Konzolista.cz

Obrázky z akční hry Rise of the Tomb Raider

novinkastředa 4. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Obrázky z akční hry Rise of the Tomb Raider
Včera magazín Game Informer přinesl vůbec první informace o akční hře Rise of the Tomb Raider, která vyjde nejprve koncem letošního roku pro konzole Xbox. První informace jsme vám přinesli už včera, přičemž magazín má i první obrázky ze hry, které se nyní dostaly na internet díky několika únikům, můžete se na ně podívat níže v novince. Do komentářů určitě napište, jak se vám obrázky líbí.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (17)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
bobosek
👍2

nějak nám tu Laru moc zahalujou,nakonec z ní uvidíme jenom oči.[s8]

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only
👍2

Doufam že to na PS4 opravdu vyjde, aby to nevyšlo jen na Xbox a pak na PC.

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍2

Day 1 ps4 to jistí.

bf333
bf333 #Ravens
👍1

mirdapecko_asi stejne jako ze to vypada skvele[s1]

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍3

Az to vyjde na Ps4 bude grafika znacne vylepsena takze pak ano....budem rikat ze to vypada super :) Doufam ze to nebude v duchu posledniho dilu ala Lara Rambo

wolf28
wolf28 #WLM
👍1

no vypadá to parádně ale DN3D megatom je lepší [s4]

mirdapecko
mirdapecko #pecko
👍2

Nechapu jak nekdo muze rict ze se mu nezda grafika, kdyz jeste ani nevidel hru v pohybu ?!

bobosek
👍1

nevim to jistě ale zdá se mi že na každým obrázku a videu vypadá lara jinak.Hrál jsem na PS3 a PS4 a je rozdíl nejen ve verzích ale i na videu.Jinak se těšim a že se navzájem kopírujou s uncharted je fakt.[s14]

JOHN CENA
JOHN CENA #NaughtyDog
👍2

Moneta- zasněžené lokace budou v u4 nebudou tam jen tropy už se tu o tom psalo [s1] každopádně lara vypadá pěkně poslední díl mě bavil a tenhle si zahrají určitě taky i když z menším zpožděním ale to mi nebude zas tak moc vadit protože budu strávit čas zrovna u u4 [s14]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍6

Už byly nějaké videa tak jako z U4? pokud ne, tak z upravených obrázků usuzovat je jak z věštecké koule..

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍3

vypada to perfektne moc se na ni tesim

Till
Till #Ponies
👍14

vypadá suprově ( až to vyjde i na ps4, tak to budou řikat všichni ). hodně se těším.

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ
👍3

Tvl, si stěžujte že UC4 Drake se nepodobá Drakovi... Ale tahle Lara se taky nepodobá Laře :D

Grizzly: musím souhlasit na obrázcích to je nádhera. Uvidíme jesli animace budou UC4 konkurence schopné.

edit: a tím že se nepodobá Laře myslím Laru z Rebootu a Remaku Rebootu :D

Roseux
👍5
👎1

Upřímně, pokud ty screeny nejsou moc retušované tak si grafika v ničím nezadá s Uncharted. Už se těším na tu její prdelku [s16]

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7
👍3

to bude ještě dlouhé čekání do příštího roku .......

Právě jsem opět dohrál poslední Laru a na pokračování se opravdu velmi těším, poslední díl mi velmi sedl, je tam opravdu vidět hodně podobných prvků z Uncharteda (je to oboustrané U vs TR, obě hry miluji, ale Lara tu byla první [s7])...

A pokud se u nového dílu inspirovali TLOU, tak jedině dobře pro všechny fanoušky ...

Lloyd.Irving
Lloyd.Irving #1-2 Sniff
👍10

Musím nesouhlasit, ba naopak, grafika se mi zdá hodně dobrá a ta její dupka k nakousnutí :P :D

Chris Redfield
👎8

Pokud jde ciste o grafiku, tak zklamani [s13]

Související články

Nejčtenější články