Konzolista.cz

Nový trailer na Tom Clancy's Rainbow Six Siege představuje jednotku GIGN

novinkapátek 10. července 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nový trailer na Tom Clancy's Rainbow Six Siege představuje jednotku GIGN
V akční hře Tom Clancy's Rainbow Six Siege budete muset vyřešit zapeklité situace v roli členů speciálních protiteroristických jednotek. Dnes vývojáři vydali nové video, které tentokrát představuje francouzskou jednotku GIGN, kterou tvoří členové Montagne, Twitch, Doc a Rook. Na video se podívejte níže v novince. Tom Clancy's Rainbow Six Siege vychází pro konzole PlayStation 4 a Xbox One.
YouTube video: YouTube video player
Zdroj: Tisková zpráva - Ubisoft
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
cermi85
cermi85 #WITCHER!
👍1

Me tohle zaujalo na E3 nejvic...hrozne se mi to libiAz to vyjde tak se hlasim do poradnyho squadu,bude to chtit bejt paradne sehranej!

Raiden_cz
Raiden_cz #Dovahkiin
👍1
👎1

Jestli to Ubisoft nezkoní tak to bude letos fps #1

Vojta_cz
👍1
👎1

No tak ja doufam, ze to jako CoD nebude, jinak tu placku rozlamu

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍2
👎2

Zakempená nuda. Bych to letadlo odpálil celé než dobývat zakempence. Prej jako COD, tak ten byl dobrej. :-D:-D:-D

koubecx
koubecx #KCX B01
👍1

Beta zaregistrována, teď už jen počkat :)

Bacamto
Bacamto #BÁC
👍2

Taky uz se tesim, jen sehnat dobrej koop tym a bude to parada

kubamex
👎8
👍1

Ten žánr se mě líbí vypadá to jako call of duty podle mě to bude dobrá hra.

FatyCZ

Ať koukám, jak koukám, v databázi jsem nenašel žádný komentář. Tak se neostýchej a buď první!ok

EDIT: Chce to kámoše (team) s náhodnejma v online nevim nevim

Související články

Nejčtenější články