Nový deníček na Gran Turismo 7 o tratích
novinka•čtvrtek 11. listopadu 2021•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
Komentáře (15)
Hlavne nech je to už tu.. keď sa čo aj preskinuje niečo fantastické, beriem
preskinovany GT Sport
@Tab Arc: tak 7set ojro není este tak hrozný ale nejdrive si doma musim na to udelat místo. Takže přes zimu bude malá rekontrukce a pak naky playseat s volantem okolo 1k ojro 😊 Ale to bych se pak ptal konkretneji jelikoz v tomhle nejsem kovanej 😊 Este musim, ale udělat něco pro soba. No je toho hodne ale myslím že to zvládnu do března 😉
@Meier: Čoskoro ma vyjsť direct drive základna od Fanatecu do 400e.. Ak by si bol ochotný ísť do tých 700e myslím, že by si vedel vyskladať už slušnú kerovaciu zostavu .. Verím že Ps4/5 bude podporovať .. iné už potom nebude asi treba .. myslím nejaké benefity vramci GT navyše :-) . Už len dobrý playseat, prípadne niečo este potunit kolo toho a máš na parádu jazdenie :-)
Pánové tohle bude paráda! Nemůžu se dočkat! Jediné co mě trochu mrzí je, že mám "jen" T150.
@Tab Arc: joooo to joooo jen proste sem myslel nejaky primo posvěcený Jamaucim s nejakym tím malým technologickym bonusem (nepocitam logo gt7 na volantu). Uz vybiram pres rok, ale vzdy si rikam ze pockam. Stejne jako s grafikou do pc a cekal sem tak dlouho az mam kulový 😂 No nic tak potunim když tak svýho saaba za usetreny love 😂
@Meier: No ak sa ti doma valajú haldy peňazí, tak nič z tohoto nie je nemožné .. Haptika vo volante je ale asi hlúposť .. to všetko zvládne dobrý force feedback .. Aj skutočný volant v aute všetko čo jazdec cíti, prenáša len stredovou osou na veniec :-) ..
@hrc.jena: ja myslel neco jako ze by byla haptika primo ve věnci nebo neco takoveho plus samozrejme odpor v ose plus trebas haptiku v adaptivnich pedalech aby clovek citil proste ten povrch. Víš nejak to zkombinovat pro echt realisticky zazitek 😉 A nejlepe nejak simulovat este přetížení v nějaké sedačce (to uz je ftip) 😉
Teď mám pravidelně každý týden erekci. Díky.
Na Nürburgringu se často vysekávám. V GT7 to už bude děsivě fotorealistický
Meier: ale tak to víš ze vydali speciální volant přímo pro GT7 jeho jméno je Thrustmaster TGT
link
Těším se moc. Už vybírám volant ale stale nevim jaky. Doufam ze vydaji nejaky special ke hre s haptikou 😊
Byla tam videt zacatecni pasáž tratě v Cuala Lumpur v Malajsii ? Nebo se mi to jen zda Nürburgring je jasnej 😁😁
Už tu masírku nezvládám 🤤 Ja vám říkám tohle březen stihne a bude to velkolepé 👍
Už se to pomalu krátí4.3.22 tu betu by to chtělo už