Konzolista.cz

Nový Need For Speed a Star Wars: Battlefront vyjde v tomto roce

novinkastředa 28. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nový Need For Speed a Star Wars: Battlefront vyjde v tomto roce
Dnes během finanční zprávy EA oznámila, že hned dvě velké značky stihnou vyjít v letošním roce. První je multiplayerová akční hra Star Wars: Battlefront, o níž se ví už poměrně dlouho, ale vývojáři z DICE (tvůrci Battlefieldu) zatím všechny podrobnosti tají. EA ale vidí v této hře obrovský potenciál, přičemž by měla doprovodit do kin nový Star Wars film. Druhou hrou je pak pokračování závodní série Need For Speed pro PC a současné konzole, která měla rok pauzu, aby mohli vývojáři více zapracovat na kvalitě. Obě hry by měly mít premiéru během letošní E3, dříve o nich zřejmě neuslyšíme.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
wolf28
wolf28 #WLM

návrat NFS ke kořenům by byl parádní a cocoflora má celkem pravdu driveclub je těsně vedle

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Snad se jim ten Star Wars povede a bude dodělán, i na nové NFS se těším :)

wruroutr
👎1

Kdo si ty hry bude chtít užít, ten si je zahraje na pc a nebude je jako blbec hrát osekané na zoufale pomalých konzolích s nešikovným ovládáním a za maximální cenu.

tomasmachr

Super těšim se nejvíc na odladěný NFS :)

jiridvorak515

Tak na Needy po zkusenostech z prechodu mezi PS2 a PS3 se mi chteli blit.Vzpominate Pro Street.

Star Wars beru.

Bornout Next gen bude kdy !!!

Broecz
Broecz #PS5, XSX,PC

Vypadá to že vynechám battlefield Hard Line a půjdu do Battleforntu

One
One #☯☯☯
👍1

Disney a EA, to je pro Star Wars konec.

JEDImfp
👍1

mik5cz: v to doufam ze pecka,konecne JEDI :-) ten vyvoj jede dva roky cca? aby to nedopadlo jak B4,krasne zabugovana sra*da

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👍1

SW se právě vyvíjej už dlouho, to bude mega pecka!!!

007cz
👍1

[s7][s7][s7][s7][s7]

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍1

SWB [s7][s7] po delší době střílečka na kterou se těším..

JEDImfp

ty star wars jsou nejak podezrele rychle zplacany,ze letos jo?zacinam se bat jak to dopadne

Související články

Nejčtenější články