Konzolista.cz

Nový trailer na Far Cry 4 ukazuje bonusovou zbraň, mise a opice

novinkaúterý 7. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nový trailer na Far Cry 4 ukazuje bonusovou zbraň, mise a opice
Už v listopadu se budeme moci vypravit do fiktivní země Kyrat, kde budeme muset zlikvidovat trochu více šíleného diktátora. Pokud se na hru Far Cry 4 těšíte, budete si ji moci pořídit ve speciální limitované edici za cenu běžené, která je určena jen pro předobjednávky. Ta bude jako bonus obsahovat hned tři bonusové mise a jednu speciální zbraň - The Impaler. Dnes Ubisoft vydal právě na tuto limitovanou edici nový trailer, podívat se na něj můžete níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
GaMbLeRcz

co na to říct?jedině luxus.

Yasuke
Yasuke #woke

@Gambit92: The Crew, The Division, Watch Dogs...z velkých vydavatelů jich má Ubisoft snad nejvíce, tak na co si stěžuješ?

fenix525
fenix525 #PS/XBOX

Ta harpuna mi připomíná Painkillera :D

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Ja se tesim cim dal tim vic

Krox
Krox #noping out

kdyby tam byl local coop tak nevaham, večer se vyhulit a užit si jizdu, ale pokud nebude tak to nechci, neberu tohle jako važnou hru tak počkam na něco z jinyho soudku a navic je to ubisoft ...

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T
👍5

Far cry 3 je pro mě jedna z nej FPS strávil jsem u ní desítky hodin ,takže povinnost

TheMachineXYZ
👍4

tak ta harpuna je trosku WTF!!! .... ale tahle hra bude čistokrevná zábava stejně jako trojka :)

Gambit92
Gambit92 #8/24
👍2

Co radši se věnovat novým IP místo mlení stejných sraček dokola Ubisofte? ..AHA už vím protože nový IP stejně jenom vychází z těch starých viz WD

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👎2

Pozor. Ubisoft. To smrdí.

Související články

Nejčtenější články