O novém God of War nejdříve příští rok, nebude se jednat o prequel
novinka•neděle 7. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
Komentáře (22)
Tyjo taky bych chtěl kolekce jak GoW tak Uncharted, ani jedno jsem nikdy nehrál, takže by to bylo super
Kratos=God of War, God of War=Kratos ... jestli tam nebude tak se nase*u [s3]
link :)
Chtel bych kolekci 1-3 na ps4
PS4 je konzole snů, všichni na ní sněj až jednou někdy vyjde God of War, g-Turismo,uncharted
Xbox je real - Forza5,Forza horizon2,Halo-Megakolekce 4 dílů!,Deadrising,Sunset ...
mohl by to být restart.uvidíme.[s14]
Tady asi nebylo moc o čem diskutovat, protože nešlo o to jestli ANO, ale spíš KDY.
Jsem zvědav, protože Santa Monica na novou generaci vstoupí prakticky jen s novými značkami, tak GoW prostře potřeba byl. I kdyby jen oznámení že bude... a že se na tom pracuje (o čemž spekuloval asi úplně každý)
Moc děkuji Santa Monico, I LOVE YOU GOD OF WAR, I LOVE YOU KRATOS.To bude pecka kor na PS4[s7]
Tak to jsem hodně zvědaví za koho budeme hrát [s16]
Tak minimálně 2 roky do vydání + žádný trailer nic... oznámení přes tweet... Kratose mám rád ale oznámení o ničem... Heh je to sranda Gears of War (GOW-ms) i God of War (GOW-sony) byl oznámen stylem PRACUJEME NA NĚM, BUDE!!!
Tak na novy God of War bude super a moc se tesim doufam ze hru nepokazi,,,, kratos je super
Můj důvod pro koupi PS4 [s7]
Antické božstvo téměř padlo, což takhle crossover se severským :)
Nevim jestli bych chtěl novou postavu. Kratos se z podsvětí dokáže prosekat během jediného levelu... :D
Osobně by se mi však líbilo kdyby se děj přesunul někam jinam, kde je ještě koho zabíjet... řekněme do Egypta.
Věřím že si s tím poradí.
Doufám, že to bude Free to play na nových Xperiích. [s7]
Hosi me zas zajma ta kamera - nechaji starou nebo bude GoW celkove prekopany ? Ps4 tu druhou moznost zvladne a myslim ze by to byl ulet ...[s11][s14]
Sem stim novi GoW beru hnet - Santa Monica umi a GoW na ps4 si nenecham ujit
HRA BOHOV PRE HRACOV BOHOV [s6]
všichni víme že kratos zabít nejde a pokud jo tak ho přece na konci trojky někdo odnesl takže ho i vzkřísí z mrtvých.stačí požádat árese.každopádně oni si stím pohrají.přece jenom ps2 stavěla na god of war ikdyž teď už tu máme novýho hrdinu a tím je nathan
Paráda. Títo ľudia vedia. Čo vytiahli z PS 3 keď vyšiel God of War 3 a aj Prequel to bolo neuveriteľné.
Raziel: Tak to jsem zapomněl, přece jen už je to pár let. Škoda, byl to stejně sympatickej testosteronovej agresor jak Kratos.[s8]
A co Kratův bratr Deimos? (link ) Ten v PSP dílu přežil, pokud si dobře pamatuju. Ten by v tom mohl nějak figurovat. Tak či onak, v Santa Monice jsou skoro stejní kouzelníci jak v Naughty dogu, tak jsem moc zvědav na tu šlehu.
Kratos je Kratos, co jiného dodat, ale pokud se stane, že novým hrdinou dychtícím po masakrování nepřátel a božstev, tak nemám námitek.