Konzolista.cz

Nový trailer na Far Cry 4 s ohlasy novinářů

novinkačtvrtek 3. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nový trailer na Far Cry 4 s ohlasy novinářů
Jednou z nejočekávanějších her letošního roku je určitě Far Cry 4 od Ubisoftu, který z prvních prezentací vypadá parádně, navíc se zdá, že i novináři, kteří si mohli hru zahrát, jsou maximálně nadšeni. Alespoň jak ukazuje nejnovější trailer, na který se můžete podívat níže v novince. Ubisoft dnes navíc odhalil, že se lehce změnil obsah limitované Far Cry 4: Ultimate Kyrat edice, která samozřejmě nabídne všechny dříve oznámené bonusy, ale bude rovněž obsahovat i Season Pass pro všechen pozdější bonusový obsah. Níže se můžete podívat, jak edice vypadá.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (23)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
GaMbLeRcz

já myslím že pecka to bude.far cry3 mě bavil fest a v tomhle díle novinek jak prase oproti trojce takže o zábavu postaráno a jak zde padlo kvůli této hře bych aji to plejko konečně pořídil

Arrozo
Arrozo #PS5
👍2

Zabij slona, zachranis strom!

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

Gmok4: jó dělat to prý nemusíš, ale pokud to neuděláš, tak je ta hra naprogramovaná k sebedestrukci, síla výbuchu bude rovna té C4 co měl nést ten slon, najednou se ti na obrazovce objeví nápis, byla aktivována sebedestrukce, tenhle krok je nevratný a nastane přesně za deset sekund, v okruhu 500 metrů bude vše zničeno 10,9,8,7,....

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍1

Nikdo vás nenutí dávat na slona C4 ale slyšel jsem že za to bude zlatá trofej.[s6] Bum.

TheMachineXYZ
👍2

každý řeší slony a teplého magora :D ale fakt je že to bude čistokrevná zábava jako trojka :-P

Krox
Krox #noping out

to starky: vzhledem ktomu, že UBI v poslednich X letech kecá jako activision tak tomu urcitě věř :DDD

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only

E3 Ubisoftu nemá smysl komentovat, člověk netuší jak ty hry budou nakonec vypadat...

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off

Nejlepší okamžik v čase 1:37 [s6]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2

Trailer dost dobrý[s16]

cermi85cz

ZÍVÁM!

jarda90
jarda90 #JK90
👍1

Jinak co se týče FC3, tak to byla dle mého názoru jedna z nejlepších a zároveň nejzábavnějších her roku, navíc s výbornym soundtrackem. A že by tam byly nějaké bugy, které by ovlivňovaly hru, tak toho jsem si opravdu nevšiml. Jediné čeho se u čtyřky bojim je to, aby se za každou cenu nesnažili trumfnout záporáka ze trojky (nepamatuju si jméno) a neudělali z toho zbytečný kýč.

Starky
Starky #NaughtyGod

Krox: Tezko rict, takhle jsem to cetl a i bych tomu veril.

Kazdopadne kdyz jsem videl nektere diskuze o FC4, ( jedna probehla i na tomto webu) tak zabijeni slonu se stalo tematem cislo jedna a spouste lidem to ohrome vadi, takze kdo vi jak se k tomu jeste v Ubi postavi, nakonec budou sloni nesmrtelni uplne a nezabijes je ani tankem. :-)

Krox
Krox #noping out

to starky: jojo urcite, at jen at to nebude naschval i ve finalni verzi jako že bude když to chtěji za chvili vydat ...

Starky
Starky #NaughtyGod
👍2

Ten slon pry byl v ukazce nesmrtelny schvalne, nechteli hned v prvni ukazce poburovat kopou mrtvych slonu.

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍1

trailer je povedeny,to jo

jarda90
jarda90 #JK90
👍6

Kdo nadával na to vraždění slonů? :D. V traileru slon vs člověk, asi 3:0 pro slona :D.

Krox
Krox #noping out

to matesino: far cry 3 bylo fajn, ale tohle bude narychlo uplacany bullšajt, UBI když vyciti zisk tak děla svinarny jako v pripade AC, vsimni si treba když slon naběhne do toho auta ktere nasledne vybuchne (nevim proč) a se slonem to ani nehne, prostě far cry 3 byla fajn ale tohle pujde ve slepejich AC ...

JohnDoe82Cz
JohnDoe82Cz #My name is Neo.
👍2

Tak to je ona hra k vůli které si do obchodu konečně poběžím pro PS4ku [s1]

Matesino
👍6

Krox: Hríli jsme oba stejné Far Cry 3 ? Mě se zdá, že ne (podle tvého popisu hry)

Matesino

Bude to stát okolo 2700,- kč, kdyby to chtěl někdo vědět :)

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍3

To bude opět paráda! :)

Krox
Krox #noping out
👎10
👍1

to bude zase nehratelna hra plna bugu a aktivit ktere nebudou fungovat ani z poloviny

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍4

Vypadá to dobře

Související články

Nejčtenější články