neco s drakama, zatim snad prvni hra a me nadseni je z her, cim vic, tim lip a myslim, ze v sony pochopili, proc byla PS2 tak uspesna konzole, ktera mela unikátní hry a pouze pro PS2 a rekl bych, ze se to Sony snaží zopakovat s PS4 a hlavne jsem nadsenej z toho, jak MS delal do Sony: Pojdme znicit SONY a zatim se nici sam MS [s6]
Opravdu nádhera, to se musí uznat. Zajímalo by mě co to bude za hru, nebo typ hry. Cry Engine mám rád, zvlášť když s ním někdo umí.
Harnet: Mě se exkluzivity pro One líbí, jsou takové zábavné, veselé. Ale samozřejmě chápu že jsi nadšen z ps4.
Moc pěkné. Jak kdyby to někdo fotil přímo na svojí zahradě.
Harnet: Vubec se nemusis omlouvat, napsal jsi to dobre a zaroven jsi polozil zaklad dalsi plodne diskuzi o tom, kdo je vetsi idiot, kdo Madar a kdo vzdy nestranny svatousek. :-D
Dalsi exclusivka pro PlayStation [s7]
Ja to rikal, dalsi a dalsi exclusivky pro Sony a dopadne to tak, ze se na xbox bude delat min her, protoze se to vyvojarum neoplati, Sony moooc dobre vedi, co delaji a takhle se fackuje konkurence, az MS dostane zacateho loket a pujde k zemi a nepomuze mu ani halo 28 a ani forza 13. Omlouvam se, nechal jsem se kousek unest, ale dle cele te situace, nemocnem xboxu, cim dal, tim vic exclusivkam pro PS, no co si ma clovek myslet. Sony rozjela bomby a v MS se zatim jen drbou po palici [s8]