Obrázky z akční hry Rise of the Tomb Raider
novinka•středa 4. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Square Enix
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Think before you sleep
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (17)
nějak nám tu Laru moc zahalujou,nakonec z ní uvidíme jenom oči.[s8]
Doufam že to na PS4 opravdu vyjde, aby to nevyšlo jen na Xbox a pak na PC.
Day 1 ps4 to jistí.
mirdapecko_asi stejne jako ze to vypada skvele[s1]
Az to vyjde na Ps4 bude grafika znacne vylepsena takze pak ano....budem rikat ze to vypada super :) Doufam ze to nebude v duchu posledniho dilu ala Lara Rambo
no vypadá to parádně ale DN3D megatom je lepší [s4]
Nechapu jak nekdo muze rict ze se mu nezda grafika, kdyz jeste ani nevidel hru v pohybu ?!
nevim to jistě ale zdá se mi že na každým obrázku a videu vypadá lara jinak.Hrál jsem na PS3 a PS4 a je rozdíl nejen ve verzích ale i na videu.Jinak se těšim a že se navzájem kopírujou s uncharted je fakt.[s14]
Moneta- zasněžené lokace budou v u4 nebudou tam jen tropy už se tu o tom psalo [s1] každopádně lara vypadá pěkně poslední díl mě bavil a tenhle si zahrají určitě taky i když z menším zpožděním ale to mi nebude zas tak moc vadit protože budu strávit čas zrovna u u4 [s14]
Už byly nějaké videa tak jako z U4? pokud ne, tak z upravených obrázků usuzovat je jak z věštecké koule..
vypada to perfektne moc se na ni tesim
vypadá suprově ( až to vyjde i na ps4, tak to budou řikat všichni ). hodně se těším.
Tvl, si stěžujte že UC4 Drake se nepodobá Drakovi... Ale tahle Lara se taky nepodobá Laře :D
Grizzly: musím souhlasit na obrázcích to je nádhera. Uvidíme jesli animace budou UC4 konkurence schopné.
edit: a tím že se nepodobá Laře myslím Laru z Rebootu a Remaku Rebootu :D
Upřímně, pokud ty screeny nejsou moc retušované tak si grafika v ničím nezadá s Uncharted. Už se těším na tu její prdelku [s16]
to bude ještě dlouhé čekání do příštího roku .......
Právě jsem opět dohrál poslední Laru a na pokračování se opravdu velmi těším, poslední díl mi velmi sedl, je tam opravdu vidět hodně podobných prvků z Uncharteda (je to oboustrané U vs TR, obě hry miluji, ale Lara tu byla první [s7])...
A pokud se u nového dílu inspirovali TLOU, tak jedině dobře pro všechny fanoušky ...
Musím nesouhlasit, ba naopak, grafika se mi zdá hodně dobrá a ta její dupka k nakousnutí :P :D
Pokud jde ciste o grafiku, tak zklamani [s13]