Konzolista.cz

Nový trailer na Watch_Dogs ukazující Chicago

novinkačtvrtek 27. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nový trailer na Watch_Dogs ukazující Chicago
Po několika měsících ticha konečně víme, kdy můžeme očekávat docela ambiciózní akční hru Watch_Dogs. Dnes UbiSoft vydal nový trailer o délce téměř čtyř minut, který ukazuje město Chicago, v němž se bude celá hra odehrávat. Pro hru vývojáři připravili zcela nový engine, který umožňuje dynamické osvětlení, změnu počasí a další věci, aby město mohlo působit reálně a živě. Ve videu je navíc zmíněno, že díky svému mobilu budete moci vše hackovat a zjišťovat si o všem i o každém důležité informace, s nimiž následně budete moci pracovat. Rozmanité mají být i NPC postavy ve městě se spoustou činností. Na video se můžete podívat níže v novince. Watch_Dogs vyjde na konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360 s českými titulky. Na konzolích od Sony se můžete těšit na bonusový obsah.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
IvoryCZ

Pokud nezmrší jízdní model,tak to beru všema deseti.Nerad bych se dockal neceho takoveho,jako treba ve Sleeping dogs...

senator
👍4

Na PS4 beru, těším se moc. Ta čeština krutě potěšila!![s7]

Banan
👍6

Po loňské E3 ukázce je tohle nejlepší co nám ukázali z Watch Dogs

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍2
👎1

Vypadá to luxusně doufám že jízdní model bude vyladěný ne jak ten gta 5 shit protože se občas chci jen tak projet ve vysokých rychlostech :)

miky20
miky20 #One& only
👍5
👎2

Bomba jak hovado. Day1 [s7] Ubi [s7]

Grafiku mám v tuto chvíli v pí.i, hlavně hra ať je zábavná. :D

bezatom99
👍3

Ja jsem spokojenej.nejspis koupim bundl s ps4.ps3 tim zatezovat nebudu :)

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍1

Doufám že půjde o prach sprostý klon gta. Proč? Protože trevor [s9][s9][s9] Pořád lepší než klon AC nudy.

Spoock
Spoock #geek
👍7

No, uvidíme, stejně mě zajímají recenze, po tragických trailerech z poslední doby, pro mě ztratila tahle hra punc nextgen titulu.

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍1

To se právě bojím že půjde o prach sprostý klon gta. No nechám se mile rád překvapit.

Ondrej120
Ondrej120 #LIN - KIN
👍3

Ve 3:02 si jde všimnou jak se NPC u zastávky o ni bugne když chce utéct [s6]

Jinak fajn trailer, snad to bude pecka.

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👍7

Ja by som skôr povedal, že je to serióznejšie GTA.

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍7

Jo paráda, těším se.

anakin.m
👎2
👍1

Celkem podobné s InFamous.

Související články

Nejčtenější články