Nový update na Destiny upravuje vylepšování exotických zbraní a brnění
novinka•úterý 2. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (10)
me je to fuk. ja tam chodim strilet :)
My hrajeme každý den večer a žádný problém
Ve věži v hangárů jde nově nakoupit materiál link
Kazi: přesně, ale i tak to zapařím a mrknu (limitka to pojistila)
btw - co dnes ?
Já už chci příští týden [s6]a doufám že u Xura bude hlava v pátek .
mě to spíš připomíná: "tonoucí se stébla chytá" Bungie překopavá od začátku vlastnosti HRY, to není dobrý [s11]
ono je potreba ten specialni matros pouze na posledni update na damage ne na vsechny. TZN . ze na jeden exotik 7coinu
pro zacatecniky to bude tezky.s jednim profilem vydela na lvl28 devet minci tydne + 2az4 s jinych cinosti.u Xura si pak poridi leda velky kulovy pokud bude tunit.jedu na trech profilech od zari a uz mam 18x exotic (zbrane/obleceni),pokud bych to ted mel tunit tak je to 126 minci jen upgrade a to nepocitam nakup tech veci (cca polovinu dostanete).BRAVO BRAVO BUNGIE,ne nadarmo se rika ze do rozjetyho vlaku se nenaskakuje :-)
PS:nakup materialu (helium,...) je pecka
Na fialky jsou ještě potřeba shardy a energy takže se to upotřebuje :)
Jako baví mě to, ale tímhle ať jdou fakt dopr... Už nevědí co.. Ta hra se mění udpatem vždy na něco jiného. Každým updatem zvýhodní počet lidí a tak dále. Je vidět, že BUNGIE nemá zkušenosti s RPG. K čemu mi teď je v inventáří po 50ks Shardů a Energy. Strange Coiny to samé. Tohle mělo padat z BOSSů a ne na běžícím pásu... ach jo. Ale pořád doufám... [s14]