Nový trailer na hru Atomic Heart, vyjde v letošním roce
novinka•středa 9. února 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Mundfish
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie








Reklama




















novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (21)
Trailer peckovni.Teď jen doufat, že plná bude víc jako ten trailer než ten gameplay co ukazovali vloni.
Tohle vypada az podezrele dobre.Pokud tak bude realne vypadat i finalni produkt a hra se povede, tak neni o cem.
No tak to cumim jak pul ( . ) z krovi. Hra presne pro me
šleha konečně dali zase jednou o sobě vědět FPS svěží vítr samotnej trailer taky zaslouží pochvalu-audio visuální orgie prostě a jednoduše to skvěle ladí dohromady,tohle se povedlo a vyloženě nadchlo...ber 2022,vypadá to slibně
To vypadá luxusně👌
Držim palce ať to dovedou do zdárného konce. Každou novou ukázku hltám a tahle poslední je fakt žrádlo
Vypadá to dobře a ten soundtrack
A tohle nedávno psalo v Xbox fóru, že není dítě. 👆🤭
No já vám nevím ruská hra, nemělo by se to bojkotovat? Když už ne kvůli Ukrajině tak kvůli 68. V každém článku se to tu hemží bojovníky proti Rusku a Putinovi a tady najednou nic 🤣 Bacha na ruskou propagandu, určitě tam bude všude skrytá.🤣
Za mě se Stalkerem rozhodně nejočekávanější hra letošního roku. Jsem velkej fanoušek ruskýho a sovětskýho sci-fi.
Vypadá to skvěle. Tohle se tady jen tak nevidí.
@NuDiXs nebo řijen
Na konci traileru je 2022 #######BER,takže září-prosinec?
Ta estetika, neco neskutecneho, tohle ti zapadni studio jen tak neudela. Moc doufam, ze se tohle podari. Bioshock z retro futuristickeho totalitniho sovetskyho svazu, co vic si prat
Ty vado zrovna dneska jsem si na tu hru vzpomněl
ou, libovka prodáno
Mě se hrozně libí ta hra a moc se těším
Vypadá to hodně ujetě a taky hodně dobře A taky D1 v GP 💚
Double post, prosím o smazání.
Tohle vypadá až moc dobře. Originální prostředí, zbraně, nepřátelé, celkově design. Doufám jen, že bude k dispozici i ruský dabing, ten anglický je velice špatný, navíc nesedí ani lip sync. Ale jinak to vypadá na pořádně neotřelou FPS, která už byla potřeba jako sůl!
Jestli se jim to povede, tak to bude šleha, mix mých oblíbených fps jako half life nebo bioshock a k tomu soundtrack od Micka Gordona. ❤️