Konzolista.cz

Nový trailer na Gear.Club Unlimited 2 ukazuje úpravu vozidla

novinkaúterý 23. října 2018Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nový trailer na Gear.Club Unlimited 2 ukazuje úpravu vozidla
Vývojáři ze studia Eden Games dnes vypustili nový trailer na svoji závodní hru Gear.Club Unlimited 2, která vyjde už brzy pro konzoli Nintendo Switch. Trailer se tentokrát zaměřuje na úpravu vozidla skrze Performance Shop, a to jak kosmetickou, tak výkonnostní. Na trailer se podívejte níže v novince.

YouTube video: YouTube video player
Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (6)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
tattookarl
tattookarl #Ps5+Big N

@StepoBella: no na kokpit můžeme určitě zapomenout.Jednička zřejmě měla prodeje, protože na switch nebyla kromě MK žádná závodní hra. Ale s dvojkou jim už na to neskocime.Je to vyloženě hra pro mobily.

StepoBella
StepoBella #Guardian

tattokarl- no ono to fakt vypadá úplně identický. A jestli tam zase bude ten otřesný jízdní model, bez kokpitu, a zase na úplně smyšlených tratích o minutě max dlouhém závodě. Tak ať si to rovnou strčí někam. S timhle možná zaboduji na mobilech, ale nikoliv na konzolich.

Velkovezír
Velkovezír #T.R.U.E
👎1

... asi nejhorší trailer na závodní hru ever...

Robitus
Robitus #DoYouMissMe?:-D

Měl by tam být MP, pokud ještě upraví model řízení , tak tam bude dobrá hra.

tattookarl
tattookarl #Ps5+Big N
👍1

Stepo a nejseš sám.Jsem z toho docela poblitej.Cekal jsem nějakej posun a prd.

StepoBella
StepoBella #Guardian
👍1

Nemůžu si pomoct, ale mě to přijde úplně stejný jako jednička. Je tam vůbec něco nového? Proč je interface úplně stejný? Tratě vypadají jako z prvnímu dílu. No nevím nevím. Podle mě vzali jedničku, možná malinko vylepšili grafiku- možná... a dali za název číslo 2.

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články