Nový trailer na blížící se akci Gungrave G.O.R.E

novinka  9
Martin Šmíd, 11. 11. 2022 17:59
Už brzy vyjde hra Gungrave G.O.R.E od vývojářů ze studia Iggymob, což je stylizovaná akce ze třetí osoby, v níž je hlavním hrdinou znovuzrozený pistolník Grave, který bude zasypávat kulkami hordy protivníků. Vývojáři dnes vypustili na hru nový trailer, v němž ji prakticky celou představují, od zápletky po herní mechaniky. Na trailer se můžete podívat níže v novince. Hra Gungrave G.O.R.E vyjde pro konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S. Od prvního dne bude v předplatném Xbox Game Pass.

Oficiální popisek od vývojářů

Ve hře Gungrave G.O.R.E budete hrát za krutopřísného antihrdinu svých snů s kytarou, zatímco budete likvidovat tuny nepřátel v brutálním baletu kulek a užijete si příběh o pomstě, lásce a věrnosti, to vše v nádherné akční střílečce z pohledu třetí osoby, která kombinuje to nejlepší, co může východní a západní herní design nabídnout.

Hlavní vlastnosti G.O.R.E

Jako titulní vzkříšený pistolník se stanete krutopřísným antihrdinou svých snů, ultimátním strojem na smrt, který likviduje nepřátele bez milosti. Krýt se a ustupovat pro Gravea nepřipadá v úvahu – vždy jde plnou parou vpřed, pokud možno přímo přes nepřátele.

Vrhněte se na nepřátele stylově díky Gun Kata

Kombinace stylové střílečky z pohledu první osoby s kontaktním bojovým uměním vytváří plynulou akci, kde budete drtit nepřátele v brutálním baletu kulek. Využijte nekonečné munice pistolí Cerberus a proměnlivou rakev EVO a rozpoutejte ničivá komba kvůli maximálnímu poškození a stylu.

Budiž násilí

Připravte se na divokou jízdu, epický a dojemný příběh o pomstě, lásce a věrnosti s více než 12 hodinami příběhového režimu pro fanoušky Gungrave i nováčky.

Užijte si scenérii

Vydejte se na epické dobrodružství po jihovýchodní Asii založené na skutečných lokacích v temném, futuristickém pojetí.

Shrnutí příběhu:

  • V blízké budoucnosti se opět vynoří nebezpečná mimozemská droga Seed a rozšíří se po celém světě.
  • Vy jste „Grave“, bývalý mafiánský zabiják, kterého zabili, oživili a proměnili v jednomužnou armádu: Gunslinger of Resurrection.
  • Jste zbaveni emocí, ale posedlí zničením drogy Seed a ochranou své adoptované dcery Miky.
  • Připravte se na epickou výpravu po jihovýchodní Asii a na pomstu.


Zdroj: TZ

Gungrave G.O.R.E.

xsxps5ps4xone
Prime Matter, Iggymob Co. Ltd.,
Datum vydání hry:
22. 11. 2022
Žánr:
Střílečka
KARTA HRY

Komentáře