Nvidia oznámila podporu PhysX a APEX pro Playstation 4
novinka•čtvrtek 7. března 2013•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
novinka
22 minut dlouhá prezentace hry Persona 4 Revival
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
fórum
Nintendo Switch 2
fórum
Think before you sleep
Komentáře (16)
Podle mě je to strategickej krok Nvidie dostat čistě svojí technologii na next gen konzole, jelikož potom budou jistě vznikat porty na PC, kde tahle technologie bude podporována, ale tam už pouze na Nvidia kartách a to už je slušnej motiv pro to, udělat to takhle
v xzone jsou zlodeji a at jdou do prdele,slusne se clovek pta jestli nezlevni hru aliens colonial marines ktera u nich stoji 1399kc a na playcentrum 899kc nova!!u xzone jsem chtel objednat s jinou hrou kterou play nemel a oni me mazli..proc?nevim a nechapu a nikdy uz u nich nenakoupim,objednal jsem radsi u play PS4 se trema hrama,takhle si xzone zakazniky neuchova a jeste mi smazou prispevek..podruhe opet a mam na to sve duvody.to ze kazdy retezec ma jine ceny PS4 nic na tom nezalezi,jde jen o predobjednavky a az bude stanovena cena bude i u pro predobjednavky cena zmenena..kazdopadne vyssi nez 11 nebo 9 tisic.muj tip je 16-17 tisic za konzoli.
hmm playcentrum umi krasne nasponovat cenu kdyz mrknu na x-zone 11 000 tak pocitam ze 4000 prihodej minimalne :D
sotysnake: Taky mě to zarazilo, ale čert to vem. Když to Nvidia oficiálně oznámila, tak je důležité, že to tam opravdu bude. Jak? To už je jejich starost. Určitě by to neoznamovali, kdyby to nebylo možné.
v playcentrum zatim cena za 9000 [s12]
No to snad néé D :D I Love you PS4 samé dobré zprávy
Nvidia PhysX a APEX na AMD kartách? Kde je zakopanej pes?[s4]
Me by hlavne zajimalo, jestli se letos docka i evropa.
Tak v JRC je za super cenu, uvidíme s čím vyrukujou na E3[s12]
link Zahraničnímu řetězci GAME se předobjedávky na Playstation 4 jen hrnou [s12]
PS zatím boduje!
Je to dobrá zpráva.
supr! [s14]
Maverick_cz: taky jsem si říkal že je to nějaký divný... nvidia vždy byla konkurentem AMD v grafikách
japa je možný, že nástroj, který je výhradně pro nvidia karty v PC scéně jde, aplikovat na AMD graf. kartu?
Lepší notebook určitě všechny PC rozseká :D