Konzolista.cz

Nový trailer na Umbrella Corps představuje režimy

novinkaúterý 1. března 2016Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nový trailer na Umbrella Corps představuje režimy
Capcom letos v květnu vydá pro konzoli PlayStation 4 multiplayerovou hru Umbrella Corps, která čerpá z oblíbeného Resident Evil univerza. Dnes tu máme nový trailer, který se zaměřuje na představení hned několika herních režimů, které bude možné hrát s kamarády či náhodnými hráči. Na trailer se podívejte níže v novince. Jak se vám líbí?

YouTube video: YouTube video player

Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (6)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni

Fuck off

Urna99
👍1

jasný spinn off beru, ale pořád by to mělo mít úroveň hodnou sérii Resident evil, z tohohle je mi krapet blivno, ale tak třeba se vám to bude hrát dobře !

vlasta mastil
👍1

Urna tohle je spinn off .střílečka z univerzia RE.pokud to bude alspon tak dobrý jako ORC ze ktery mám platinu tak beru všema deseti.

Urna99
👍2

Residenti jdou do kopru to všici víme, ale toto je ten největší FAIL v historii série, Resident evil a člověk si tam připadá jak někde v call of duty, neskutečný výsměch pánové a dámy

ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!
👍1

Jardo dáme to spolu :D

senator
👍1
👎1

Já nevím, mě to přijde prostě divný, kde jsou třeba mapy z Raccoon city? Ach jo, já to slíbil klukovi tak to koupit musím, sliby se maj plnit. :-D