Nový Need For Speed a Star Wars: Battlefront vyjde v tomto roce
novinka•středa 28. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: EA Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Think before you sleep
Komentáře (12)
návrat NFS ke kořenům by byl parádní a cocoflora má celkem pravdu driveclub je těsně vedle
Snad se jim ten Star Wars povede a bude dodělán, i na nové NFS se těším :)
Kdo si ty hry bude chtít užít, ten si je zahraje na pc a nebude je jako blbec hrát osekané na zoufale pomalých konzolích s nešikovným ovládáním a za maximální cenu.
Super těšim se nejvíc na odladěný NFS :)
Tak na Needy po zkusenostech z prechodu mezi PS2 a PS3 se mi chteli blit.Vzpominate Pro Street.
Star Wars beru.
Bornout Next gen bude kdy !!!
Vypadá to že vynechám battlefield Hard Line a půjdu do Battleforntu
Disney a EA, to je pro Star Wars konec.
mik5cz: v to doufam ze pecka,konecne JEDI :-) ten vyvoj jede dva roky cca? aby to nedopadlo jak B4,krasne zabugovana sra*da
SW se právě vyvíjej už dlouho, to bude mega pecka!!!
[s7][s7][s7][s7][s7]
SWB [s7][s7] po delší době střílečka na kterou se těším..
ty star wars jsou nejak podezrele rychle zplacany,ze letos jo?zacinam se bat jak to dopadne