Nový trailer na Far Cry 4 s ohlasy novinářů

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
fórum
Steam machine
Komentáře (23)
já myslím že pecka to bude.far cry3 mě bavil fest a v tomhle díle novinek jak prase oproti trojce takže o zábavu postaráno a jak zde padlo kvůli této hře bych aji to plejko konečně pořídil
Zabij slona, zachranis strom!
Gmok4: jó dělat to prý nemusíš, ale pokud to neuděláš, tak je ta hra naprogramovaná k sebedestrukci, síla výbuchu bude rovna té C4 co měl nést ten slon, najednou se ti na obrazovce objeví nápis, byla aktivována sebedestrukce, tenhle krok je nevratný a nastane přesně za deset sekund, v okruhu 500 metrů bude vše zničeno 10,9,8,7,....
Nikdo vás nenutí dávat na slona C4 ale slyšel jsem že za to bude zlatá trofej.[s6] Bum.
každý řeší slony a teplého magora :D ale fakt je že to bude čistokrevná zábava jako trojka :-P
to starky: vzhledem ktomu, že UBI v poslednich X letech kecá jako activision tak tomu urcitě věř :DDD
E3 Ubisoftu nemá smysl komentovat, člověk netuší jak ty hry budou nakonec vypadat...
Nejlepší okamžik v čase 1:37 [s6]
Trailer dost dobrý[s16]
ZÍVÁM!
Jinak co se týče FC3, tak to byla dle mého názoru jedna z nejlepších a zároveň nejzábavnějších her roku, navíc s výbornym soundtrackem. A že by tam byly nějaké bugy, které by ovlivňovaly hru, tak toho jsem si opravdu nevšiml. Jediné čeho se u čtyřky bojim je to, aby se za každou cenu nesnažili trumfnout záporáka ze trojky (nepamatuju si jméno) a neudělali z toho zbytečný kýč.
Krox: Tezko rict, takhle jsem to cetl a i bych tomu veril.
Kazdopadne kdyz jsem videl nektere diskuze o FC4, ( jedna probehla i na tomto webu) tak zabijeni slonu se stalo tematem cislo jedna a spouste lidem to ohrome vadi, takze kdo vi jak se k tomu jeste v Ubi postavi, nakonec budou sloni nesmrtelni uplne a nezabijes je ani tankem. :-)
to starky: jojo urcite, at jen at to nebude naschval i ve finalni verzi jako že bude když to chtěji za chvili vydat ...
Ten slon pry byl v ukazce nesmrtelny schvalne, nechteli hned v prvni ukazce poburovat kopou mrtvych slonu.
trailer je povedeny,to jo
Kdo nadával na to vraždění slonů? :D. V traileru slon vs člověk, asi 3:0 pro slona :D.
to matesino: far cry 3 bylo fajn, ale tohle bude narychlo uplacany bullšajt, UBI když vyciti zisk tak děla svinarny jako v pripade AC, vsimni si treba když slon naběhne do toho auta ktere nasledne vybuchne (nevim proč) a se slonem to ani nehne, prostě far cry 3 byla fajn ale tohle pujde ve slepejich AC ...
Tak to je ona hra k vůli které si do obchodu konečně poběžím pro PS4ku [s1]
Krox: Hríli jsme oba stejné Far Cry 3 ? Mě se zdá, že ne (podle tvého popisu hry)
Bude to stát okolo 2700,- kč, kdyby to chtěl někdo vědět :)
To bude opět paráda! :)
to bude zase nehratelna hra plna bugu a aktivit ktere nebudou fungovat ani z poloviny
Vypadá to dobře