Konzolista.cz

Nový trailer na Final Fantasy XV

novinkasobota 20. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nový trailer na Final Fantasy XV
Square Enix během akce Jump Festa 2015 prezentuje i hru Final Fantasy XV, o níž se v poslední době začalo hodně mluvit, což je samozřejmě jen a jen dobře po rocích mlčení. Dnes jsme se dočkali nového traileru, podívat se na něj můžete níže v novince, naleznete ho jak v anglické, tak japonské verzi. V traileru je pak odhaleno město Restarg, které má být podle vývojářů opravdu obrovské, jedno z největších, jaké kdy bylo pro Final Fantasy vytvořeno, a dále pak vývojáři odhalili i ženskou postavu Cindy, o níž se v poslední době spekulovalo. Ta nebude mít velký prostor v příběhu, ale bude sloužit jako mechanik, a objeví se i v připravované demoverzi.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Hound|Federation

Upřímně jen doufám, že bude dual audio jako je potvrzeno pro Type-0, jelikož po tom, co sem viděl úplně první trailer v in japonaise tak 50x tak si to jinak nedokážu představit ^^

AmaZee
AmaZee #Marie Rose
👍1
👎1

Nikdy jsem to nějak nemusel , ale poslední dobou se mi FF začalo hodně líbit , těším se :)

brumik

Co to je vlastne za bojovy system niejaky pofiderny sa mi mari

Beny
Beny #Blood 1
👍1

No celkově to pusobí dost rozporuplně. Hlavně ta jízda v autě a celkově ten open world tomu moc nesvědčí, ale třeba se to povede. (jenže čím delší vývoj tím horší hra jak už bývá takovým nepsaným pravidlem)

Dexter.J
Dexter.J #YakuzaLord

No né, že by to nakonec přeci jen stálo za to čekání?[s2]

For_est-5

No to by byla snad první hra kterou bych si koupil jen kvůli té grafice [s2]

sephiroth_-77
👍1
👎1

To snad vypadá líp než dokonale. [s7] SE předvádí totální swag.

HDRcze
HDRcze #Games4Life
👍1

Tvle, tohle je next-gen[s7]

Harnet
Harnet #SONY

No, nerikam nic, ale chci videt ješte vic :)

InvalidDante
InvalidDante #PPPPPPP
👍1

smrtijed1: Kde v tom proboha vidíš soubojový systém z FF XII?

smrtijed1

Tak to vypada naprosto uzasne tohle bude pravy Next-gen Final Fantasy a hlavne se my libi ze je ve stylu Final Fantasy 12 tento bojovy system je u mne nejlepsi jsem rad ze vyjde zacatkem roku FF10&FF10-2 aspon se zkrati cas na cekani ted uz jen oznamit datum vydani a Limitku nebo zberatelku a bude to Ok :)

Temp27
Temp27 #^ *,.,* ^
👍2

naprostá dokonalost [s7]

VulcanR
VulcanR #Trogári
👍1

mikado swag [s1]

IvanLanicek
IvanLanicek #IvanPlajer

Grafárna masakr...Už to chcu hrát...

Související články

Nejčtenější články